terminarz
Grupa A | Gospodarz: Mazowieckie | |
Warmińsko-Mazurskie | 69 : 73 | Opolskie |
15.11.2019 09:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Łódzkie | 86 : 62 | Podlaskie |
15.11.2019 11:30 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Lubuskie | 102 : 64 | Warmińsko-Mazurskie |
15.11.2019 14:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Opolskie | 59 : 77 | Łódzkie |
15.11.2019 16:30 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Lubuskie | 66 : 72 | Podlaskie |
15.11.2019 19:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Warmińsko-Mazurskie | 65 : 79 | Łódzkie |
16.11.2019 09:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Podlaskie | 73 : 66 | Opolskie |
16.11.2019 11:30 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Łódzkie | 71 : 83 | Lubuskie |
16.11.2019 14:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Podlaskie | 86 : 55 | Warmińsko-Mazurskie |
16.11.2019 16:30 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
Opolskie | 72 : 92 | Lubuskie |
16.11.2019 19:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
O 5 miejsce | Gospodarz: Mazowieckie | |
Podlaskie | 48 : 57 | Lubelskie |
17.11.2019 09:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
O 9 miejsce | Gospodarz: Mazowieckie | |
Warmińsko-Mazurskie | 90 : 45 | Świętokrzyskie |
17.11.2019 10:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
O awans | Gospodarz: Mazowieckie | |
Lubuskie | 45 : 109 | Mazowieckie |
17.11.2019 11:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Małopolskie | 91 : 57 | Łódzkie |
17.11.2019 14:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
O 7 miejsce | Gospodarz: Mazowieckie | |
Opolskie | 79 : 60 | Podkarpackie |
17.11.2019 12:30 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom |
Grupa B | Gospodarz: Mazowieckie | |
Małopolskie | 102 : 43 | Lubelskie |
15.11.2019 09:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Podkarpackie | 88 : 50 | Świętokrzyskie |
15.11.2019 11:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Mazowieckie | 94 : 76 | Małopolskie |
15.11.2019 14:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Lubelskie | 52 : 42 | Podkarpackie |
15.11.2019 16:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Mazowieckie | 144 : 35 | Świętokrzyskie |
15.11.2019 19:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Małopolskie | 105 : 54 | Podkarpackie |
16.11.2019 09:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Świętokrzyskie | 38 : 116 | Lubelskie |
16.11.2019 11:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Podkarpackie | 48 : 131 | Mazowieckie |
16.11.2019 14:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Świętokrzyskie | 46 : 102 | Małopolskie |
16.11.2019 16:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Lubelskie | 23 : 95 | Mazowieckie |
16.11.2019 19:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
O 5 miejsce | Gospodarz: Mazowieckie | |
Podlaskie | 48 : 57 | Lubelskie |
17.11.2019 09:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
O 9 miejsce | Gospodarz: Mazowieckie | |
Warmińsko-Mazurskie | 90 : 45 | Świętokrzyskie |
17.11.2019 10:00 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom | ||
O awans | Gospodarz: Mazowieckie | |
Lubuskie | 45 : 109 | Mazowieckie |
17.11.2019 11:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Małopolskie | 91 : 57 | Łódzkie |
17.11.2019 14:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
O 7 miejsce | Gospodarz: Mazowieckie | |
Opolskie | 79 : 60 | Podkarpackie |
17.11.2019 12:30 | Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom |