terminarz
1 kolejka | ||
Politechnika Gdańska II | 49 : 72 | AZS Uniwersytet Gdański |
01.10.2017 15:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 61 : 62 | AZS Uniwersytet Warszawski |
01.10.2017 16:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 106 : 45 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
01.10.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 81 : 76 | KKS Olsztyn |
01.10.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 45 : 63 | Mon-Pol Płock |
01.10.2017 18:15 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
2 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 81 : 66 | SMS PZKosz II Łomianki |
06.10.2017 17:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 46 : 82 | Politechnika Gdańska II |
07.10.2017 12:30 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 75 : 55 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
07.10.2017 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
VBW GTK II Gdynia | 72 : 60 | SMS PZKosz Łomianki |
07.10.2017 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 68 : 80 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
08.10.2017 15:45 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
3 kolejka | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 67 : 60 | VBW GTK II Gdynia |
14.10.2017 14:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 55 : 70 | AZS Uniwersytet Gdański |
14.10.2017 16:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Mon-Pol Płock | 90 : 70 | KKS Olsztyn |
14.10.2017 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 94 : 43 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
15.10.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
Politechnika Gdańska II | 60 : 40 | AZS Uniwersytet Warszawski |
15.10.2017 18:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
4 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 73 : 55 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
21.10.2017 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 68 : 83 | Mon-Pol Płock |
21.10.2017 16:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 51 : 76 | SMS PZKosz II Łomianki |
22.10.2017 13:30 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
VBW GTK II Gdynia | 70 : 77 | Politechnika Gdańska II |
08.11.2017 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz Łomianki | 59 : 42 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
15.11.2017 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
5 kolejka | ||
Politechnika Gdańska II | 54 : 47 | SMS PZKosz Łomianki |
28.10.2017 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
KKS Olsztyn | 70 : 84 | AZS Uniwersytet Gdański |
28.10.2017 14:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Mon-Pol Płock | 82 : 48 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
28.10.2017 16:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 65 : 76 | AZS Uniwersytet Warszawski |
29.10.2017 12:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 75 : 57 | VBW GTK II Gdynia |
29.10.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
6 kolejka | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 94 : 79 | KKS Olsztyn |
04.11.2017 13:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
VBW GTK II Gdynia | 71 : 65 | SMS PZKosz II Łomianki |
04.11.2017 14:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 77 : 70 | Mon-Pol Płock |
04.11.2017 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
SMS PZKosz Łomianki | 54 : 56 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
05.11.2017 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 52 : 55 | Politechnika Gdańska II |
05.11.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
7 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 69 : 62 | AZS Uniwersytet Warszawski |
10.11.2017 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 60 : 75 | SMS PZKosz Łomianki |
11.11.2017 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Mon-Pol Płock | 82 : 54 | VBW GTK II Gdynia |
11.11.2017 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 97 : 57 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
12.11.2017 15:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 52 : 66 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
12.11.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
8 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 68 : 78 | AZS Uniwersytet Gdański |
18.11.2017 13:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 64 : 52 | SMS PZKosz II Łomianki |
18.11.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
SMS PZKosz Łomianki | 61 : 66 | Mon-Pol Płock |
19.11.2017 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
VBW GTK II Gdynia | 68 : 77 | KKS Olsztyn |
19.11.2017 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Politechnika Gdańska II | 61 : 58 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
19.11.2017 15:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
9 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 76 : 70 | VBW GTK II Gdynia |
25.11.2017 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
KKS Olsztyn | 65 : 62 | SMS PZKosz Łomianki |
25.11.2017 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Mon-Pol Płock | 70 : 89 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
25.11.2017 13:00 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 84 : 61 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
25.11.2017 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 36 : 67 | Politechnika Gdańska II |
26.11.2017 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
10 kolejka | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 79 : 57 | KKS Olsztyn |
01.12.2017 20:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
SMS PZKosz Łomianki | 41 : 68 | AZS Uniwersytet Gdański |
02.12.2017 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 69 : 51 | SMS PZKosz II Łomianki |
03.12.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
VBW GTK II Gdynia | 75 : 51 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
05.12.2017 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Politechnika Gdańska II | 69 : 51 | Mon-Pol Płock |
06.12.2017 19:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
11 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 56 : 75 | Politechnika Gdańska II |
09.12.2017 12:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 56 : 62 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
09.12.2017 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 58 : 52 | VBW GTK II Gdynia |
09.12.2017 13:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 53 : 77 | SMS PZKosz Łomianki |
09.12.2017 14:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
Mon-Pol Płock | 60 : 59 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
10.12.2017 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
12 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 60 : 66 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
15.12.2017 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 68 : 64 | SMS PZKosz Łomianki |
16.12.2017 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 56 : 64 | Politechnika Gdańska II |
16.12.2017 16:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 56 : 85 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
16.12.2017 20:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
Mon-Pol Płock | 89 : 71 | SMS PZKosz II Łomianki |
17.12.2017 17:30 | ZS nr 1, Płock | ||
13 kolejka | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 52 : 59 | KKS Olsztyn |
20.12.2017 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Politechnika Gdańska II | 103 : 44 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
20.12.2017 19:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 56 : 62 | VBW GTK II Gdynia |
21.12.2017 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 68 : 56 | AZS Uniwersytet Gdański |
22.12.2017 13:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 73 : 53 | AZS Uniwersytet Warszawski |
22.12.2017 20:00 | MOS Pruszków, Pruszków | ||
14 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 61 : 77 | Mon-Pol Płock |
06.01.2018 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
VBW GTK II Gdynia | 65 : 72 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
06.01.2018 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 62 : 70 | Politechnika Gdańska II |
06.01.2018 16:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 61 : 51 | SMS PZKosz II Łomianki |
07.01.2018 15:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 60 : 78 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
07.01.2018 18:45 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
15 kolejka | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 64 : 76 | AZS Uniwersytet Warszawski |
10.01.2018 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 81 : 38 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
13.01.2018 12:30 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Politechnika Gdańska II | 71 : 50 | VBW GTK II Gdynia |
14.01.2018 15:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Mon-Pol Płock | 64 : 56 | AZS Uniwersytet Gdański |
14.01.2018 16:00 | ZS nr 1, Płock | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 59 : 62 | SMS PZKosz Łomianki |
14.01.2018 17:30 | Hala Znicz, Pruszków | ||
16 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 93 : 49 | KKS Olsztyn |
20.01.2018 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
VBW GTK II Gdynia | 89 : 82 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
20.01.2018 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 44 : 98 | Mon-Pol Płock |
21.01.2018 18:30 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
SMS PZKosz Łomianki | 71 : 73 | Politechnika Gdańska II |
24.01.2018 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 62 : 68 | SMS PZKosz II Łomianki |
14.02.2018 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
17 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 89 : 57 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
27.01.2018 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Politechnika Gdańska II | 76 : 61 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
27.01.2018 14:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 59 : 70 | SMS PZKosz Łomianki |
27.01.2018 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
Mon-Pol Płock | 63 : 66 | AZS Uniwersytet Warszawski |
27.01.2018 19:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 56 : 83 | VBW GTK II Gdynia |
28.01.2018 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
18 kolejka | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 73 : 48 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
02.02.2018 19:30 | Hala Znicz, Pruszków | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 93 : 75 | KKS Olsztyn |
07.02.2018 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
VBW GTK II Gdynia | 56 : 77 | Mon-Pol Płock |
07.02.2018 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz Łomianki | 84 : 66 | SMS PZKosz II Łomianki |
07.02.2018 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 42 : 89 | AZS Uniwersytet Gdański |
07.02.2018 19:30 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
19 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 73 : 67 | VBW GTK II Gdynia |
10.02.2018 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 90 : 67 | AZS Uniwersytet Warszawski |
10.02.2018 15:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Mon-Pol Płock | 70 : 80 | SMS PZKosz Łomianki |
10.02.2018 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 54 : 88 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
11.02.2018 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 75 : 86 | Politechnika Gdańska II |
11.02.2018 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
20 kolejka | ||
VBW GTK II Gdynia | 77 : 72 | AZS Uniwersytet Gdański |
15.02.2018 19:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz Łomianki | 83 : 46 | KKS Olsztyn |
17.02.2018 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 52 : 79 | AZS Uniwersytet Warszawski |
17.02.2018 14:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 51 : 47 | Mon-Pol Płock |
17.02.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Politechnika Gdańska II | 63 : 51 | SMS PZKosz II Łomianki |
18.02.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
21 kolejka | ||
KKS Olsztyn | 70 : 88 | Panattoni Europe Lider Pruszków |
23.02.2018 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Mon-Pol Płock | 57 : 48 | Politechnika Gdańska II |
24.02.2018 16:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz II Łomianki | 57 : 73 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski |
25.02.2018 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 69 : 76 | SMS PZKosz Łomianki |
28.02.2018 19:15 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz | 53 : 63 | VBW GTK II Gdynia |
28.02.2018 20:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz | ||
22 kolejka | ||
VBW GTK II Gdynia | 85 : 48 | AZS Uniwersytet Warszawski |
04.03.2018 18:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz Łomianki | 81 : 41 | KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz |
04.03.2018 18:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Panattoni Europe Lider Pruszków | 70 : 68 | AZS Uniwersytet Gdański |
04.03.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Politechnika Gdańska II | 98 : 69 | KKS Olsztyn |
04.03.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski | 62 : 56 | Mon-Pol Płock |
04.03.2018 18:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
1 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 104 : 43 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
30.09.2017 15:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 71 : 61 | Grot TomiQ Pabianice |
