o 5 miejsce | 02.06.2012 | 12:00
Hala ZOS, Koszalin, ul. Głowackiego 3-5
Komisarz: Piotr Trepka Sędziowie: Przemysław Jabłoński, Piotr Staciwa

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Kozłowicz

Trener: Robert Kozłowicz

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Hubert Wyszkowski 0 10:01 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   3 3 1     3       -1 -4
5 Paweł Nachman 0 06:12 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0             1       -2 -10
6 Marcin Wysocki 2 13:23 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0 1   1   3   1 1     0 -9
7 Patryk Lesiak 0 15:44 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0       1     5       -6 -14
8 Damian Sawicki 4 16:22 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 2/2 100.0   2 2   4 2 2 3 1   5 0
9 Michał Płończak 2 14:05 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 1 1 2   3   1 2     4 -4
10 Adam Wąsowicz 13 23:46 2/9 22.2 2/4 50.0 4/13 30.8 3/4 75.0 1 1 2   2 3 2 4     7 -4
11 Piotr Powideł 13 24:38 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 7/10 70.0 2 3 5 2 3 5 4 4     12 -1
14 Michał Kuczerowski 1 15:07 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 1/2 50.0   5 5 1 4 2 1 3     6 -7
15 Igor Goworek 11 24:35 4/11 36.4   0.0 4/11 36.4 3/4 75.0 1 6 7   4 2 2 1 1   10 0
16 Jakub Sekulski 0 10:08 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 0/4 0.0 2 1 3   5 3         -3 -5
17 Szymon Młynarczyk 5 25:59 1/10 10.0   0.0 1/10 10.0 3/8 37.5 5 5 10 1 2 4 1       1 -7
  Drużynowe                     1   1       3          
  Suma 51 200:00 13/52 25.0 2/9 22.2 15/61 24.6 19/34 55.9 13 27 40 6 30 21 23 18 2   33  

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Paweł Kowalczyk 2 20:40 1/3 33.3 0/2 0.0 1/5 20.0   0.0 1 1 2 1 3 2 3 1     -1 13
5 Kacper Małecki 10 19:26 4/9 44.4   0.0 4/9 44.4 2/6 33.3 2 6 8 1   3 2 1     9 10
6 Kacper Chamera 11 18:14 5/8 62.5   0.0 5/8 62.5 1/5 20.0 2 5 7     3 2 1 2   12 0
7 Maciej Kulczycki DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
8 Aleksander Szlesiński 16 30:00 4/12 33.3 0/1 0.0 4/13 30.8 8/13 61.5 5 6 11 2 3 8 6 3 1   13 6
9 Piotr Widerski 0 06:21 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2     1 1       0 0
10 Szymon Szymański 7 19:51 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0 3/5 60.0 2   2 1 4 3 3       5 3
11 Mikołaj Krzemyk 0 10:41   0.0   0.0   0.0   0.0 2 2 4       1       3 9
12 Szymon Woźnik 4 18:27 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 2/6 33.3   3 3 1 4 5 3   1   0 0
13 Kamil Karliński 1 12:23 0/3 0.0 0/2 0.0 0/5 0.0 1/2 50.0   1 1   4 2 1       -5 4
14 Tomasz Fortuna 1 16:07   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0 1 7 8 2 2 2 3   3   10 9
15 Wojciech Dzierzkowski 12 27:50 5/9 55.6   0.0 5/9 55.6 2/2 100.0   3 3 3 1 1 9 4     9 11
  Drużynowe                     2 2 4                  
  Suma 64 200:00 22/50 44.0 0/5 0.0 22/55 40.0 20/41 48.8 15 36 51 11 21 30 34 10 7   55  

Pozostałe mecze

Energa PGK Słupsk 62 61 Decka SKS UKS Jedynka Pelplin 30.05.2012 10:00
WKS Śląsk Wrocław 51 64 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 30.05.2012 12:00
Energa PGK Słupsk 42 74 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 31.05.2012 10:00
Decka SKS UKS Jedynka Pelplin 71 55 WKS Śląsk Wrocław 31.05.2012 12:00
MOSiR Jezioro Tarnobrzeg 47 72 TKM Włocławek 30.05.2012 16:00
MKKS Żak Koszalin 55 90 WKK Wrocław 30.05.2012 18:15
TKM Włocławek 63 69 WKK Wrocław 31.05.2012 16:00
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 57 30 27 - 3 14 - 1 13 - 2 2248 - 1912 +336 1.1757
2 PTG Sokół Łańcut 55 30 25 - 5 14 - 1 11 - 4 2412 - 2113 +299 1.1415
3 Sportino Inowrocław 54 30 24 - 6 13 - 2 11 - 4 2142 - 1870 +272 1.1455
4 Znicz Jarosław 53 30 23 - 7 13 - 2 10 - 5 2448 - 2225 +223 1.1002
5 PBG Basket Poznań 51 30 21 - 9 12 - 3 9 - 6 2443 - 2235 +208 1.0931
6 GKS Tychy 48 30 18 - 12 12 - 3 6 - 9 2280 - 2161 +119 1.0551
7 Resovia Rzeszów 46 30 16 - 14 9 - 6 7 - 8 2232 - 2148 +84 1.0391
8 ZKS Stal Stalowa Wola 45 30 15 - 15 11 - 4 4 - 11 2297 - 2320 -23 0.9901
9 Polonia 2011 44 30 14 - 16 10 - 5 4 - 11 2307 - 2247 +60 1.0267
10 Żubry Białystok 44 30 14 - 16 8 - 7 6 - 9 2251 - 2265 -14 0.9938
11 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 41 30 11 - 19 6 - 9 5 - 10 2270 - 2318 -48 0.9793
12 Siarka Tarnobrzeg 41 30 11 - 19 7 - 8 4 - 11 2259 - 2400 -141 0.9413
13 MKKS Rybnik 40 30 10 - 20 5 - 10 5 - 10 2331 - 2492 -161 0.9354
14 Asseco Prokom 2 Gdynia 37 30 7 - 23 5 - 10 2 - 13 2139 - 2441 -302 0.8763
15 Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 30 2 - 28 0 - 15 2 - 13 2111 - 2488 -377 0.8485
16 Start AZS Lublin 32 30 2 - 28 1 - 14 1 - 14 1979 - 2514 -535 0.7872
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę