Grupa C |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
Energa MG 13 Politechnika Gdańska
|
86
:
55
|
SKS 12 Warszawa
|
01.09.2020 17:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
KS Pogoń Ruda Śląska
|
57
:
96
|
Energa MG 13 Politechnika Gdańska
|
02.09.2020 17:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
SKS 12 Warszawa
|
99
:
47
|
KS Pogoń Ruda Śląska
|
03.09.2020 20:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
O miejsca 9-12 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
MLKS-MOS Rzeszów
|
30
:
97
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
|
04.09.2020 10:30 | Hala gier GCS , Gdynia |
KS Pogoń Ruda Śląska
|
31
:
75
|
Wisła CanPack Kraków
|
04.09.2020 12:45 | Hala gier GCS , Gdynia |
Ćwierćfinał |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
GTK Arka Gdynia
|
67
:
59
|
MUKS Poznań
|
04.09.2020 13:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
|
73
:
49
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
|
04.09.2020 15:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
Energa MG 13 Politechnika Gdańska
|
79
:
58
|
Basket 25 Bydgoszcz
|
04.09.2020 17:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań
|
84
:
43
|
SKS 12 Warszawa
|
04.09.2020 20:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
O miejsca 5-8 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
MUKS Poznań
|
66
:
58
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
|
05.09.2020 11:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
Basket 25 Bydgoszcz
|
91
:
75
|
SKS 12 Warszawa
|
05.09.2020 13:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
O miejsce 11 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
MLKS-MOS Rzeszów
|
55
:
68
|
KS Pogoń Ruda Śląska
|
05.09.2020 11:00 | Hala gier GCS , Gdynia |
O miejsce 9 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
|
64
:
44
|
Wisła CanPack Kraków
|
05.09.2020 13:15 | Hala gier GCS , Gdynia |
Półfinał |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
GTK Arka Gdynia
|
44
:
77
|
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
|
05.09.2020 15:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
Energa MG 13 Politechnika Gdańska
|
50
:
56
|
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań
|
05.09.2020 17:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
O miejsce 7 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
|
88
:
62
|
SKS 12 Warszawa
|
06.09.2020 10:00 | Hala gier GCS , Gdynia |
O miejsce 3 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
GTK Arka Gdynia
|
57
:
73
|
Energa MG 13 Politechnika Gdańska
|
06.09.2020 11:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
O miejsce 5 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
MUKS Poznań
|
73
:
90
|
Basket 25 Bydgoszcz
|
06.09.2020 12:15 | Hala gier GCS , Gdynia |
O miejsce 1 |
|
Gospodarz: Energa MG 13 Politechnika Gdańska |
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
|
54
:
49
|
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań
|
06.09.2020 13:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |