24
Data ur.:
24.01.1997 (22 lata)
Wzrost:
198 cm
Pozycja:
niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Liga Mężczyzn
2018/2019 Rawlplug Sokół Łańcut 41 444 1031:17 156 / 310 13 / 59 169 / 369 93 / 145 70 146 216 50 81 111 56 40 16 18 458 67
2017/2018 Siarka Tarnobrzeg 32 293 751:28 121 / 211 3 / 22 124 / 233 42 / 67 61 99 160 40 51 69 58 38 11 12 350 -38
2013/2014 WKK ProBiotics Wrocław 1 0 01:21 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 -2
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2016/2017 WKK Wrocław 8 59 164:39 24 / 57 0 / 6 24 / 63 11 / 23 25 23 48 6 18 20 21 15 6 3 62 65
2 Liga Mężczyzn
2016/2017 WKK Wrocław 6 49 146:39 18 / 40 1 / 6 19 / 46 10 / 23 10 28 38 9 10 23 13 10 4 1 57 -22
2012/2013 Trefl II Sopot 1 0 04:49 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 1 0 1 1 0 1 0 1 0 0 3 -2
Polska Liga Koszykówki
2016/2017 Siarka Tarnobrzeg 7 14 58:16 7 / 12 0 / 0 7 / 12 0 / 2 10 2 12 1 7 4 3 2 0 1 19 -37
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2014/2015 WKK Wrocław 8 145 210:51 57 / 99 7 / 25 64 / 124 10 / 21 19 24 43 9 10 27 14 17 2 4 131 182
2013/2014 WKK Wrocław 8 87 197:06 36 / 75 2 / 8 38 / 83 9 / 19 25 23 48 8 18 18 17 28 3 4 102 118
2012/2013 Trefl Sopot 9 30 106:33 8 / 23 2 / 7 10 / 30 8 / 12 12 17 29 6 15 6 4 4 0 2 41 122
2011/2012 Trefl Sopot 5 6 76:59 2 / 8 0 / 6 2 / 14 2 / 4 4 8 12 4 7 5 8 5 0 0 5 19
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2012/2013 UKS 7 Trefl Sopot 9 206 305:20 74 / 139 6 / 30 80 / 169 40 / 60 50 81 131 18 26 51 42 29 13 2 246 84
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2011/2012 Pomorskie 7 99 161:41 29 / 61 7 / 19 36 / 80 20 / 40 26 40 66 5 20 27 18 20 5 0 113 37
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2010/2011 MCKiS Jaworzno 3 104 79:07 42 / 81 2 / 12 44 / 93 14 / 32 14 29 43 6 10 21 9 12 5 3 94 0

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Liga Mężczyzn
2018/2019 Rawlplug Sokół Łańcut 41 10.8 25:09 50.3 22.0 45.8 64.1 1.70 3.60 5.30 1.2 2.00 2.70 1.4 1.00 0.40 0.40 11.2 1.6
2017/2018 Siarka Tarnobrzeg 32 9.2 23:29 57.3 13.6 53.2 62.7 1.90 3.10 5.00 1.3 1.60 2.20 1.8 1.20 0.30 0.40 10.9 -1.2
2013/2014 WKK ProBiotics Wrocław 1 0.0 01:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.0 1.00 0.00 0.00 1.0 -2.0
2 Liga Mężczyzn
2016/2017 WKK Wrocław 6 8.2 24:26 45.0 16.7 41.3 43.5 1.70 4.70 6.30 1.5 1.70 3.80 2.2 1.70 0.70 0.20 9.5 -3.7
2012/2013 Trefl II Sopot 1 0.0 04:49 0.0 0.0 0.0 0.0 1.00 0.00 1.00 1.0 0.00 1.00 0.0 1.00 0.00 0.00 3.0 -2.0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2016/2017 WKK Wrocław 8 7.4 20:34 42.1 0.0 38.1 47.8 3.10 2.90 6.00 0.8 2.30 2.50 2.6 1.90 0.80 0.40 7.8 8.1
Polska Liga Koszykówki
