terminarz
Grupa I | Gospodarz: MKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski | |
UKS Basket Zgorzelec | 79 : 58 | KKS Olsztyn |
05.05.2017 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
MKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski | 80 : 46 | Enea AZS Poznań |
05.05.2017 18:15 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
Enea AZS Poznań | 88 : 76 | KKS Olsztyn |
06.05.2017 15:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
MKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski | 66 : 58 | UKS Basket Zgorzelec |
06.05.2017 17:15 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
UKS Basket Zgorzelec | 72 : 68 | Enea AZS Poznań |
07.05.2017 10:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
KKS Olsztyn | 54 : 79 | MKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski |
07.05.2017 12:15 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski |
Grupa II | Gospodarz: MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław | |
MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław | 50 : 47 | UKS La Basket Warszawa |
05.05.2017 15:45 | Hala MCS, Wrocław | ||
UKS Siódemka Sopot | 49 : 43 | KSKK Koszalin |
05.05.2017 18:00 | Hala MCS, Wrocław | ||
UKS La Basket Warszawa | 86 : 52 | KSKK Koszalin |
06.05.2017 10:00 | Hala MCS, Wrocław | ||
MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław | 73 : 45 | UKS Siódemka Sopot |
06.05.2017 12:15 | Hala MCS, Wrocław | ||
UKS Siódemka Sopot | 60 : 62 | UKS La Basket Warszawa |
07.05.2017 10:00 | Hala MCS, Wrocław | ||
KSKK Koszalin | 31 : 66 | MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław |
07.05.2017 12:00 | Hala MCS, Wrocław |
Grupa III | Gospodarz: MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz | |
MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz | 65 : 57 | MKS Basket Chrobry Głogów |
05.05.2017 16:00 | Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 47 : 74 | UKS Trójka Żyrardów |
05.05.2017 18:15 | Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz | 64 : 52 | KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec |
06.05.2017 10:00 | Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
MKS Basket Chrobry Głogów | 45 : 72 | UKS Trójka Żyrardów |
06.05.2017 12:15 | Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 69 : 54 | MKS Basket Chrobry Głogów |
07.05.2017 10:00 | Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz | ||
UKS Trójka Żyrardów | 66 : 64 | MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz |
07.05.2017 12:15 | Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, Bydgoszcz |
Grupa IV | Gospodarz: Basket GO Przemyśl | |
Basket GO Przemyśl | 50 : 30 | Alles Basket Głowno |
05.05.2017 16:00 | "Morawa", Przemyśl | ||
MUKS Poznań | 98 : 55 | KS Pogoń Ruda Śląska |
05.05.2017 18:15 | "Morawa", Przemyśl | ||
Alles Basket Głowno | 50 : 52 | KS Pogoń Ruda Śląska |
06.05.2017 11:00 | "Morawa", Przemyśl | ||
Basket GO Przemyśl | 42 : 59 | MUKS Poznań |
06.05.2017 13:15 | "Morawa", Przemyśl | ||
MUKS Poznań | 78 : 29 | Alles Basket Głowno |
07.05.2017 09:00 | "Morawa", Przemyśl | ||
KS Pogoń Ruda Śląska | 47 : 71 | Basket GO Przemyśl |
07.05.2017 11:15 | "Morawa", Przemyśl |
Grupa V | Gospodarz: GUKS Gwarek Pawłowice | |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 43 : 52 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
05.05.2017 15:30 | Hala GOS, Pawłowice | ||
GUKS Gwarek Pawłowice | 41 : 52 | KK Młode Lwice Gdańsk |
05.05.2017 17:30 | Hala GOS, Pawłowice | ||
KK Młode Lwice Gdańsk | 38 : 64 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
06.05.2017 10:30 | Hala GOS, Pawłowice | ||
GUKS Gwarek Pawłowice | 47 : 77 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
06.05.2017 12:30 | Hala GOS, Pawłowice | ||
MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 65 : 47 | KK Młode Lwice Gdańsk |
07.05.2017 10:30 | Hala GOS, Pawłowice | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 95 : 52 | GUKS Gwarek Pawłowice |
07.05.2017 12:30 | Hala GOS, Pawłowice |
Grupa VI | Gospodarz: MKS Tęcza Leszno | |
MUKS Piaseczno | 56 : 39 | UKS Basket Dąbrówka |
05.05.2017 16:00 | Trapez, Leszno | ||
MKS Tęcza Leszno | 95 : 36 | RMKS Rybnik |
05.05.2017 18:30 | Trapez, Leszno | ||
RMKS Rybnik | 53 : 55 | UKS Basket Dąbrówka |
06.05.2017 11:00 | Trapez, Leszno | ||
MKS Tęcza Leszno | 64 : 50 | MUKS Piaseczno |
06.05.2017 13:30 | Trapez, Leszno | ||
MUKS Piaseczno | 71 : 39 | RMKS Rybnik |
07.05.2017 10:00 | Trapez, Leszno | ||
UKS Basket Dąbrówka | 27 : 96 | MKS Tęcza Leszno |
07.05.2017 12:30 | Trapez, Leszno |
Grupa VII | Gospodarz: GTS Karol Rotmanka | |
MLKS-MOS Rzeszów | 50 : 60 | MMKS Katarzynki Toruń |
05.05.2017 16:00 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
GTS Karol Rotmanka | 89 : 24 | UMKS Gracz Starachowice |
05.05.2017 18:30 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
GTS Karol Rotmanka | 90 : 46 | MLKS-MOS Rzeszów |
06.05.2017 10:00 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
UMKS Gracz Starachowice | 35 : 66 | MMKS Katarzynki Toruń |
06.05.2017 12:30 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
MLKS-MOS Rzeszów | 59 : 38 | UMKS Gracz Starachowice |
07.05.2017 10:00 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
MMKS Katarzynki Toruń | 47 : 75 | GTS Karol Rotmanka |
07.05.2017 12:30 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn |
Grupa VIII | Gospodarz: TS Wisła Can-Pack Kraków | |
TS Wisła Can-Pack Kraków | 75 : 54 | UKS Huragan Wołomin |
05.05.2017 16:00 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 59 : 25 | ULPKS Iskra Konstantynów |
05.05.2017 18:15 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
UKS Huragan Wołomin | 63 : 47 | ULPKS Iskra Konstantynów |
06.05.2017 12:00 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
TS Wisła Can-Pack Kraków | 67 : 61 | KKS Pro-Basket Kutno |
06.05.2017 14:15 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
KKS Pro-Basket Kutno | 57 : 45 | UKS Huragan Wołomin |
07.05.2017 10:00 | Hala TS Wisła, Kraków | ||
ULPKS Iskra Konstantynów | 37 : 73 | TS Wisła Can-Pack Kraków |
07.05.2017 12:15 | Hala TS Wisła, Kraków |