Czwartek był ostatnim dniem zmagań grupowych w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski do lat 18 kobiet. Do grona ćwierćfinalistów w trzecim dniu rywalizacji dołączyły GTK Arka Gdynia, SKS 12 Warszawa, Basket 25 Bydgoszcz. Wydarzeniem dnia było triple-double Alicji Janczak - 17 pkt, 12 zbiórek, 13 asyst oraz 7 przechwytów i 3 bloki.
8
Julia Zaremba
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp.
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 22 | 109 | 465:12 | 26 / 79 | 9 / 36 | 35 / 115 | 30 / 50 | 25 | 32 | 57 | 33 | 40 | 48 | 54 | 31 | 0 | 5 | 76 | -14 |
2021/2022 | GTK Gdynia | 10 | 64 | 225:19 | 20 / 46 | 4 / 24 | 24 / 70 | 12 / 23 | 4 | 28 | 32 | 26 | 26 | 33 | 30 | 17 | 0 | 4 | 52 | 53 |
2021/2022 | GTK II Gdynia | 10 | 36 | 173:16 | 8 / 36 | 3 / 17 | 11 / 53 | 11 / 18 | 7 | 9 | 16 | 23 | 8 | 21 | 44 | 11 | 0 | 3 | -7 | -66 |
2020/2021 | GTK Gdynia | 10 | 25 | 240:25 | 7 / 19 | 3 / 12 | 10 / 31 | 2 / 6 | 10 | 23 | 33 | 32 | 28 | 17 | 34 | 13 | 0 | 2 | 44 | 96 |
Mistrzostwa Polski Kobiet U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | GTK Arka Gdynia | 5 | 46 | 139:03 | 8 / 27 | 6 / 16 | 14 / 43 | 12 / 21 | 5 | 15 | 20 | 15 | 14 | 19 | 24 | 8 | 0 | 2 | 27 | 1 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 22 | 5.0 | 21:08 | 32.9 | 25.0 | 30.4 | 60.0 | 1.10 | 1.50 | 2.60 | 1.5 | 1.80 | 2.20 | 2.5 | 1.40 | 0.00 | 0.20 | 3.5 | -0.6 |
2021/2022 | GTK Gdynia | 10 | 6.4 | 22:31 | 43.5 | 16.7 | 34.3 | 52.2 | 0.40 | 2.80 | 3.20 | 2.6 | 2.60 | 3.30 | 3.0 | 1.70 | 0.00 | 0.40 | 5.2 | 5.3 |
2021/2022 | GTK II Gdynia | 10 | 3.6 | 17:19 | 22.2 | 17.6 | 20.8 | 61.1 | 0.70 | 0.90 | 1.60 | 2.3 | 0.80 | 2.10 | 4.4 | 1.10 | 0.00 | 0.30 | -0.7 | -6.6 |
2020/2021 | GTK Gdynia | 10 | 2.5 | 24:02 | 36.8 | 25.0 | 32.3 | 33.3 | 1.00 | 2.30 | 3.30 | 3.2 | 2.80 | 1.70 | 3.4 | 1.30 | 0.00 | 0.20 | 4.4 | 9.6 |
Mistrzostwa Polski Kobiet U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | GTK Arka Gdynia | 5 | 9.2 | 27:48 | 29.6 | 37.5 | 32.6 | 57.1 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 3.0 | 2.80 | 3.80 | 4.8 | 1.60 | 0.00 | 0.40 | 5.4 | 0.2 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
20.03.2024 | Enea AZS II Poznań (w) | 72 : 47 P | 3 | 22:06 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -14 | |||||
09.03.2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (d) | 67 : 59 W | 10 | 30:37 | 1/5 | 20.0 | 1/5 | 20.0 | 2/10 | 20.0 | 5/5 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 10 | 10 | |||||
06.03.2024 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (d) | 81 : 62 W | 15 | 21:43 | 3/3 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 5/8 | 62.5 | 3/4 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 17 | 16 | |||||
24.02.2024 | RMKS Xbest Rybnik (w) | 66 : 64 P | 0 | 25:17 | 0/6 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/7 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | -5 | 8 | |||||
11.02.2024 | Wisła Orlen Południe Kraków (d) | 57 : 83 P | 8 | 20:35 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 4/7 | 57.1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -14 | |||||
10.02.2024 | Widzew Łódź (d) | 62 : 67 P | 11 | 39:53 | 2/6 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 3 | 3 | 8 | 4 | 0 | 1 | 9 | -4 | |||||
03.02.2024 | MUKS Poznań (w) | 63 : 58 P | 10 | 26:51 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 2 | 3 | 5 | 2 | 5 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | |||||
27.01.2024 | Lider Swarzędz (d) | 85 : 61 W | 10 | 23:32 | 2/3 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 15 | 13 | |||||
21.01.2024 | Contimax MOSiR Bochnia (w) | 86 : 53 P | 3 | 22:50 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -20 | |||||
13.01.2024 | AZS Politechnika Korona Kraków (d) | 51 : 70 P | 7 | 23:06 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | -3 | |||||
06.01.2024 | Isands Wichoś Jelenia Góra (w) | 54 : 59 W | 0 | 13:49 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -5 | |||||
21.12.2023 | Enea AZS II Poznań (d) | 52 : 59 P | 2 | 21:29 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | -10 | |||||
15.12.2023 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (w) | 48 : 62 W | 2 | 22:15 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 2 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | -1 | 13 | |||||
12.12.2023 | Wisła Orlen Południe Kraków (w) | 72 : 67 P | 4 | 31:23 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | |||||
02.12.2023 | RMKS Xbest Rybnik (d) | 55 : 65 P | 3 | 13:54 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
29.11.2023 | Widzew Łódź (w) | 51 : 59 W | 0 | 11:29 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | -4 | 2 | |||||
18.11.2023 | MUKS Poznań (d) | 88 : 87 W | 5 | 22:08 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||||
15.11.2023 | Lider Swarzędz (w) | 64 : 51 P | 7 | 16:56 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | |||||
28.10.2023 | Contimax MOSiR Bochnia (d) | 67 : 53 W | 3 | 11:46 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |||||
21.10.2023 | AZS Politechnika Korona Kraków (w) | 101 : 59 P | 2 | 15:08 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | -2 | -17 | |||||
14.10.2023 | Isands Wichoś Jelenia Góra (d) | 77 : 62 W | 0 | 16:12 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -6 | -1 | |||||
08.10.2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (w) | 64 : 62 P | 4 | 12:13 | 2/3 | 66.7 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 39:53 | 10.02.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 62 : 67 | celny rzut za 2 | 3 | 03.02.2024 | 1LK | MUKS Poznań | 63 : 58 | wykonywany rzut za 2 | 6 | 11.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 57 : 83 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 06.03.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 81 : 62 | celny rzut za 3 | 2 | 10.02.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 62 : 67 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 10.02.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 62 : 67 | celny rzut z gry | 5 | 06.03.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 81 : 62 | wykonywany rzut za gry | 10 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | skuteczność z gry | 66.7000 | 27.01.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 85 : 61 | celny rzut wolny | 5 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | wykonywany rzut wolny | 7 | 11.02.2024 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 57 : 83 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | punkty | 15 | 06.03.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 81 : 62 | zbiórki w ataku | 3 | 15.12.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 48 : 62 | zbiórki w obronie | 3 | 20.03.2024 | 1LK | Enea AZS II Poznań | 72 : 47 | zbiórki | 6 | 15.12.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 48 : 62 | asysty | 5 | 10.02.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 62 : 67 | faule | 5 | 03.02.2024 | 1LK | MUKS Poznań | 63 : 58 | faule wymuszone | 5 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | straty | 8 | 10.02.2024 | 1LK | Widzew Łódź | 62 : 67 | przechwyty | 5 | 12.12.2023 | 1LK | Wisła Orlen Południe Kraków | 72 : 67 | bloki | 0 | 20.03.2024 | 1LK | Enea AZS II Poznań | 72 : 47 | bloki otrzymane | 1 | 24.02.2024 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 66 : 64 | asysty/straty | 2.0000 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | przechwyty/straty | 2.0000 | 09.03.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 67 : 59 | eval | 17 | 06.03.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 81 : 62 | +/- | 16 | 06.03.2024 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 81 : 62 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 2 Liga Kobiet |
2023/2024 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 1 Liga Kobiet |
2021/2022 | GTK Gdynia | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2021/2022 | GTK Gdynia | Liga Juniorek Starszych |
2021/2022 | GTK II Gdynia | 1 Liga Kobiet |
2020/2021 | GTK Gdynia | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2020/2021 | GTK Gdynia | Liga Juniorek Starszych |
2019/2020 | GTK Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Kobiet U18 |
2019/2020 | GTK Arka Gdynia | Liga Juniorek |
2018/2019 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 2 Liga Kobiet |
2018/2019 | Uczniowski Klub Sportowy BASKET Ostrów Wielkopolski | Liga Juniorek Młodszych U16K |
2018/2019 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | Liga Juniorek U18K |
2017/2018 | TS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 2 Liga Kobiet |
2017/2018 | UKS Basket Ostrów Wlkp. | Liga Kadetek U15K |
2017/2018 | TS Ostrovia Ostrów Wlkp. | Liga Juniorek U18K |