2016/2017 Siarka Tarnobrzeg 7 2.0 08:19 58.3 0.0 58.3 0.0 1.40 0.30 1.70 0.1 1.00 0.60 0.4 0.30 0.00 0.10 2.7 -5.3
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2014/2015 WKK Wrocław 8 18.1 26:21 57.6 28.0 51.6 47.6 2.40 3.00 5.40 1.1 1.30 3.40 1.8 2.10 0.30 0.50 16.4 22.8
2013/2014 WKK Wrocław 8 10.9 24:38 48.0 25.0 45.8 47.4 3.10 2.90 6.00 1.0 2.30 2.30 2.1 3.50 0.40 0.50 12.8 14.8
2012/2013 Trefl Sopot 9 3.3 11:50 34.8 28.6 33.3 66.7 1.30 1.90 3.20 0.7 1.70 0.70 0.4 0.40 0.00 0.20 4.6 13.6
2011/2012 Trefl Sopot 5 1.2 15:23 25.0 0.0 14.3 50.0 0.80 1.60 2.40 0.8 1.40 1.00 1.6 1.00 0.00 0.00 1.0 3.8
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2012/2013 UKS 7 Trefl Sopot 9 22.9 33:55 53.2 20.0 47.3 66.7 5.60 9.00 14.60 2.0 2.90 5.70 4.7 3.20 1.40 0.20 27.3 9.3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2011/2012 Pomorskie 7 14.1 23:05 47.5 36.8 45.0 50.0 3.70 5.70 9.40 0.7 2.90 3.90 2.6 2.90 0.70 0.00 16.1 5.3
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2010/2011 MCKiS Jaworzno 3 34.7 26:22 51.9 16.7 47.3 43.8 4.70 9.70 14.30 2.0 3.30 7.00 3.0 4.00 1.70 1.00 31.3 0.0

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
Rawlplug Sokół Łańcut (2018/2019)
18.05.2019 STK Czarni Słupsk (d) 65 : 82 P 9 26:08 1/8 12.5 1/1 100.0 2/9 22.2 4/6 66.7 0 2 2 2 0 3 4 3 0 0 3 -8
11.05.2019 STK Czarni Słupsk (w) 79 : 75 P 11 23:41 4/8 50.0 0/0 0.0 4/8 50.0 3/4 75.0 1 4 5 1 0 4 3 1 0 1 10 1
08.05.2019 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 89 : 66 P 6 20:35 2/8 25.0 0/0 0.0 2/8 25.0 2/5 40.0 2 1 3 0 3 4 0 0 0 0 0 -21
05.05.2019 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 68 : 74 P 14 36:15 4/9 44.4 0/1 0.0 4/10 40.0 6/7 85.7 4 8 12 0 4 6 3 3 1 1 20 -2
04.05.2019 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 99 : 79 W 23 34:35 6/8 75.0 2/2 100.0 8/10 80.0 5/7 71.4 2 7 9 0 2 6 3 0 0 1 25 14
28.04.2019 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 83 : 87 W 12 26:33 4/9 44.4 0/1 0.0 4/10 40.0 4/5 80.0 1 6 7 2 2 3 2 0 0 1 12 -14
27.04.2019 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 95 : 70 P 10 21:53 3/8 37.5 0/2 0.0 3/10 30.0 4/5 80.0 0 0 0 1 1 4 1 1 0 0 3 -28
14.04.2019 GKS Tychy (w) 89 : 103 W 24 32:47 10/12 83.3 0/3 0.0 10/15 66.7 4/8 50.0 3 4 7 4 3 6 3 3 2 0 28 11
13.04.2019 GKS Tychy (w) 95 : 91 P 14 21:11 6/7 85.7 0/1 0.0 6/8 75.0 2/5 40.0 1 3 4 0 5 4 0 0 0 0 13 4
07.04.2019 GKS Tychy (d) 83 : 79 W 13 29:49 4/8 50.0 1/3 33.3 5/11 45.5 2/2 100.0 3 5 8 0 1 1 3 0 1 0 13 1
06.04.2019 GKS Tychy (d) 90 : 81 W 8 23:27 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 2/3 66.7 2 3 5 6 1 3 1 1 0 0 13 -9
31.03.2019 FutureNet Śląsk Wrocław (w) 105 : 71 P 16 32:20 4/6 66.7 0/3 0.0 4/9 44.4 8/11 72.7 1 3 4 1 3 7 4 1 0 0 10 -28