30.09.2017 18:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 82 : 60 | ŁKS SMS Łódź |
01.10.2017 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Lider Swarzędz | 85 : 76 | Olimpia Wodzisław Śląski |
01.10.2017 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Tęcza Leszno | 55 : 54 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
01.10.2017 18:00 | Trapez, Leszno | ||
2 kolejka | ||
ŁKS SMS Łódź | 66 : 57 | Tęcza Leszno |
07.10.2017 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 81 : 77 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
07.10.2017 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Grot TomiQ Pabianice | 36 : 69 | AZS Politechnika Korona Kraków |
07.10.2017 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 45 : 97 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
08.10.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Lider Swarzędz | 84 : 44 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
08.10.2017 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
3 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 69 : 48 | Lider Swarzędz |
14.10.2017 15:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 64 : 82 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
14.10.2017 16:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 39 : 54 | ŁKS SMS Łódź |
14.10.2017 17:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 60 : 65 | Grot TomiQ Pabianice |
15.10.2017 16:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Tęcza Leszno | 76 : 50 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
15.10.2017 18:00 | Trapez, Leszno | ||
4 kolejka | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 58 : 79 | AZS Politechnika Korona Kraków |
21.10.2017 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Grot TomiQ Pabianice | 63 : 58 | Tęcza Leszno |
21.10.2017 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 46 : 81 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
22.10.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Lider Swarzędz | 77 : 52 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
22.10.2017 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 60 : 84 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
22.10.2017 18:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
5 kolejka | ||
Tęcza Leszno | 62 : 68 | Lider Swarzędz |
26.10.2017 20:00 | Trapez, Leszno | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 57 : 51 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
28.10.2017 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 86 : 77 | ŁKS SMS Łódź |
28.10.2017 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 101 : 52 | Olimpia Wodzisław Śląski |
28.10.2017 17:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 56 : 46 | Grot TomiQ Pabianice |
29.10.2017 16:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
6 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 98 : 62 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
04.11.2017 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 72 : 70 | ŁKS SMS Łódź |
04.11.2017 16:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 76 : 75 | Tęcza Leszno |
04.11.2017 18:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 42 : 85 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
05.11.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Lider Swarzędz | 47 : 61 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
05.11.2017 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
7 kolejka | ||
ŁKS SMS Łódź | 72 : 22 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
11.11.2017 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 85 : 47 | Grot TomiQ Pabianice |
11.11.2017 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 81 : 64 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
11.11.2017 17:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
Tęcza Leszno | 44 : 65 | AZS Politechnika Korona Kraków |
12.11.2017 11:00 | Trapez, Leszno | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 76 : 67 | Olimpia Wodzisław Śląski |
12.11.2017 16:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
8 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 72 : 62 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
18.11.2017 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Grot TomiQ Pabianice | 72 : 59 | ŁKS SMS Łódź |
18.11.2017 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 63 : 71 | Tęcza Leszno |
19.11.2017 12:30 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Lider Swarzędz | 42 : 53 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
19.11.2017 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 79 : 44 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
19.11.2017 18:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
9 kolejka | ||
ŁKS SMS Łódź | 59 : 64 | Lider Swarzędz |
25.11.2017 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 66 : 62 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
25.11.2017 16:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 85 : 91 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
25.11.2017 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 29 : 78 | Grot TomiQ Pabianice |
26.11.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Tęcza Leszno | 63 : 56 | Olimpia Wodzisław Śląski |
26.11.2017 18:00 | Trapez, Leszno | ||
10 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 85 : 66 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
02.12.2017 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 64 : 60 | Grot TomiQ Pabianice |
02.12.2017 16:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 92 : 65 | ŁKS SMS Łódź |
02.12.2017 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Lider Swarzędz | 89 : 37 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
03.12.2017 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Tęcza Leszno | 56 : 58 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
03.12.2017 18:00 | Trapez, Leszno | ||
11 kolejka | ||
ŁKS SMS Łódź | 72 : 77 | AZS Politechnika Korona Kraków |
09.12.2017 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 58 : 75 | Olimpia Wodzisław Śląski |
09.12.2017 16:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
Grot TomiQ Pabianice | 68 : 62 | Lider Swarzędz |
09.12.2017 18:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 43 : 94 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
09.12.2017 19:30 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 87 : 66 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
10.12.2017 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
12 kolejka | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 66 : 78 | Lider Swarzędz |
16.12.2017 16:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
Grot TomiQ Pabianice | 60 : 38 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
16.12.2017 18:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
ŁKS SMS Łódź | 62 : 55 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
17.12.2017 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 29 : 113 | AZS Politechnika Korona Kraków |
17.12.2017 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 83 : 59 | Tęcza Leszno |
04.01.2018 18:30 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
13 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 77 : 56 | Grot TomiQ Pabianice |
22.11.2017 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 57 : 65 | Lider Swarzędz |
20.12.2017 18:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Tęcza Leszno | 49 : 61 | ŁKS SMS Łódź |
20.12.2017 18:00 | Trapez, Leszno | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 91 : 37 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
21.12.2017 18:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 69 : 53 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
21.12.2017 18:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
14 kolejka | ||
ŁKS SMS Łódź | 56 : 70 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
06.01.2018 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
Lider Swarzędz | 55 : 77 | AZS Politechnika Korona Kraków |
06.01.2018 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Grot TomiQ Pabianice | 67 : 60 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
06.01.2018 18:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 44 : 97 | Tęcza Leszno |
07.01.2018 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 87 : 65 | Olimpia Wodzisław Śląski |
11.01.2018 19:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
15 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 69 : 78 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
28.12.2017 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 71 : 29 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
13.01.2018 14:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 92 : 47 | Olimpia Wodzisław Śląski |
13.01.2018 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 68 : 63 | Lider Swarzędz |
14.01.2018 12:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Tęcza Leszno | 61 : 57 | Grot TomiQ Pabianice |
14.01.2018 17:00 | Trapez, Leszno | ||
16 kolejka | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 40 : 105 | AZS Politechnika Korona Kraków |
21.01.2018 12:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
Lider Swarzędz | 71 : 59 | Tęcza Leszno |
21.01.2018 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Grot TomiQ Pabianice | 70 : 67 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
21.01.2018 18:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
ŁKS SMS Łódź | 56 : 74 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
24.01.2018 17:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 81 : 56 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
24.01.2018 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
17 kolejka | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 52 : 68 | AZS Politechnika Korona Kraków |
27.01.2018 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Tęcza Leszno | 75 : 76 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
27.01.2018 15:00 | Trapez, Leszno | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 76 : 42 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
27.01.2018 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 66 : 56 | Lider Swarzędz |
27.01.2018 17:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
ŁKS SMS Łódź | 93 : 63 | Olimpia Wodzisław Śląski |
28.01.2018 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
18 kolejka | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 29 : 85 | ŁKS SMS Łódź |
04.02.2018 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Grot TomiQ Pabianice | 62 : 75 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
07.02.2018 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 75 : 83 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
07.02.2018 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 57 : 74 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
07.02.2018 18:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 79 : 57 | Tęcza Leszno |
14.02.2018 17:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
19 kolejka | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 59 : 66 | Olimpia Wodzisław Śląski |
10.02.2018 14:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
ŁKS SMS Łódź | 55 : 54 | Grot TomiQ Pabianice |
10.02.2018 15:30 | SMS Łódź, Łódź | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 69 : 65 | Lider Swarzędz |
10.02.2018 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 59 : 61 | AZS Politechnika Korona Kraków |
11.02.2018 16:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
Tęcza Leszno | 64 : 42 | AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
11.02.2018 16:30 | Trapez, Leszno | ||
20 kolejka | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 66 : 84 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
17.02.2018 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Grot TomiQ Pabianice | 75 : 31 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
17.02.2018 18:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 44 : 81 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
18.02.2018 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 73 : 80 | Tęcza Leszno |
18.02.2018 16:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
Lider Swarzędz | 69 : 57 | ŁKS SMS Łódź |
18.02.2018 17:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
21 kolejka | ||
ŁKS SMS Łódź | 68 : 76 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
24.02.2018 15:00 | SMS Łódź, Łódź | ||
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 73 : 77 | Tęcza Leszno |
25.02.2018 17:00 | Hala Sportowa GOSiR, Głuchołazy | ||
Grot TomiQ Pabianice | 84 : 68 | Olimpia Wodzisław Śląski |
25.02.2018 18:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 36 : 81 | Lider Swarzędz |
25.02.2018 19:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Pomarańczarnia MUKS Poznań | 49 : 55 | AZS Politechnika Korona Kraków |
28.02.2018 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
22 kolejka | ||
Lider Swarzędz | 72 : 65 | Grot TomiQ Pabianice |
04.03.2018 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 71 : 30 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
04.03.2018 18:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 76 : 51 | ŁKS SMS Łódź |
04.03.2018 18:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Olimpia Wodzisław Śląski | 59 : 74 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy |
04.03.2018 18:00 | ZSP nr 7, Wodzisław Śląski | ||
AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 48 : 79 | Pomarańczarnia MUKS Poznań |
04.03.2018 18:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski |