Olivia Szumełda-Krzycka była najlepszą punktującą rundy zasadniczej w pierwszej lidze i głosami wszystkich szkoleniowców, którzy mogli oddać na nią głos, została wybrana MVP grupy A. Wśród trenerów wyróżnienie otrzymała Lubow Szwecowa-Knap z Politechniki Gdańskiej.
40
Karolina Klim
GTS Straszyn
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 2 | 3 | 20:16 | 1 / 11 | 0 / 0 | 1 / 11 | 1 / 2 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -3 | 22 |
Mistrzostwa Polski Kobiet U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | GTS Straszyn | 11 | 36 | 174:23 | 15 / 44 | 1 / 4 | 16 / 48 | 3 / 6 | 21 | 11 | 32 | 4 | 12 | 5 | 11 | 8 | 0 | 1 | 34 | 76 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 2 | 1.5 | 10:08 | 9.1 | 0.0 | 9.1 | 50.0 | 1.00 | 2.00 | 3.00 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 0.5 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | -1.5 | 11.0 |
Mistrzostwa Polski Kobiet U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | GTS Straszyn | 11 | 3.3 | 15:51 | 34.1 | 25.0 | 33.3 | 50.0 | 1.90 | 1.00 | 2.90 | 0.4 | 1.10 | 0.50 | 1.0 | 0.70 | 0.00 | 0.10 | 3.1 | 6.9 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GTS Straszyn (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
02.06.2019 | MUKS Poznań (d) | 38 : 69 P | 2 | 13:06 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -4 | -15 | |||||
01.06.2019 | UKS Trójka Żyrardów (d) | 73 : 63 W | 4 | 09:50 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -1 | |||||
31.05.2019 | Olimpia Wodzisław Śląski (d) | 69 : 55 W | 1 | 10:16 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 1 | |||||
30.05.2019 | MUKS Poznań (w) | 74 : 50 P | 0 | 20:29 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -15 | |||||
29.05.2019 | Widzew Łódź (d) | 58 : 37 W | 2 | 18:51 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | |||||
12.05.2019 | MKS Tęcza Leszno (w) | 64 : 112 W | 9 | 14:22 | 3/6 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 24 | |||||
11.05.2019 | MUKS Piaseczno (d) | 68 : 59 W | 0 | 18:04 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -8 | |||||
10.05.2019 | MKS Polkowice (d) | 84 : 67 W | 4 | 19:23 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 3 | |||||
14.04.2019 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (w) | 33 : 89 W | 4 | 13:24 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | |||||
13.04.2019 | SPZ WJM Gmina Krasne (d) | 99 : 35 W | 6 | 19:09 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 29 | |||||
12.04.2019 | UKS Trójka Ełk (d) | 90 : 48 W | 4 | 17:29 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 32 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 20:29 | 30.05.2019 | U14K | MUKS Poznań | 74 : 50 | celny rzut za 2 | 3 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 13.04.2019 | U14K | SPZ WJM Gmina Krasne | 99 : 35 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 10.05.2019 | U14K | MKS Polkowice | 84 : 67 | celny rzut za 3 | 1 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | wykonywany rzut za 3 | 1 | 01.06.2019 | U14K | UKS Trójka Żyrardów | 73 : 63 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | celny rzut z gry | 4 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | wykonywany rzut za gry | 7 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | skuteczność z gry | 100.0000 | 10.05.2019 | U14K | MKS Polkowice | 84 : 67 | celny rzut wolny | 2 | 13.04.2019 | U14K | SPZ WJM Gmina Krasne | 99 : 35 | wykonywany rzut wolny | 2 | 02.06.2019 | U14K | MUKS Poznań | 38 : 69 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 13.04.2019 | U14K | SPZ WJM Gmina Krasne | 99 : 35 | punkty | 9 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | zbiórki w ataku | 3 | 01.06.2019 | U14K | UKS Trójka Żyrardów | 73 : 63 | zbiórki w obronie | 2 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | zbiórki | 5 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | asysty | 1 | 31.05.2019 | U14K | Olimpia Wodzisław Śląski | 69 : 55 | faule | 3 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | faule wymuszone | 1 | 02.06.2019 | U14K | MUKS Poznań | 38 : 69 | straty | 3 | 02.06.2019 | U14K | MUKS Poznań | 38 : 69 | przechwyty | 3 | 12.04.2019 | U14K | UKS Trójka Ełk | 90 : 48 | bloki | 0 | 02.06.2019 | U14K | MUKS Poznań | 38 : 69 | bloki otrzymane | 1 | 14.04.2019 | U14K | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 33 : 89 | asysty/straty | 1.0000 | 31.05.2019 | U14K | Olimpia Wodzisław Śląski | 69 : 55 | przechwyty/straty | 1.5000 | 12.04.2019 | U14K | UKS Trójka Ełk | 90 : 48 | eval | 11 | 12.05.2019 | U14K | MKS Tęcza Leszno | 64 : 112 | +/- | 32 | 12.04.2019 | U14K | UKS Trójka Ełk | 90 : 48 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2018/2019 | GTS Straszyn | Mistrzostwa Polski Kobiet U14 |