Koszykarki z Wielkopolski z kompletem wygranych zakończyły zmagania w turnieju o rozstawienie w dywizji A Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dziewcząt, który w dniach 20 - 22 listopada rozgrywany był w Człuchowie. Na drugim miejscu rywalizację zakonczyło Łódzkie a na trzecim Mazowieckie. Drugi etap rozgrywek najprawdopodobniej odbędzie się na początku marca 2021 roku. Gospodarz jeszcze nie jest znany.
21
Oliwia Tomasik
GTK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 7 | 42 | 194:03 | 12 / 49 | 1 / 10 | 13 / 59 | 15 / 33 | 3 | 16 | 19 | 32 | 20 | 31 | 27 | 7 | 1 | 0 | 10 | 25 |
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 13 | 42 | 222:20 | 10 / 35 | 3 / 17 | 13 / 52 | 13 / 22 | 6 | 22 | 28 | 34 | 31 | 25 | 27 | 20 | 2 | 3 | 51 | 76 |
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 9 | 12 | 85:31 | 0 / 7 | 1 / 7 | 1 / 14 | 9 / 16 | 4 | 7 | 11 | 6 | 11 | 10 | 14 | 5 | 1 | 0 | 1 | 47 |
2022/2023 | GTK Gdynia | 8 | 15 | 128:39 | 5 / 19 | 1 / 9 | 6 / 28 | 2 / 2 | 1 | 13 | 14 | 22 | 10 | 4 | 16 | 15 | 0 | 4 | 28 | 71 |
2022/2023 | GTK Gdynia | 8 | 11 | 54:57 | 2 / 6 | 1 / 9 | 3 / 15 | 4 / 9 | 1 | 8 | 9 | 1 | 11 | 9 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 51 |
2021/2022 | Widzew Łódź | 1 | 3 | 13:44 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 / 3 | 0 / 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | -1 | 7 |
2021/2022 | SMS PZKosz Łomianki | 1 | 0 | 03:03 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Łódzkie | 10 | 49 | 212:26 | 16 / 40 | 2 / 7 | 18 / 47 | 11 / 27 | 6 | 23 | 29 | 12 | 17 | 19 | 9 | 11 | 1 | 0 | 48 | 64 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 7 | 6.0 | 27:43 | 24.5 | 10.0 | 22.0 | 45.5 | 0.40 | 2.30 | 2.70 | 4.6 | 2.90 | 4.40 | 3.9 | 1.00 | 0.10 | 0.00 | 1.4 | 3.6 |
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 13 | 3.2 | 17:06 | 28.6 | 17.6 | 25.0 | 59.1 | 0.50 | 1.70 | 2.20 | 2.6 | 2.40 | 1.90 | 2.1 | 1.50 | 0.20 | 0.20 | 3.9 | 5.8 |
2023/2024 | GTK VBW Gdynia | 9 | 1.3 | 09:30 | 0.0 | 14.3 | 7.1 | 56.2 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 0.7 | 1.20 | 1.10 | 1.6 | 0.60 | 0.10 | 0.00 | 0.1 | 5.2 |
2022/2023 | GTK Gdynia | 8 | 1.9 | 16:04 | 26.3 | 11.1 | 21.4 | 100.0 | 0.10 | 1.60 | 1.80 | 2.8 | 1.30 | 0.50 | 2.0 | 1.90 | 0.00 | 0.50 | 3.5 | 8.9 |
2022/2023 | GTK Gdynia | 8 | 1.4 | 06:52 | 33.3 | 11.1 | 20.0 | 44.4 | 0.10 | 1.00 | 1.10 | 0.1 | 1.40 | 1.10 | 0.6 | 0.30 | 0.00 | 0.10 | 0.1 | 6.4 |
2021/2022 | Widzew Łódź | 1 | 3.0 | 13:44 | 0.0 | 50.0 | 33.3 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 2.00 | 2.00 | 2.0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | 7.0 |
2021/2022 | SMS PZKosz Łomianki | 1 | 0.0 | 03:03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | -2.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Łódzkie | 10 | 4.9 | 21:14 | 40.0 | 28.6 | 38.3 | 40.7 | 0.60 | 2.30 | 2.90 | 1.2 | 1.70 | 1.90 | 0.9 | 1.10 | 0.10 | 0.00 | 4.8 | 6.4 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GTK Gdynia (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
30.04.2023 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk (w) | 78 : 75 P | 0 | 10:51 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | |||||
29.04.2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 70 : 73 W | 0 | 06:04 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | 7 | |||||
28.04.2023 | Zagłębie Sosnowiec (w) | 37 : 101 W | 2 | 16:43 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | 21 | |||||
27.04.2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (d) | 89 : 36 W | 2 | 19:46 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 31 | |||||
26.04.2023 | Lider Biofarm Swarzędz (w) | 57 : 81 W | 0 | 09:28 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | -10 | |||||
02.04.2023 | 1KS Ślęza Inplag Wrocław (w) | 45 : 97 W | 7 | 18:59 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 21 | |||||
01.04.2023 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk (d) | 61 : 75 P | 4 | 21:50 | 2/3 | 66.7 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | -1 | |||||
31.03.2023 | Basket 4Ever Ksawerów (d) | 71 : 66 W | 0 | 24:58 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 | 6 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 24:58 | 31.03.2023 | U17K | Basket 4Ever Ksawerów | 71 : 66 | celny rzut za 2 | 2 | 01.04.2023 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 61 : 75 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 27.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 89 : 36 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 28.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 37 : 101 | celny rzut za 3 | 1 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | celny rzut z gry | 2 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | wykonywany rzut za gry | 5 | 27.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 89 : 36 | skuteczność z gry | 50.0000 | 28.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 37 : 101 | celny rzut wolny | 2 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | wykonywany rzut wolny | 2 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | punkty | 7 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | zbiórki w ataku | 1 | 01.04.2023 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 61 : 75 | zbiórki w obronie | 3 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | zbiórki | 3 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | asysty | 6 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | faule | 3 | 28.04.2023 | U17K | Zagłębie Sosnowiec | 37 : 101 | faule wymuszone | 2 | 01.04.2023 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 61 : 75 | straty | 4 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | przechwyty | 6 | 31.03.2023 | U17K | Basket 4Ever Ksawerów | 71 : 66 | bloki | 0 | 30.04.2023 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 78 : 75 | bloki otrzymane | 2 | 31.03.2023 | U17K | Basket 4Ever Ksawerów | 71 : 66 | asysty/straty | 1.5000 | 27.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 89 : 36 | przechwyty/straty | 2.0000 | 31.03.2023 | U17K | Basket 4Ever Ksawerów | 71 : 66 | eval | 9 | 02.04.2023 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 45 : 97 | +/- | 31 | 27.04.2023 | U17K | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 89 : 36 |
---|