terminarz
Kolejka I | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 69 : 64 | AZS Uniwersytet Warszawski |
05.10.2013 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Mon-Pol Płock | 56 : 51 | AZS Uniwersytet Gdański |
05.10.2013 20:00 | ZS nr 1, Płock | ||
KKS Olsztyn | 72 : 54 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
06.10.2013 14:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
MKK Siedlce | 74 : 51 | VBW Gdynia |
06.10.2013 17:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka II | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 39 : 64 | MKK Siedlce |
12.10.2013 12:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 71 : 34 | KKS Olsztyn |
12.10.2013 16:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 55 : 63 | Mon-Pol Płock |
12.10.2013 16:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
VBW Gdynia | 43 : 67 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
13.10.2013 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka III | ||
MKK Siedlce | 80 : 61 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
15.10.2013 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 62 : 44 | VBW Gdynia |
16.10.2013 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 78 : 55 | AZS Uniwersytet Gdański |
16.10.2013 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
SMS PZKosz Łomianki | 63 : 44 | Mon-Pol Płock |
16.10.2013 17:30 | ICD-S, Łomianki | ||
Kolejka IV | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 55 : 93 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
19.10.2013 13:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 46 : 61 | AZS Uniwersytet Warszawski |
19.10.2013 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
KKS Olsztyn | 65 : 61 | Mon-Pol Płock |
19.10.2013 14:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
SMS PZKosz Łomianki | 45 : 70 | MKK Siedlce |
19.10.2013 16:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Kolejka V | ||
MKK Siedlce | 81 : 52 | KKS Olsztyn |
26.10.2013 19:00 | ARMS, Siedlce | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 41 : 81 | AZS Uniwersytet Warszawski |
27.10.2013 13:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
VBW Gdynia | 58 : 47 | AZS Uniwersytet Gdański |
27.10.2013 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 69 : 65 | SMS PZKosz Łomianki |
27.10.2013 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Kolejka VI | ||
KKS Olsztyn | 78 : 65 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
31.10.2013 17:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 70 : 88 | VBW Gdynia |
03.11.2013 16:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
Mon-Pol Płock | 45 : 99 | MKK Siedlce |
03.11.2013 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz Łomianki | 51 : 53 | AZS Uniwersytet Warszawski |
06.11.2013 17:30 | ICD-S, Łomianki | ||
Kolejka VII | ||
VBW Gdynia | 60 : 70 | SMS PZKosz Łomianki |
09.11.2013 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 80 : 62 | KKS Olsztyn |
10.11.2013 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 59 : 48 | Mon-Pol Płock |
10.11.2013 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 55 : 61 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
17.11.2013 20:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Kolejka VIII | ||
KKS Olsztyn | 89 : 86 | VBW Gdynia |
16.11.2013 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
MKK Siedlce | 69 : 47 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
16.11.2013 17:00 | ARMS, Siedlce | ||
Mon-Pol Płock | 46 : 59 | AZS Uniwersytet Warszawski |
17.11.2013 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 50 : 61 | SMS PZKosz Łomianki |
20.11.2013 19:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Kolejka IX | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 50 : 72 | KKS Olsztyn |
23.11.2013 12:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 51 : 71 | SMS PZKosz Łomianki |
23.11.2013 17:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
VBW Gdynia | 74 : 53 | Mon-Pol Płock |
24.11.2013 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
MKK Siedlce | 63 : 54 | AZS Uniwersytet Warszawski |
24.11.2013 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka X | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 49 : 69 | Mon-Pol Płock |
30.11.2013 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
VBW Gdynia | 52 : 70 | MKK Siedlce |
01.12.2013 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 51 : 56 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
01.12.2013 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 76 : 89 | KKS Olsztyn |
01.12.2013 16:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
Kolejka XI | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 59 : 47 | VBW Gdynia |
04.12.2013 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
KKS Olsztyn | 62 : 77 | SMS PZKosz Łomianki |
04.12.2013 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
MKK Siedlce | 69 : 43 | AZS Uniwersytet Gdański |
04.12.2013 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
Mon-Pol Płock | 73 : 64 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
04.12.2013 20:00 | ZS nr 1, Płock | ||
Kolejka XII | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 49 : 70 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
07.12.2013 12:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
VBW Gdynia | 65 : 79 | AZS Uniwersytet Warszawski |
08.12.2013 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 51 : 85 | MKK Siedlce |
08.12.2013 16:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
Mon-Pol Płock | 47 : 55 | SMS PZKosz Łomianki |
08.12.2013 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
Kolejka XIII | ||
MKK Siedlce | 62 : 53 | SMS PZKosz Łomianki |
14.12.2013 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
Mon-Pol Płock | 57 : 62 | KKS Olsztyn |
14.12.2013 19:00 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 61 : 44 | AZS Uniwersytet Gdański |
