Trzy kluby do ostatniej kolejki rywalizowały o pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej w grupie B. Większość nagród indywidualnych trafiła jednak do zawodników spoza tych zespołów. MVP rundy zasadniczej został wybrany Patryk Gospodarek z Energa Basket Warszawa. Piąty raz w historii najlepszym trenerem został wybrany Przemysław Łuszczewski.
16
Szymon Sikora
Pomorskie
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Energa MJMS Słupsk | 4 | 20 | 78:11 | 5 / 11 | 3 / 8 | 8 / 19 | 1 / 3 | 4 | 14 | 18 | 0 | 7 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 26 | -88 |
2021/2022 | Energa Laminopol Słupsk | 6 | 40 | 135:33 | 14 / 37 | 2 / 13 | 16 / 50 | 6 / 11 | 8 | 22 | 30 | 7 | 13 | 7 | 15 | 8 | 1 | 1 | 32 | -34 |
2020/2021 | Energa Laminopol Słupsk | 3 | 23 | 83:15 | 10 / 29 | 1 / 2 | 11 / 31 | 0 / 0 | 4 | 5 | 9 | 0 | 11 | 0 | 2 | 5 | 0 | 2 | 15 | -68 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 10 | 66 | 179:32 | 31 / 63 | 0 / 4 | 31 / 67 | 4 / 13 | 27 | 26 | 53 | 7 | 15 | 11 | 12 | 14 | 2 | 1 | 85 | 136 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Energa Adkonis Słupsk | 10 | 58 | 205:00 | 25 / 68 | 0 / 0 | 25 / 68 | 8 / 21 | 24 | 36 | 60 | 6 | 24 | 17 | 20 | 13 | 1 | 4 | 62 | -45 |
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | 11 | 38 | 196:16 | 18 / 51 | 0 / 0 | 18 / 51 | 2 / 10 | 18 | 28 | 46 | 3 | 19 | 8 | 13 | 8 | 3 | 0 | 44 | 60 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Energa MJMS Słupsk | 4 | 5.0 | 19:32 | 45.5 | 37.5 | 42.1 | 33.3 | 1.00 | 3.50 | 4.50 | 0.0 | 1.80 | 0.80 | 0.5 | 0.80 | 0.00 | 0.30 | 6.5 | -22.0 |
2021/2022 | Energa Laminopol Słupsk | 6 | 6.7 | 22:35 | 37.8 | 15.4 | 32.0 | 54.5 | 1.30 | 3.70 | 5.00 | 1.2 | 2.20 | 1.20 | 2.5 | 1.30 | 0.20 | 0.20 | 5.3 | -5.7 |
2020/2021 | Energa Laminopol Słupsk | 3 | 7.7 | 27:45 | 34.5 | 50.0 | 35.5 | 0.0 | 1.30 | 1.70 | 3.00 | 0.0 | 3.70 | 0.00 | 0.7 | 1.70 | 0.00 | 0.70 | 5.0 | -22.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 10 | 6.6 | 17:57 | 49.2 | 0.0 | 46.3 | 30.8 | 2.70 | 2.60 | 5.30 | 0.7 | 1.50 | 1.10 | 1.2 | 1.40 | 0.20 | 0.10 | 8.5 | 13.6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Energa Adkonis Słupsk | 10 | 5.8 | 20:30 | 36.8 | 0.0 | 36.8 | 38.1 | 2.40 | 3.60 | 6.00 | 0.6 | 2.40 | 1.70 | 2.0 | 1.30 | 0.10 | 0.40 | 6.2 | -4.5 |
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | 11 | 3.5 | 17:50 | 35.3 | 0.0 | 35.3 | 20.0 | 1.60 | 2.50 | 4.20 | 0.3 | 1.70 | 0.70 | 1.2 | 0.70 | 0.30 | 0.00 | 4.0 | 5.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pomorskie (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.03.2019 | Śląskie (w) | 67 : 63 P | 6 | 16:07 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | -6 | |||||
02.03.2019 | Wielkopolskie (d) | 62 : 68 P | 2 | 18:56 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | -6 | |||||
01.03.2019 | Dolnośląskie (w) | 58 : 76 W | 4 | 15:00 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -3 | |||||
28.02.2019 | Kujawsko-Pomorskie (d) | 79 : 65 W | 3 | 15:00 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | 16 | |||||
27.02.2019 | Śląskie (w) | 65 : 62 P | 2 | 23:05 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/2 | 0.0 | 5 | 4 | 9 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -1 | |||||
04.11.2018 | Małopolskie (d) | 94 : 71 W | 9 | 20:34 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | |||||
03.11.2018 | Opolskie (w) | 27 : 131 W | 14 | 15:13 | 7/11 | 63.6 | 0/0 | 0.0 | 7/11 | 63.6 | 0/3 | 0.0 | 5 | 5 | 10 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 20 | 28 | |||||
03.11.2018 | Warmińsko-Mazurskie (d) | 111 : 26 W | 6 | 17:49 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 6 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 24 | |||||
02.11.2018 | Podlaskie (d) | 134 : 45 W | 10 | 17:37 | 5/9 | 55.6 | 0/1 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 16 | 51 | |||||
02.11.2018 | Podkarpackie (d) | 111 : 59 W | 10 | 20:11 | 5/9 | 55.6 | 0/1 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 31 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 23:05 | 27.02.2019 | OOM Ch | Śląskie | 65 : 62 | celny rzut za 2 | 7 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | skuteczność za 2 | 75.0000 | 03.03.2019 | OOM Ch | Śląskie | 67 : 63 | celny rzut za 3 | 0 | 03.03.2019 | OOM Ch | Śląskie | 67 : 63 | wykonywany rzut za 3 | 1 | 27.02.2019 | OOM Ch | Śląskie | 65 : 62 | skuteczność za 3 | 0.0000 | 27.02.2019 | OOM Ch | Śląskie | 65 : 62 | celny rzut z gry | 7 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | wykonywany rzut za gry | 11 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | skuteczność z gry | 75.0000 | 03.03.2019 | OOM Ch | Śląskie | 67 : 63 | celny rzut wolny | 2 | 01.03.2019 | OOM Ch | Dolnośląskie | 58 : 76 | wykonywany rzut wolny | 4 | 28.02.2019 | OOM Ch | Kujawsko-Pomorskie | 79 : 65 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 01.03.2019 | OOM Ch | Dolnośląskie | 58 : 76 | punkty | 14 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | zbiórki w ataku | 6 | 03.11.2018 | OOM Ch | Warmińsko-Mazurskie | 111 : 26 | zbiórki w obronie | 5 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | zbiórki | 10 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | asysty | 2 | 02.03.2019 | OOM Ch | Wielkopolskie | 62 : 68 | faule | 3 | 02.03.2019 | OOM Ch | Wielkopolskie | 62 : 68 | faule wymuszone | 4 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | straty | 3 | 04.11.2018 | OOM Ch | Małopolskie | 94 : 71 | przechwyty | 5 | 02.11.2018 | OOM Ch | Podlaskie | 134 : 45 | bloki | 1 | 03.03.2019 | OOM Ch | Śląskie | 67 : 63 | bloki otrzymane | 1 | 02.11.2018 | OOM Ch | Podlaskie | 134 : 45 | asysty/straty | 1.0000 | 02.03.2019 | OOM Ch | Wielkopolskie | 62 : 68 | przechwyty/straty | 5.0000 | 02.11.2018 | OOM Ch | Podlaskie | 134 : 45 | eval | 20 | 03.11.2018 | OOM Ch | Opolskie | 27 : 131 | +/- | 51 | 02.11.2018 | OOM Ch | Podlaskie | 134 : 45 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Energa MJMS Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2022/2023 | Energa MJMS Słupsk | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | Energa Laminopol Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Energa Laminopol Słupsk | Liga Juniorów |
2021/2022 | Energa MJMS | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | Energa Laminopol Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2020/2021 | ENERGA PGK Słupsk | 3LM |
2020/2021 | Energa Laminopol Słupsk | Liga Juniorów |
2019/2020 | ENERGA LAMINOPOL Słupsk | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | Energa Adkonis Słupsk | U14M Finał Strefowy |
2018/2019 | Energa Adkonis Słupsk | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | Energa Adkonis Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | ENERGA ADKONIS Słupsk | Liga Młodzików |
2017/2018 | ENERGA GÓRA LODOWA Słupsk | Liga Kadetów Młodszych |
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |