1 kolejka |
|
|
Tauron GTK Gliwice
|
73
:
84
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
21.09.2023 17:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
61
:
81
|
PGE Spójnia Stargard
|
22.09.2023 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Polski Cukier Start Lublin
|
102
:
85
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
22.09.2023 19:00 | MOSiR Globus, Lublin |
Legia Warszawa
|
90
:
72
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
22.09.2023 20:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
82
:
80
|
WKS Śląsk Wrocław
|
23.09.2023 15:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Dziki Warszawa
|
86
:
65
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
23.09.2023 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
Anwil Włocławek
|
91
:
83
|
Trefl Sopot
|
24.09.2023 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
King Szczecin
|
85
:
79
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
24.09.2023 20:00 | Netto Arena, Szczecin |
2 kolejka |
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
86
:
96
|
PGE Spójnia Stargard
|
28.09.2023 20:10 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
85
:
74
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
29.09.2023 17:30 | Arena Toruń hala treningowa, Toruń |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
106
:
77
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
29.09.2023 18:45 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Trefl Sopot
|
73
:
82
|
Polski Cukier Start Lublin
|
29.09.2023 20:10 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
64
:
88
|
Anwil Włocławek
|
30.09.2023 20:10 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
103
:
101
|
King Szczecin
|
01.10.2023 18:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
WKS Śląsk Wrocław
|
80
:
75
|
Tauron GTK Gliwice
|
01.10.2023 20:10 | Hala Orbita, Wrocław |
Legia Warszawa
|
61
:
62
|
Dziki Warszawa
|
11.10.2023 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
3 kolejka |
|
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
85
:
97
|
Trefl Sopot
|
05.10.2023 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
82
:
80
|
Legia Warszawa
|
06.10.2023 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
72
:
80
|
Dziki Warszawa
|
06.10.2023 19:30 | Arena Toruń hala treningowa, Toruń |
King Szczecin
|
112
:
86
|
Tauron GTK Gliwice
|
07.10.2023 15:30 | Netto Arena, Szczecin |
PGE Spójnia Stargard
|
65
:
62
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
07.10.2023 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Polski Cukier Start Lublin
|
99
:
83
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
08.10.2023 15:30 | MOSiR Globus, Lublin |
WKS Śląsk Wrocław
|
88
:
79
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
08.10.2023 17:30 | Hala Orbita, Wrocław |
Anwil Włocławek
|
97
:
91
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
08.10.2023 19:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
4 kolejka |
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
112
:
87
|
Polski Cukier Start Lublin
|
12.10.2023 17:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
89
:
79
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
13.10.2023 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Tauron GTK Gliwice
|
77
:
88
|
Anwil Włocławek
|
13.10.2023 19:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
PGE Spójnia Stargard
|
81
:
87
|
Legia Warszawa
|
14.10.2023 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Trefl Sopot
|
96
:
85
|
Dziki Warszawa
|
15.10.2023 15:30 | Ergo Arena, Sopot |
WKS Śląsk Wrocław
|
60
:
83
|
King Szczecin
|
15.10.2023 17:30 | Hala Orbita, Wrocław |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
83
:
82
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
15.10.2023 19:30 | Arena Toruń, Toruń |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
88
:
89
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
15.10.2023 19:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
5 kolejka |
|
|
Dziki Warszawa
|
93
:
85
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
19.10.2023 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
84
:
103
|
King Szczecin
|
20.10.2023 17:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
100
:
93
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
21.10.2023 13:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Trefl Sopot
|
81
:
90
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
21.10.2023 15:30 | Ergo Arena, Sopot |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
71
:
53
|
Legia Warszawa
|
21.10.2023 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Polski Cukier Start Lublin
|
100
:
93
|
Tauron GTK Gliwice
|
21.10.2023 19:30 | MOSiR Globus, Lublin |
PGE Spójnia Stargard
|
73
:
84
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
22.10.2023 15:30 | Hala OSiR, Stargard |
Anwil Włocławek
|
80
:
74
|
WKS Śląsk Wrocław
|
22.10.2023 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
6 kolejka |
|
|
Tauron GTK Gliwice
|
90
:
92
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
26.10.2023 17:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
116
:
83
|
Dziki Warszawa
|
26.10.2023 19:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Polski Cukier Start Lublin
|
102
:
85
|
WKS Śląsk Wrocław
|
27.10.2023 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
Legia Warszawa
|
87
:
67
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
28.10.2023 15:30 | , |
PGE Spójnia Stargard
|
80
:
73
|
Trefl Sopot
|
28.10.2023 15:30 | Hala OSiR, Stargard |
King Szczecin
|
92
:
93
|
Anwil Włocławek
|
28.10.2023 17:30 | Netto Arena, Szczecin |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
88
:
74
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
28.10.2023 19:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
57
:
76
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
29.10.2023 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
7 kolejka |
|
|
King Szczecin
|
81
:
85
|
Polski Cukier Start Lublin
|
02.11.2023 17:30 | Netto Arena, Szczecin |
Dziki Warszawa
|
87
:
88
|
Tauron GTK Gliwice
|
03.11.2023 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
Legia Warszawa
|
91
:
84
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
04.11.2023 15:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
70
:
71
|
Trefl Sopot
|
04.11.2023 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
73
:
86
|
PGE Spójnia Stargard
|
05.11.2023 15:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
WKS Śląsk Wrocław
|
77
:
66
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
05.11.2023 17:30 | Hala Orbita, Wrocław |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
92
:
90
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
05.12.2023 19:00 | Hala Gryfia, Słupsk |
Anwil Włocławek
|
97
:
66
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
20.12.2023 19:00 | Hala Mistrzów, Włocławek |
8 kolejka |
|
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
85
:
80
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
09.11.2023 19:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
98
:
106
|
PGE Spójnia Stargard
|
10.11.2023 17:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Tauron GTK Gliwice
|
100
:
79
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
11.11.2023 13:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
79
:
90
|
King Szczecin
|
11.11.2023 15:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Trefl Sopot
|
77
:
69
|
Legia Warszawa
|
11.11.2023 17:30 | Ergo Arena, Sopot |
WKS Śląsk Wrocław
|
78
:
72
|
Dziki Warszawa
|
11.11.2023 19:30 | Hala Orbita, Wrocław |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
83
:
79
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
12.11.2023 17:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Anwil Włocławek
|
100
:
71
|
Polski Cukier Start Lublin
|
12.11.2023 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
9 kolejka |
|
|
Polski Cukier Start Lublin
|
98
:
88
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
16.11.2023 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
Dziki Warszawa
|
75
:
84
|
King Szczecin
|
16.11.2023 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
69
:
80
|
Trefl Sopot
|
17.11.2023 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
Tauron GTK Gliwice
|
76
:
74
|
PGE Spójnia Stargard
|
18.11.2023 15:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
73
:
83
|
Anwil Włocławek
|
18.11.2023 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Legia Warszawa
|
87
:
78
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
18.11.2023 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
103
:
102
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
19.11.2023 16:00 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
78
:
53
|
WKS Śląsk Wrocław
|
19.11.2023 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
10 kolejka |
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
72
:
92
|
Trefl Sopot
|
23.11.2023 20:00 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
81
:
69
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
24.11.2023 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
WKS Śląsk Wrocław
|
75
:
69
|
PGE Spójnia Stargard
|
25.11.2023 15:30 | Hala Orbita, Wrocław |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
86
:
103
|
Legia Warszawa
|
25.11.2023 17:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
89
:
96
|
Tauron GTK Gliwice
|
25.11.2023 19:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
King Szczecin
|
82
:
86
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
26.11.2023 13:30 | Netto Arena, Szczecin |
Anwil Włocławek
|
78
:
66
|
Dziki Warszawa
|
26.11.2023 15:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Polski Cukier Start Lublin
|
91
:
95
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
26.11.2023 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
11 kolejka |
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
86
:
81
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
30.11.2023 17:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Dziki Warszawa
|
86
:
71
|
Polski Cukier Start Lublin
|
30.11.2023 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
Legia Warszawa
|
83
:
81
|
Tauron GTK Gliwice
|
01.12.2023 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
85
:
92
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
01.12.2023 19:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Trefl Sopot
|
94
:
78
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
02.12.2023 15:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
58
:
83
|
Anwil Włocławek
|
02.12.2023 19:00 | Hala Gryfia, Słupsk |
PGE Spójnia Stargard
|
69
:
78
|
King Szczecin
|
02.12.2023 20:30 | Hala OSiR, Stargard |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
108
:
51
|
WKS Śląsk Wrocław
|
03.12.2023 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
12 kolejka |
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
115
:
118
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
06.12.2023 19:00 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Trefl Sopot
|
110
:
102
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
07.12.2023 20:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
104
:
83
|
Tauron GTK Gliwice
|
08.12.2023 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
77
:
81
|
Polski Cukier Start Lublin
|
09.12.2023 15:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
King Szczecin
|
81
:
85
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
09.12.2023 17:30 | Netto Arena, Szczecin |
Anwil Włocławek
|
78
:
69
|
PGE Spójnia Stargard
|
10.12.2023 15:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Legia Warszawa
|
82
:
98
|
WKS Śląsk Wrocław
|
10.12.2023 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
91
:
97
|
Dziki Warszawa
|
10.12.2023 19:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
13 kolejka |
|
|
Trefl Sopot
|
79
:
85
|
Tauron GTK Gliwice
|
14.12.2023 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
96
:
98
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
15.12.2023 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Legia Warszawa
|
89
:
96
|
King Szczecin
|
16.12.2023 15:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Anwil Włocławek
|
97
:
86
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
16.12.2023 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
PGE Spójnia Stargard
|
86
:
81
|
Polski Cukier Start Lublin
|
16.12.2023 19:30 | Hala OSiR, Stargard |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
78
:
75
|
WKS Śląsk Wrocław
|
17.12.2023 15:30 | Arena Toruń, Toruń |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
73
:
69
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
17.12.2023 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Dziki Warszawa
|
83
:
81
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
17.12.2023 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
14 kolejka |
|
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
105
:
93
|
PGE Spójnia Stargard
|
21.12.2023 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Dziki Warszawa
|
83
:
96
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
22.12.2023 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
Tauron GTK Gliwice
|
87
:
100
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
22.12.2023 19:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
King Szczecin
|
70
:
92
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
23.12.2023 13:30 | Netto Arena, Szczecin |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
82
:
104
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
23.12.2023 15:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
WKS Śląsk Wrocław
|
66
:
87
|
Trefl Sopot
|
23.12.2023 17:30 | Hala Orbita, Wrocław |
Polski Cukier Start Lublin
|
78
:
100
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
23.12.2023 19:00 | MOSiR Globus, Lublin |
Anwil Włocławek
|
74
:
76
|
Legia Warszawa
|
26.12.2023 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
15 kolejka |
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
67
:
84
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
28.12.2023 17:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
PGE Spójnia Stargard
|
64
:
56
|
Dziki Warszawa
|
29.12.2023 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
87
:
92
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
29.12.2023 19:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Legia Warszawa
|
75
:
92
|
Polski Cukier Start Lublin
|
30.12.2023 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
122
:
115
|
Tauron GTK Gliwice
|
30.12.2023 19:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
84
:
91
|
WKS Śląsk Wrocław
|
30.12.2023 20:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
78
:
83
|
Anwil Włocławek
|
01.01.2024 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
King Szczecin
|
79
:
84
|
Trefl Sopot
|
01.01.2024 19:30 | Netto Arena, Szczecin |
16 kolejka |
|
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
71
:
92
|
Legia Warszawa
|
03.01.2024 19:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
98
:
84
|
Polski Cukier Start Lublin
|
04.01.2024 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
68
:
75
|
Dziki Warszawa
|
05.01.2024 19:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Trefl Sopot
|
76
:
71
|
Anwil Włocławek
|
05.01.2024 20:30 | Ergo Arena, Sopot |
PGE Spójnia Stargard
|
77
:
65
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
06.01.2024 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
74
:
96
|
King Szczecin
|
07.01.2024 15:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
100
:
87
|
Tauron GTK Gliwice
|
07.01.2024 17:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
WKS Śląsk Wrocław
|
72
:
76
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
07.01.2024 19:30 | Hala Orbita, Wrocław |
17 kolejka |
|
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
89
:
110
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
11.01.2024 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
65
:
85
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
12.01.2024 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Tauron GTK Gliwice
|
86
:
87
|
WKS Śląsk Wrocław
|
12.01.2024 19:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
King Szczecin
|
86
:
106
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
13.01.2024 15:30 | Netto Arena, Szczecin |
Dziki Warszawa
|
96
:
86
|
Legia Warszawa
|
13.01.2024 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
Anwil Włocławek
|
88
:
71
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
14.01.2024 15:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
PGE Spójnia Stargard
|
91
:
54
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
14.01.2024 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Polski Cukier Start Lublin
|
84
:
85
|
Trefl Sopot
|
18.03.2024 20:30 | MOSiR Globus, Lublin |
18 kolejka |
|
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
77
:
73
|
PGE Spójnia Stargard
|
18.01.2024 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Dziki Warszawa
|
78
:
56
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
18.01.2024 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
78
:
88
|
Polski Cukier Start Lublin
|
19.01.2024 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Legia Warszawa
|
94
:
84
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
19.01.2024 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Tauron GTK Gliwice
|
79
:
105
|
King Szczecin
|
20.01.2024 13:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
78
:
117
|
WKS Śląsk Wrocław
|
20.01.2024 15:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
84
:
87
|
Anwil Włocławek
|
20.01.2024 17:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Trefl Sopot
|
124
:
74
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
21.01.2024 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
19 kolejka |
|
|
Dziki Warszawa
|
75
:
80
|
Trefl Sopot
|
25.01.2024 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
86
:
84
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
25.01.2024 19:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
King Szczecin
|
89
:
84
|
WKS Śląsk Wrocław
|
26.01.2024 17:30 | Netto Arena, Szczecin |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
102
:
95
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
26.01.2024 19:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
90
:
65
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
27.01.2024 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Anwil Włocławek
|
96
:
73
|
Tauron GTK Gliwice
|
27.01.2024 19:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Legia Warszawa
|
89
:
78
|
PGE Spójnia Stargard
|
28.01.2024 15:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Polski Cukier Start Lublin
|
114
:
102
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
28.01.2024 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
20 kolejka |
|
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
72
:
97
|
PGE Spójnia Stargard
|
01.02.2024 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
58
:
68
|
Dziki Warszawa
|
02.02.2024 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Tauron GTK Gliwice
|
83
:
86
|
Polski Cukier Start Lublin
|
02.02.2024 19:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
74
:
65
|
Trefl Sopot
|
03.02.2024 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
King Szczecin
|
91
:
73
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
04.02.2024 15:30 | Netto Arena, Szczecin |
Legia Warszawa
|
88
:
96
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
04.02.2024 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
91
:
104
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
05.02.2024 19:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
WKS Śląsk Wrocław
|
82
:
96
|
Anwil Włocławek
|
27.03.2024 20:00 | Hala Stulecia, Wrocław |
21 kolejka |
|
|
Trefl Sopot
|
88
:
70
|
PGE Spójnia Stargard
|
09.02.2024 17:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
98
:
80
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
09.02.2024 19:00 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
92
:
90
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
10.02.2024 15:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Anwil Włocławek
|
88
:
90
|
King Szczecin
|
10.02.2024 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Dziki Warszawa
|
82
:
76
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
10.02.2024 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
104
:
102
|
Legia Warszawa
|
11.02.2024 15:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
94
:
99
|
Tauron GTK Gliwice
|
11.02.2024 17:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
WKS Śląsk Wrocław
|
97
:
95
|
Polski Cukier Start Lublin
|
12.02.2024 20:00 | Hala Orbita, Wrocław |
22 kolejka |
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
77
:
84
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
29.02.2024 17:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
76
:
80
|
WKS Śląsk Wrocław
|
29.02.2024 19:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Tauron GTK Gliwice
|
87
:
94
|
Dziki Warszawa
|
01.03.2024 17:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
PGE Spójnia Stargard
|
77
:
56
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
02.03.2024 13:30 | Hala OSiR, Stargard |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
85
:
89
|
Anwil Włocławek
|
02.03.2024 15:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Polski Cukier Start Lublin
|
93
:
98
|
King Szczecin
|
02.03.2024 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
70
:
83
|
Legia Warszawa
|
02.03.2024 19:30 | Arena Toruń, Toruń |
Trefl Sopot
|
88
:
76
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
03.03.2024 17:30 | Ergo Arena, Sopot |
23 kolejka |
|
|
Polski Cukier Start Lublin
|
88
:
80
|
Anwil Włocławek
|
07.03.2024 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
101
:
86
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
07.03.2024 19:30 | Arena Toruń, Toruń |
PGE Spójnia Stargard
|
83
:
93
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
08.03.2024 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
72
:
81
|
Tauron GTK Gliwice
|
09.03.2024 15:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Legia Warszawa
|
70
:
85
|
Trefl Sopot
|
09.03.2024 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
King Szczecin
|
95
:
84
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
10.03.2024 13:00 | Netto Arena, Szczecin |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
89
:
77
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
10.03.2024 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Dziki Warszawa
|
71
:
80
|
WKS Śląsk Wrocław
|
10.03.2024 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
24 kolejka |
|
|
Trefl Sopot
|
78
:
80
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
13.03.2024 19:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot |
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
90
:
82
|
Polski Cukier Start Lublin
|
13.03.2024 19:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
WKS Śląsk Wrocław
|
67
:
65
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
14.03.2024 17:30 | Hala Orbita, Wrocław |
King Szczecin
|
90
:
72
|
Dziki Warszawa
|
14.03.2024 19:00 | Netto Arena, Szczecin |
PGE Spójnia Stargard
|
86
:
76
|
Tauron GTK Gliwice
|
15.03.2024 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
85
:
89
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
16.03.2024 17:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Anwil Włocławek
|
75
:
93
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
16.03.2024 19:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
71
:
82
|
Legia Warszawa
|
17.03.2024 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
25 kolejka |
|
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
93
:
87
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
21.03.2024 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Tauron GTK Gliwice
|
81
:
94
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
21.03.2024 20:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Legia Warszawa
|
93
:
86
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
22.03.2024 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
PGE Spójnia Stargard
|
93
:
67
|
WKS Śląsk Wrocław
|
23.03.2024 14:30 | Hala OSiR, Stargard |
Trefl Sopot
|
85
:
69
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
23.03.2024 17:30 | Ergo Arena, Sopot |
Dziki Warszawa
|
67
:
95
|
Anwil Włocławek
|
23.03.2024 19:30 | Hala Koło, Warszawa |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
91
:
103
|
Polski Cukier Start Lublin
|
24.03.2024 15:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
74
:
78
|
King Szczecin
|
24.03.2024 17:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
26 kolejka |
|
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
--
:
--
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
29.03.2024 17:30 | Arena Toruń, Toruń |
Tauron GTK Gliwice
|
--
:
--
|
Legia Warszawa
|
29.03.2024 19:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
--
:
--
|
Trefl Sopot
|
30.03.2024 15:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Polski Cukier Start Lublin
|
--
:
--
|
Dziki Warszawa
|
30.03.2024 17:30 | MOSiR Globus, Lublin |
Anwil Włocławek
|
--
:
--
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
31.03.2024 17:30 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
--
:
--
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
01.04.2024 15:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
King Szczecin
|
--
:
--
|
PGE Spójnia Stargard
|
01.04.2024 17:30 | Netto Arena, Szczecin |
WKS Śląsk Wrocław
|
--
:
--
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
01.04.2024 20:00 | Hala Stulecia, Wrocław |
27 kolejka |
|
|
Dziki Warszawa
|
--
:
--
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
04.04.2024 17:30 | Hala Koło, Warszawa |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
--
:
--
|
Trefl Sopot
|
04.04.2024 19:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
PGE Spójnia Stargard
|
--
:
--
|
Anwil Włocławek
|
05.04.2024 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
Tauron GTK Gliwice
|
--
:
--
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
05.04.2024 19:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
--
:
--
|
King Szczecin
|
06.04.2024 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Polski Cukier Start Lublin
|
--
:
--
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
06.04.2024 19:30 | , |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
--
:
--
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
07.04.2024 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
WKS Śląsk Wrocław
|
--
:
--
|
Legia Warszawa
|
09.04.2024 20:00 | Hala Stulecia, Wrocław |
28 kolejka |
|
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
--
:
--
|
Dziki Warszawa
|
11.04.2024 17:30 | Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
--
:
--
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
13.04.2024 13:30 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra |
Tauron GTK Gliwice
|
--
:
--
|
Trefl Sopot
|
13.04.2024 15:30 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |
Polski Cukier Start Lublin
|
--
:
--
|
PGE Spójnia Stargard
|
13.04.2024 17:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
--
:
--
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
14.04.2024 13:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
WKS Śląsk Wrocław
|
--
:
--
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
14.04.2024 15:30 | Hala Orbita, Wrocław |
King Szczecin
|
--
:
--
|
Legia Warszawa
|
14.04.2024 17:30 | Netto Arena, Szczecin |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
--
:
--
|
Anwil Włocławek
|
14.04.2024 20:00 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
29 kolejka |
|
|
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
--
:
--
|
Polski Cukier Start Lublin
|
18.04.2024 17:30 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
PGE Spójnia Stargard
|
--
:
--
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
19.04.2024 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
--
:
--
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
20.04.2024 15:30 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza |
Legia Warszawa
|
--
:
--
|
Anwil Włocławek
|
20.04.2024 17:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa |
Icon Sea Czarni Słupsk
|
--
:
--
|
Dziki Warszawa
|
20.04.2024 19:30 | Hala Gryfia, Słupsk |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
--
:
--
|
Tauron GTK Gliwice
|
21.04.2024 15:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Trefl Sopot
|
--
:
--
|
WKS Śląsk Wrocław
|
21.04.2024 17:30 | Ergo Arena, Sopot |
Arriva Polski Cukier Toruń
|
--
:
--
|
King Szczecin
|
21.04.2024 19:30 | Arena Toruń, Toruń |
30 kolejka |
|
|
Icon Sea Czarni Słupsk
|
--
:
--
|
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
|
27.04.2024 | Hala Gryfia, Słupsk |
Dziki Warszawa
|
--
:
--
|
PGE Spójnia Stargard
|
27.04.2024 | Hala Koło, Warszawa |
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
|
--
:
--
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
|
27.04.2024 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski |
Polski Cukier Start Lublin
|
--
:
--
|
Legia Warszawa
|
27.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
Anwil Włocławek
|
--
:
--
|
Arriva Polski Cukier Toruń
|
27.04.2024 | Hala Mistrzów, Włocławek |
Trefl Sopot
|
--
:
--
|
King Szczecin
|
27.04.2024 | Ergo Arena, Sopot |
WKS Śląsk Wrocław
|
--
:
--
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
|
27.04.2024 | Hala Orbita, Wrocław |
Tauron GTK Gliwice
|
--
:
--
|
MKS Dąbrowa Górnicza
|
27.04.2024 | Mała Arena Gliwice, Gliwice |