9
Dominika Mielczarek
1KS Ślęza II Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 19 | 115 | 425:04 | 40 / 96 | 6 / 31 | 46 / 127 | 17 / 45 | 25 | 81 | 106 | 22 | 38 | 38 | 38 | 13 | 7 | 10 | 116 | -206 |
2023/2024 | 1KS Ślęza Wrocław SA | 2 | 20 | 38:33 | 6 / 16 | 1 / 3 | 7 / 19 | 5 / 5 | 5 | 14 | 19 | 5 | 6 | 5 | 5 | 6 | 1 | 1 | 34 | 19 |
2022/2023 | Lider Biofarm Swarzędz | 10 | 96 | 243:37 | 39 / 70 | 2 / 4 | 41 / 74 | 12 / 25 | 32 | 58 | 90 | 16 | 15 | 19 | 18 | 12 | 7 | 1 | 157 | 32 |
2022/2023 | Loms Enea Basket Piła-Powiat Pilski | 2 | 35 | 63:05 | 16 / 28 | 1 / 1 | 17 / 29 | 0 / 3 | 19 | 12 | 31 | 8 | 4 | 7 | 7 | 4 | 3 | 3 | 59 | 18 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 5 | 21 | 75:35 | 8 / 28 | 0 / 2 | 8 / 30 | 5 / 8 | 8 | 7 | 15 | 7 | 3 | 5 | 7 | 3 | 0 | 2 | 14 | 91 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | 1KS Ślęza Wrocław SA | 2 | 10.0 | 19:16 | 37.5 | 33.3 | 36.8 | 100.0 | 2.50 | 7.00 | 9.50 | 2.5 | 3.00 | 2.50 | 2.5 | 3.00 | 0.50 | 0.50 | 17.0 | 9.5 |
2023/2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 19 | 6.1 | 22:22 | 41.7 | 19.4 | 36.2 | 37.8 | 1.30 | 4.30 | 5.60 | 1.2 | 2.00 | 2.00 | 2.0 | 0.70 | 0.40 | 0.50 | 6.1 | -10.8 |
2022/2023 | Loms Enea Basket Piła-Powiat Pilski | 2 | 17.5 | 31:32 | 57.1 | 100.0 | 58.6 | 0.0 | 9.50 | 6.00 | 15.50 | 4.0 | 2.00 | 3.50 | 3.5 | 2.00 | 1.50 | 1.50 | 29.5 | 9.0 |
2022/2023 | Lider Biofarm Swarzędz | 10 | 9.6 | 24:21 | 55.7 | 50.0 | 55.4 | 48.0 | 3.20 | 5.80 | 9.00 | 1.6 | 1.50 | 1.90 | 1.8 | 1.20 | 0.70 | 0.10 | 15.7 | 3.2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 5 | 4.2 | 15:07 | 28.6 | 0.0 | 26.7 | 62.5 | 1.60 | 1.40 | 3.00 | 1.4 | 0.60 | 1.00 | 1.4 | 0.60 | 0.00 | 0.40 | 2.8 | 18.2 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PZU Ślęza II MOS Wrocław (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
20.03.2024 | Lider Swarzędz (d) | 50 : 66 P | 3 | 28:38 | 1/3 | 33.3 | 0/4 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 1/3 | 33.3 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | -6 | |||||
09.03.2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (w) | 67 : 59 P | 12 | 31:21 | 3/4 | 75.0 | 2/3 | 66.7 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 3 | 7 | 10 | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 16 | -11 | |||||
02.03.2024 | Contimax MOSiR Bochnia (d) | 66 : 75 P | 8 | 24:14 | 4/12 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 4/12 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -8 | |||||
25.02.2024 | Wisła Orlen Południe Kraków (w) | 80 : 45 P | 7 | 30:15 | 1/1 | 100.0 | 1/7 | 14.3 | 2/8 | 25.0 | 2/6 | 33.3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | -30 | |||||
16.02.2024 | AZS Politechnika Korona Kraków (d) | 51 : 76 P | 10 | 32:07 | 4/8 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 2/6 | 33.3 | 2 | 5 | 7 | 3 | 4 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 8 | -16 | |||||
03.02.2024 | RMKS Xbest Rybnik (w) | 88 : 56 P | 9 | 27:01 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 0 | 9 | 9 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | -27 | |||||
27.01.2024 | Isands Wichoś Jelenia Góra (d) | 47 : 58 P | 4 | 22:04 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 5 | 8 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | -9 | |||||
23.01.2024 | Widzew Łódź (d) | 65 : 85 P | 10 | 19:35 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 11 | -7 | |||||
12.01.2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (d) | 66 : 67 P | 15 | 34:03 | 4/7 | 57.1 | 2/3 | 66.7 | 6/10 | 60.0 | 1/3 | 33.3 | 4 | 7 | 11 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 21 | 0 | |||||
10.01.2024 | Enea AZS II Poznań (d) | 58 : 80 P | 12 | 23:55 | 6/10 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 0/4 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 10 | -2 | |||||
06.01.2024 | MUKS Poznań (d) | 59 : 62 P | 0 | 19:32 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | -1 | |||||
21.12.2023 | Lider Swarzędz (w) | 80 : 59 P | 5 | 27:43 | 2/8 | 25.0 | 0/3 | 0.0 | 2/11 | 18.2 | 1/2 | 50.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | -19 | |||||
03.12.2023 | Wisła Orlen Południe Kraków (d) | 59 : 86 P | 4 | 23:33 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/5 | 40.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | -3 | -22 | |||||
25.11.2023 | AZS Politechnika Korona Kraków (w) | 106 : 70 P | 4 | 16:35 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | -21 | |||||
18.11.2023 | RMKS Xbest Rybnik (d) | 62 : 72 P | 2 | 22:12 | 1/7 | 14.3 | 0/1 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -8 | |||||