15.12.2013 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 64 : 56 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
15.12.2013 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Kolejka XIV | ||
KKS Olsztyn | 58 : 86 | MKK Siedlce |
20.12.2013 17:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
SMS PZKosz Łomianki | 66 : 43 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
21.12.2013 12:00 | ICD-S, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 73 : 79 | VBW Gdynia |
21.12.2013 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 85 : 54 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
22.12.2013 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Kolejka XV | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 65 : 44 | SMS PZKosz Łomianki |
04.01.2014 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
MKK Siedlce | 70 : 36 | Mon-Pol Płock |
04.01.2014 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 82 : 56 | KKS Olsztyn |
05.01.2014 14:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
VBW Gdynia | 70 : 50 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
05.01.2014 17:30 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka XVI | ||
SMS PZKosz Łomianki | 48 : 55 | VBW Gdynia |
08.01.2014 17:30 | ICD-S, Łomianki | ||
KKS Olsztyn | 65 : 70 | AZS Uniwersytet Warszawski |
08.01.2014 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Mon-Pol Płock | 55 : 73 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
08.01.2014 20:00 | ZS nr 1, Płock | ||
Baton Basket 25 Bydgoszcz | 61 : 73 | AZS Uniwersytet Gdański |
09.01.2014 18:00 | Hala sportowa "Chemik", Bydgoszcz | ||
Kolejka XVII | ||
SMS PZKosz Łomianki | 77 : 58 | AZS Uniwersytet Gdański |
11.01.2014 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 51 : 54 | MKK Siedlce |
11.01.2014 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 74 : 53 | Mon-Pol Płock |
12.01.2014 14:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
VBW Gdynia | 67 : 83 | KKS Olsztyn |
12.01.2014 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka XVIII | ||
KKS Olsztyn | 89 : 72 | AZS Uniwersytet Gdański |
19.01.2014 13:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 48 : 67 | MKK Siedlce |
19.01.2014 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Mon-Pol Płock | 65 : 54 | VBW Gdynia |
19.01.2014 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz Łomianki | 79 : 61 | Baton Basket 25 Bydgoszcz |
19.01.2014 18:00 | ICD-S, Łomianki |
Kolejka I | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 79 : 59 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
05.10.2013 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 66 : 73 | Lider Swarzędz |
05.10.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Ślęza Wrocław | 66 : 65 | Dekorex Pabianice |
05.10.2013 18:00 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
Poznań City Center AZS | 69 : 61 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
06.10.2013 16:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 60 : 56 | ŁKS KK Łódź |
06.10.2013 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka II | ||
Dekorex Pabianice | 60 : 51 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
12.10.2013 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 61 : 41 | Lider Swarzędz |
12.10.2013 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
Poznań City Center AZS | 89 : 72 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
12.10.2013 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 48 : 90 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
13.10.2013 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
ŁKS KK Łódź | 49 : 52 | Ślęza Wrocław |
13.10.2013 18:30 | MOSiR, Łódź | ||
Kolejka III | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 65 : 73 | ŁKS KK Łódź |
16.10.2013 16:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Ślęza Wrocław | 53 : 63 | Poznań City Center AZS |
16.10.2013 17:30 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 98 : 57 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
16.10.2013 18:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Lider Swarzędz | 90 : 59 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
16.10.2013 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 55 : 73 | Dekorex Pabianice |
16.10.2013 18:15 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Kolejka IV | ||
Dekorex Pabianice | 64 : 55 | Lider Swarzędz |
19.10.2013 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 70 : 50 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
19.10.2013 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
Poznań City Center AZS | 67 : 51 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
19.10.2013 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
ŁKS KK Łódź | 44 : 60 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
20.10.2013 15:00 | MOSiR, Łódź | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 66 : 60 | Ślęza Wrocław |
20.10.2013 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka V | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 68 : 62 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
26.10.2013 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 53 : 69 | Poznań City Center AZS |
26.10.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Ślęza Wrocław | 60 : 48 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
26.10.2013 17:45 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
Lider Swarzędz | 65 : 53 | ŁKS KK Łódź |
26.10.2013 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 46 : 64 | Dekorex Pabianice |
27.10.2013 17:00 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
Kolejka VI | ||
ŁKS KK Łódź | 60 : 56 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
02.11.2013 15:00 | MOSiR, Łódź | ||
Ślęza Wrocław | 83 : 52 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
02.11.2013 18:00 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 55 : 65 | Dekorex Pabianice |
03.11.2013 16:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
Poznań City Center AZS | 80 : 50 | Lider Swarzędz |
03.11.2013 16:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 75 : 65 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
03.11.2013 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka VII | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 57 : 63 | Ślęza Wrocław |
09.11.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Dekorex Pabianice | 69 : 52 | ŁKS KK Łódź |
09.11.2013 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Lider Swarzędz | 61 : 86 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
09.11.2013 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 56 : 72 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
10.11.2013 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 65 : 88 | Poznań City Center AZS |
10.11.2013 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Kolejka VIII | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 78 : 65 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
16.11.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 64 : 55 | ŁKS KK Łódź |
16.11.2013 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
Ślęza Wrocław | 78 : 50 | Lider Swarzędz |
16.11.2013 18:00 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
Poznań City Center AZS | 90 : 78 | Dekorex Pabianice |
16.11.2013 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 92 : 68 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
17.11.2013 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka IX | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 73 : 65 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
23.11.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Dekorex Pabianice | 67 : 63 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
23.11.2013 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Lider Swarzędz | 67 : 48 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
23.11.2013 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 54 : 81 | Ślęza Wrocław |
24.11.2013 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
ŁKS KK Łódź | 72 : 58 | Poznań City Center AZS |
24.11.2013 18:00 | MOSiR, Łódź | ||
Kolejka X | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 59 : 50 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
30.11.2013 16:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 54 : 77 | Poznań City Center AZS |
30.11.2013 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
Lider Swarzędz | 70 : 76 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
30.11.2013 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
Dekorex Pabianice | 49 : 61 | Ślęza Wrocław |
01.12.2013 16:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
ŁKS KK Łódź | 73 : 66 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
01.12.2013 18:00 | MOSiR, Łódź | ||
Kolejka XI | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 91 : 66 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
04.12.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Ślęza Wrocław | 66 : 58 | ŁKS KK Łódź |
04.12.2013 17:30 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
Lider Swarzędz | 76 : 64 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
04.12.2013 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 56 : 58 | Dekorex Pabianice |
04.12.2013 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 92 : 79 | Poznań City Center AZS |
04.12.2013 18:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka XII | ||
Dekorex Pabianice | 56 : 42 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
07.12.2013 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Poznań City Center AZS | 62 : 76 | Ślęza Wrocław |
07.12.2013 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 57 : 64 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
08.12.2013 16:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 46 : 60 | Lider Swarzędz |
08.12.2013 17:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
ŁKS KK Łódź | 79 : 54 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
08.12.2013 18:00 | MOSiR, Łódź | ||
Kolejka XIII | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 63 : 42 | ŁKS KK Łódź |
14.12.2013 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
Ślęza Wrocław | 69 : 50 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
14.12.2013 17:45 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 57 : 72 | Poznań City Center AZS |
14.12.2013 18:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 51 : 61 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
15.12.2013 17:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Lider Swarzędz | 73 : 72 | Dekorex Pabianice |
15.12.2013 19:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
Kolejka XIV | ||
Poznań City Center AZS | 66 : 63 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
18.12.2013 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 68 : 61 | Ślęza Wrocław |
21.12.2013 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
ŁKS KK Łódź | 50 : 72 | Lider Swarzędz |
21.12.2013 18:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
Dekorex Pabianice | 81 : 52 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
21.12.2013 18:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 79 : 63 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
22.12.2013 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka XV | ||
Dekorex Pabianice | 59 : 51 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
04.01.2014 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 74 : 68 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
04.01.2014 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 59 : 64 | Ślęza Wrocław |
04.01.2014 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 71 : 77 | ŁKS KK Łódź |
05.01.2014 16:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Lider Swarzędz | 53 : 57 | Poznań City Center AZS |
05.01.2014 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
Kolejka XVI | ||
Ślęza Wrocław | 53 : 56 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
08.01.2014 17:30 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 72 : 60 | KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec |
08.01.2014 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 64 : 50 | Lider Swarzędz |
08.01.2014 18:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Poznań City Center AZS | 80 : 63 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
08.01.2014 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
ŁKS KK Łódź | 48 : 79 | Dekorex Pabianice |
08.01.2014 18:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
Kolejka XVII | ||
ŁKS KK Łódź | 57 : 60 | AZS Uniwersytet Rzeszowski |
11.01.2014 15:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
Lider Swarzędz | 48 : 65 | Ślęza Wrocław |
11.01.2014 16:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
Dekorex Pabianice | 62 : 69 | Poznań City Center AZS |
11.01.2014 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra | 62 : 74 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
12.01.2014 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 56 : 68 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
14.01.2014 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Kolejka XVIII | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 74 : 79 | Dekorex Pabianice |
19.01.2014 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec | 57 : 73 | Lider Swarzędz |
19.01.2014 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
AZS Uniwersytet Rzeszowski | 81 : 57 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
19.01.2014 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
Ślęza Wrocław | 79 : 59 | MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra |
19.01.2014 18:00 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
Poznań City Center AZS | 92 : 56 | ŁKS KK Łódź |
19.01.2014 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań |
Kolejka I | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 42 : 71 | Dekorex Pabianice |
25.01.2014 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
MKK Siedlce | 69 : 60 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
26.01.2014 17:00 | ARMS, Siedlce | ||
Poznań City Center AZS | 80 : 74 | SMS PZKosz Łomianki |
29.01.2014 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 73 : 84 | Ślęza Wrocław |
30.01.2014 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Kolejka II | ||
SMS PZKosz Łomianki | 49 : 56 | Ślęza Wrocław |
01.02.2014 16:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Dekorex Pabianice | 73 : 66 | MKK Siedlce |
01.02.2014 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 59 : 61 | Poznań City Center AZS |
02.02.2014 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 71 : 64 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
02.02.2014 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka III | ||
Dekorex Pabianice | 46 : 42 | SMS PZKosz Łomianki |
07.02.2014 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MKK Siedlce | 67 : 74 | Ślęza Wrocław |
08.02.2014 16:00 | ARMS, Siedlce | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 58 : 53 | Poznań City Center AZS |
08.02.2014 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 61 : 56 | AZS Uniwersytet Warszawski |
09.02.2014 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka IV | ||
Ślęza Wrocław | 72 : 70 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
16.02.2014 18:30 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
SMS PZKosz Łomianki | 63 : 52 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
19.02.2014 17:30 | ICD-S, Łomianki | ||
Poznań City Center AZS | 65 : 68 | MKK Siedlce |
19.02.2014 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 39 : 55 | Dekorex Pabianice |
05.03.2014 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Kolejka V | ||
Ślęza Wrocław | 64 : 49 | AZS Uniwersytet Warszawski |
20.02.2014 18:30 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
SMS PZKosz Łomianki | 33 : 74 | Poznań City Center AZS |
22.02.2014 13:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Dekorex Pabianice | 42 : 37 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
22.02.2014 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 52 : 72 | MKK Siedlce |
23.02.2014 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka VI | ||
MKK Siedlce | 44 : 38 | Dekorex Pabianice |
01.03.2014 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
Poznań City Center AZS | 78 : 64 | AZS Uniwersytet Warszawski |
01.03.2014 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 56 : 68 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
02.03.2014 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Ślęza Wrocław | 66 : 58 | SMS PZKosz Łomianki |
04.03.2014 18:30 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
Kolejka VII | ||
Poznań City Center AZS | 56 : 69 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
08.03.2014 18:15 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 62 : 72 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
09.03.2014 14:15 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Ślęza Wrocław | 61 : 59 | MKK Siedlce |
09.03.2014 17:45 | Hala Sportowa Akademii Medycznej, Wrocław | ||
SMS PZKosz Łomianki | 65 : 68 | Dekorex Pabianice |
09.03.2014 18:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Kolejka VIII | ||
Dekorex Pabianice | 61 : 63 | AZS Uniwersytet Warszawski |
15.03.2014 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 58 : 55 | Ślęza Wrocław |
15.03.2014 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 81 : 77 | SMS PZKosz Łomianki |
16.03.2014 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
MKK Siedlce | 69 : 55 | Poznań City Center AZS |
17.03.2014 18:00 | ARMS, Siedlce |