13
Julia Molik
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 10 | 77 | 267:38 | 12 / 45 | 12 / 49 | 24 / 94 | 17 / 26 | 9 | 22 | 31 | 11 | 11 | 17 | 31 | 16 | 1 | 3 | 26 | -127 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 6 | 56 | 158:16 | 16 / 30 | 3 / 20 | 19 / 50 | 15 / 21 | 10 | 16 | 26 | 9 | 17 | 18 | 19 | 12 | 0 | 0 | 47 | 39 |
2023/2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 10 | 45 | 203:29 | 10 / 24 | 7 / 28 | 17 / 52 | 4 / 5 | 4 | 10 | 14 | 11 | 13 | 5 | 19 | 3 | 0 | 0 | 18 | -158 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 10 | 26 | 138:05 | 6 / 9 | 3 / 16 | 9 / 25 | 5 / 8 | 5 | 6 | 11 | 4 | 20 | 6 | 10 | 3 | 1 | 1 | 16 | -43 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 7 | 53 | 179:07 | 12 / 21 | 9 / 36 | 21 / 57 | 2 / 4 | 9 | 10 | 19 | 5 | 17 | 4 | 10 | 7 | 0 | 2 | 36 | -55 |
2022/2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 6 | 43 | 124:53 | 9 / 18 | 8 / 20 | 17 / 38 | 1 / 2 | 3 | 11 | 14 | 5 | 7 | 5 | 6 | 5 | 0 | 1 | 39 | -95 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Lubuskie | 4 | 26 | 95:56 | 8 / 23 | 0 / 0 | 8 / 23 | 10 / 16 | 6 | 14 | 20 | 5 | 5 | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | 36 |
2019/2020 | Lubuskie | 5 | 4 | 40:29 | 1 / 4 | 0 / 0 | 1 / 4 | 2 / 2 | 7 | 6 | 13 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 9 | -37 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 6 | 9.3 | 26:22 | 53.3 | 15.0 | 38.0 | 71.4 | 1.70 | 2.70 | 4.30 | 1.5 | 2.80 | 3.00 | 3.2 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 7.8 | 6.5 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 10 | 7.7 | 26:45 | 26.7 | 24.5 | 25.5 | 65.4 | 0.90 | 2.20 | 3.10 | 1.1 | 1.10 | 1.70 | 3.1 | 1.60 | 0.10 | 0.30 | 2.6 | -12.7 |
2023/2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 10 | 4.5 | 20:20 | 41.7 | 25.0 | 32.7 | 80.0 | 0.40 | 1.00 | 1.40 | 1.1 | 1.30 | 0.50 | 1.9 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 1.8 | -15.8 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 10 | 2.6 | 13:48 | 66.7 | 18.8 | 36.0 | 62.5 | 0.50 | 0.60 | 1.10 | 0.4 | 2.00 | 0.60 | 1.0 | 0.30 | 0.10 | 0.10 | 1.6 | -4.3 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 7 | 7.6 | 25:35 | 57.1 | 25.0 | 36.8 | 50.0 | 1.30 | 1.40 | 2.70 | 0.7 | 2.40 | 0.60 | 1.4 | 1.00 | 0.00 | 0.30 | 5.1 | -7.9 |
2022/2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 6 | 7.2 | 20:48 | 50.0 | 40.0 | 44.7 | 50.0 | 0.50 | 1.80 | 2.30 | 0.8 | 1.20 | 0.80 | 1.0 | 0.80 | 0.00 | 0.20 | 6.5 | -15.8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Lubuskie | 4 | 6.5 | 23:59 | 34.8 | 0.0 | 34.8 | 62.5 | 1.50 | 3.50 | 5.00 | 1.3 | 1.30 | 2.30 | 1.3 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 7.5 | 9.0 |
2019/2020 | Lubuskie | 5 | 0.8 | 08:05 | 25.0 | 0.0 | 25.0 | 100.0 | 1.40 | 1.20 | 2.60 | 0.0 | 0.60 | 0.20 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.20 | 1.8 | -7.4 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (d) | 64 : 67 P | 2 | 19:52 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
05.04.2024 | MUKS Poznań (w) | 79 : 67 P | 0 | 07:04 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | -2 | |||||
04.04.2024 | Bogdanka AZS UMCS Lublin (d) | 48 : 56 P | 0 | 10:00 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | |||||
03.04.2024 | GTK VBW Gdynia (w) | 90 : 39 P | 0 | 20:35 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | -27 | |||||
17.03.2024 | Lider Biofarm Swarzędz (d) | 62 : 60 W | 12 | 18:04 | 3/3 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 5/6 | 83.3 | 0/0 | 0.0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 11 | |||||
16.03.2024 | Wisła CanPack Kraków (w) | 56 : 67 W | 0 | 04:01 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -6 | |||||
15.03.2024 | RMKS Rybnik (d) | 72 : 76 P | 2 | 08:51 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -14 | |||||
21.01.2024 | GTK VBW Gdynia (d) | 37 : 78 P | 2 | 16:34 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | -7 | |||||
20.01.2024 | MUKS Poznań (w) | 61 : 58 P | 2 | 18:16 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | |||||
19.01.2024 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 71 : 53 P | 6 | 14:48 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 3/6 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -7 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 20:35 | 03.04.2024 | U19K | GTK VBW Gdynia | 90 : 39 | celny rzut za 2 | 3 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | wykonywany rzut za 2 | 3 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 06.04.2024 | U19K | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 64 : 67 | celny rzut za 3 | 2 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 19.01.2024 | U19K | UKS Trójka Żyrardów | 71 : 53 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | celny rzut z gry | 5 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | wykonywany rzut za gry | 6 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | skuteczność z gry | 83.3000 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | celny rzut wolny | 3 | 19.01.2024 | U19K | UKS Trójka Żyrardów | 71 : 53 | wykonywany rzut wolny | 6 | 19.01.2024 | U19K | UKS Trójka Żyrardów | 71 : 53 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 21.01.2024 | U19K | GTK VBW Gdynia | 37 : 78 | punkty | 12 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | zbiórki w ataku | 4 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | zbiórki w obronie | 2 | 04.04.2024 | U19K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 48 : 56 | zbiórki | 6 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | asysty | 2 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | faule | 3 | 06.04.2024 | U19K | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 64 : 67 | faule wymuszone | 3 | 19.01.2024 | U19K | UKS Trójka Żyrardów | 71 : 53 | straty | 2 | 05.04.2024 | U19K | MUKS Poznań | 79 : 67 | przechwyty | 2 | 21.01.2024 | U19K | GTK VBW Gdynia | 37 : 78 | bloki | 1 | 04.04.2024 | U19K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 48 : 56 | bloki otrzymane | 1 | 19.01.2024 | U19K | UKS Trójka Żyrardów | 71 : 53 | asysty/straty | 1.0000 | 15.03.2024 | U19K | RMKS Rybnik | 72 : 76 | przechwyty/straty | 1.0000 | 15.03.2024 | U19K | RMKS Rybnik | 72 : 76 | eval | 19 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 | +/- | 11 | 17.03.2024 | U19K | Lider Biofarm Swarzędz | 62 : 60 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Centralna Liga Juniorek |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Liga Juniorek Starszych |
2023/2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Liga Juniorek |
2023/2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 1 Liga Kobiet |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2022/2023 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | Liga Juniorek |
2022/2023 | ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 2 Liga Kobiet |
2022/2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 1 Liga Kobiet |
2021/2022 | Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie | 2 Liga Kobiet |
2021/2022 | WSTK Wschowa | Liga Kadetek |
2020/2021 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2020/2021 | WSTK Wschowa | Kadetki |
2020/2021 | Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie | 2 Liga Kobiet |
2019/2020 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2019/2020 | WSTK Wschowa | Młodziczki |
2017/2018 | WSTK WSCHOWA | U-12 K LUB |
2017/2018 | WSTK II Wschowa | U-14 K LUB |