terminarz
Grupa I | Gospodarz: Ofensywa Racibórz | |
MKK Pyra Poznań | 75 : 76 | Ofensywa Racibórz |
13.04.2018 17:00 | Arena Rafako, Racibórz | ||
TKM Włocławek | 91 : 83 | KU AZS Uniwersytet Warszawski |
13.04.2018 19:15 | Arena Rafako, Racibórz | ||
TKM Włocławek | 63 : 73 | MKK Pyra Poznań |
14.04.2018 16:00 | Arena Rafako, Racibórz | ||
KU AZS Uniwersytet Warszawski | 84 : 42 | Ofensywa Racibórz |
14.04.2018 18:15 | Arena Rafako, Racibórz | ||
MKK Pyra Poznań | 56 : 53 | KU AZS Uniwersytet Warszawski |
15.04.2018 10:00 | Arena Rafako, Racibórz | ||
Ofensywa Racibórz | 76 : 89 | TKM Włocławek |
15.04.2018 12:15 | Arena Rafako, Racibórz |
Grupa II | Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów | |
KS Start Meble Dobrodzień | 124 : 95 | KKS Pro-Basket Kutno |
13.04.2018 16:00 | AQUA, Żyrardów | ||
UKS Trójka Żyrardów | 90 : 85 | WSTK Wschowa |
13.04.2018 18:30 | AQUA, Żyrardów | ||
WSTK Wschowa | 79 : 71 | KKS Pro-Basket Kutno |
14.04.2018 16:00 | AQUA, Żyrardów | ||
UKS Trójka Żyrardów | 72 : 96 | KS Start Meble Dobrodzień |
14.04.2018 18:30 | AQUA, Żyrardów | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 115 : 80 | WSTK Wschowa |
15.04.2018 10:00 | AQUA, Żyrardów | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 72 : 103 | UKS Trójka Żyrardów |
15.04.2018 12:30 | AQUA, Żyrardów |
Grupa III | Gospodarz: UKS Chromik Żary | |
King BC Szczecin | 60 : 90 | MTS Basket Kwidzyn |
13.04.2018 14:30 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
UKS Chromik Żary | 91 : 95 | GLKS Nadarzyn |
13.04.2018 17:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
GLKS Nadarzyn | 68 : 69 | MTS Basket Kwidzyn |
14.04.2018 14:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
UKS Chromik Żary | 86 : 47 | King BC Szczecin |
14.04.2018 16:30 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
King BC Szczecin | 63 : 93 | GLKS Nadarzyn |
15.04.2018 11:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
MTS Basket Kwidzyn | 52 : 82 | UKS Chromik Żary |
15.04.2018 13:30 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary |
Grupa IV | Gospodarz: KKS Tarnowskie Góry | |
Hensfort Przemyśl | 90 : 59 | MKS Mazbud Szczawno Zdrój |
13.04.2018 17:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
KKS Tarnowskie Góry | 73 : 78 | KK UR Kraków |
13.04.2018 19:30 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
MKS Mazbud Szczawno Zdrój | 60 : 62 | KK UR Kraków |
14.04.2018 16:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
Hensfort Przemyśl | 70 : 64 | KKS Tarnowskie Góry |
14.04.2018 18:30 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
KKS Tarnowskie Góry | 89 : 49 | MKS Mazbud Szczawno Zdrój |
15.04.2018 12:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry | ||
KK UR Kraków | 68 : 71 | Hensfort Przemyśl |
15.04.2018 14:30 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry |
Grupa V | Gospodarz: MUKS 1811 Unia Tarnów | |
KS Rosa-Sport Radom | 81 : 87 | AZS PWSTE Jarosław |
13.04.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszyce Wielkie | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 81 : 73 | AZS Politechnika Poznańska |
13.04.2018 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszyce Wielkie | ||
AZS Politechnika Poznańska | 81 : 68 | AZS PWSTE Jarosław |
14.04.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszyce Wielkie | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 106 : 91 | KS Rosa-Sport Radom |
14.04.2018 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszyce Wielkie | ||
KS Rosa-Sport Radom | 75 : 63 | AZS Politechnika Poznańska |
15.04.2018 10:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszyce Wielkie | ||
AZS PWSTE Jarosław | 82 : 88 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
15.04.2018 12:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszyce Wielkie |
Grupa VI | Gospodarz: Ogniwo ControlTec Szczecin | |
KS Bat Sierakowice | 60 : 68 | Ogniwo ControlTec Szczecin |
13.04.2018 15:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
KK Oleśnica | 62 : 68 | Medos MChKK Chełmno |
13.04.2018 18:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
KS Bat Sierakowice | 67 : 66 | KK Oleśnica |
14.04.2018 11:30 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Ogniwo ControlTec Szczecin | 103 : 55 | Medos MChKK Chełmno |
14.04.2018 14:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
Medos MChKK Chełmno | 69 : 82 | KS Bat Sierakowice |
15.04.2018 10:00 | Hala MOSRiR, Szczecin | ||
KK Oleśnica | 55 : 72 | Ogniwo ControlTec Szczecin |
15.04.2018 12:30 | Hala MOSRiR, Szczecin |