16.11.2023 | Isands Wichoś Jelenia Góra (w) | 86 : 83 P | 8 | 18:57 | 2/4 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | -13 | |||||
29.10.2023 | Widzew Łódź (w) | 64 : 57 P | 2 | 09:57 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | |||||
22.10.2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (w) | 65 : 74 W | 0 | 03:25 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | -3 | |||||
17.10.2023 | MUKS Poznań (w) | 95 : 55 P | 0 | 09:57 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 34:03 | 12.01.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 66 : 67 | celny rzut za 2 | 6 | 10.01.2024 | 1LK | Enea AZS II Poznań | 58 : 80 | wykonywany rzut za 2 | 12 | 02.03.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 66 : 75 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 25.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 80 : 45 | celny rzut za 3 | 2 | 09.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 67 : 59 | wykonywany rzut za 3 | 7 | 25.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 80 : 45 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 16.11.2023 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 86 : 83 | celny rzut z gry | 6 | 12.01.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 66 : 67 | wykonywany rzut za gry | 12 | 02.03.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 66 : 75 | skuteczność z gry | 71.4000 | 09.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 67 : 59 | celny rzut wolny | 3 | 03.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 88 : 56 | wykonywany rzut wolny | 6 | 25.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 80 : 45 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 27.01.2024 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 47 : 58 | punkty | 15 | 12.01.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 66 : 67 | zbiórki w ataku | 4 | 12.01.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 66 : 67 | zbiórki w obronie | 9 | 03.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 88 : 56 | zbiórki | 11 | 12.01.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 66 : 67 | asysty | 4 | 03.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 88 : 56 | faule | 5 | 06.01.2024 | 1LK | MUKS Poznań | 59 : 62 | faule wymuszone | 6 | 25.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 80 : 45 | straty | 5 | 09.03.2024 | 1LK | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 67 : 59 | przechwyty | 4 | 20.03.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 50 : 66 | bloki | 2 | 16.02.2024 | 1LK | AZS Politechnika Korona Kraków | 51 : 76 | bloki otrzymane | 2 | 02.03.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 66 : 75 | asysty/straty | 2.0000 | 16.11.2023 | 1LK | Isands Wichoś Jelenia Góra | 86 : 83 | przechwyty/straty | 1.0000 | 25.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 80 : 45 | eval | 21 | 12.01.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 66 : 67 | +/- | 1 | 29.10.2023 | 1LK | Widzew Łódź | 64 : 57 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | 1KS Ślęza Wrocław SA | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2023/2024 | 1KS Ślęza Wrocław SA | Liga Juniorek Starszych |
2023/2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 1 Liga Kobiet |
2022/2023 | Lider Biofarm Swarzędz | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2022/2023 | Loms Enea Basket Piła-Powiat Pilski | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2022/2023 | Loms Enea Basket Piła-Powiat Pilski | 2 Liga Kobiet |
2022/2023 | Loms Enea Basket Piła-Powiat Pilski | Liga Juniorek Starszych U19K |
2022/2023 | Lider Biofarm Swarzędz | Liga Juniorek U17K |
2021/2022 | LOMS Basket Powiat Pilski | 2 Liga Kobiet |
2021/2022 | LOMS Enea Basket Piła | Liga Juniorek U17K |
2021/2022 | LOMS Enea Basket Piła | Liga Juniorek Starszych U19K |
2020/2021 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2020/2021 | UKS7 MG13 Politechnika Gdańska | Liga Kadetek |
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2019/2020 | UKS Siódemka Sopot | Liga Kadetek |
2019/2020 | UKS Siódemka Sopot | Liga Kadetek Młodszych |
2018/2019 | UKS Siódemka Sopot | Liga Młodziczek |
2018/2019 | UKS Siódemka Sopot | Liga Kadetek Młodszych |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Liga U12K |
2016/2017 | UKS Siódemka Sopot | Liga U11K |
2015/2016 | UKS Siódemka Sopot | Liga U11K |
2015/2016 | UKS Siódemka Sopot | Liga U10K |
2014/2015 | UKS Siódemka Sopot | Liga U10K |