23.03.2019 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (d) 88 : 84 W 8 34:29 2/7 28.6 0/0 0.0 2/7 28.6 4/4 100.0 1 3 4 3 2 2 1 2 1 0 12 2
16.03.2019 Polfarmex Kutno (w) 84 : 88 W 4 21:51 2/5 40.0 0/0 0.0 2/5 40.0 0/0 0.0 0 1 1 0 3 1 1 0 0 2 1 8
09.03.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno (d) 86 : 82 W 15 35:33 6/10 60.0 0/3 0.0 6/13 46.2 3/3 100.0 3 3 6 1 4 3 0 2 0 1 17 2
02.03.2019 WKK Wrocław (d) 94 : 60 W 12 26:51 5/14 35.7 0/2 0.0 5/16 31.3 2/4 50.0 0 6 6 1 1 2 1 1 1 1 7 9
23.02.2019 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 87 : 96 W 15 28:23 6/8 75.0 1/4 25.0 7/12 58.3 0/0 0.0 1 1 2 2 0 1 0 0 0 1 14 13
16.02.2019 STK Czarni Słupsk (d) 92 : 71 W 21 23:52 7/10 70.0 2/3 66.7 9/13 69.2 1/6 16.7 2 4 6 0 1 5 1 1 0 0 18 8
13.02.2019 Pogoń Prudnik (w) 95 : 88 P 9 30:27 4/6 66.7 0/1 0.0 4/7 57.1 1/2 50.0 2 2 4 1 3 1 0 1 0 0 11 -7
02.02.2019 Biofarm Basket Poznań (w) 84 : 78 P 0 13:09 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/2 0.0 1 3 4 3 1 2 1 0 0 0 4 -2
26.01.2019 Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) 68 : 74 P 1 15:17 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 1/2 50.0 0 2 2 0 0 1 1 2 0 1 1 5
23.01.2019 AZS AGH Kraków (w) 78 : 82 W 2 17:38 0/3 0.0 0/0 0.0 0/3 0.0 2/2 100.0 2 1 3 2 1 1 1 0 2 1 5 -4
19.01.2019 KS Księżak Syntex Łowicz (d) 86 : 68 W 15 25:49 5/7 71.4 1/2 50.0 6/9 66.7 2/4 50.0 2 10 12 1 2 3 1 2 1 0 25 27
13.01.2019 SKK Siedlce (w) 73 : 91 W 14 24:04 6/13 46.2 0/2 0.0 6/15 40.0 2/2 100.0 5 3 8 2 3 3 1 0 0 1 14 7
05.01.2019 GKS Tychy (d) 89 : 97 P 8 18:38 3/7 42.9 0/2 0.0 3/9 33.3 2/2 100.0 0 4 4 2 0 2 1 0 2 0 9 -6
22.12.2018 FutureNet Śląsk Wrocław (d) 82 : 79 W 5 28:27 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 3/6 50.0 1 4 5 2 1 4 3 4 1 0 10 0
15.12.2018 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) 69 : 52 P 4 17:36 2/11 18.2 0/1 0.0 2/12 16.7 0/2 0.0 4 3 7 0 1 1 2 0 0 1 -3 -8
13.12.2018 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 104 : 93 W 6 16:20 3/5 60.0 0/0 0.0 3/5 60.0 0/2 0.0 0 1 1 2 3 1 1 1 0 0 5 5
08.12.2018 Polfarmex Kutno (d) 84 : 77 W 10 20:33 3/4 75.0 0/1 0.0 3/5 60.0 4/6 66.7 1 6 7 0 4 3 1 0 0 0 12 7
01.12.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno (w) 85 : 74 P 13 24:17 3/6 50.0 1/1 100.0 4/7 57.1 4/4 100.0 2 2 4 2 0 2 1 0 1 0 16 3
24.11.2018 WKK Wrocław (w) 93 : 90 P 9 21:36 4/8 50.0 0/2 0.0 4/10 40.0 1/1 100.0 3 2 5 0 1 1 3 1 0 1 6 -1
17.11.2018 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 73 : 95 P 6 21:31 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 0/0 0.0 0 3 3 0 3 1 0 0 1 0 5 -14
13.11.2018 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 68 : 90 W 7 25:40 2/4 50.0 1/3 33.3 3/7 42.9 0/2 0.0 1 3 4 1 2 3 0 3 0 0 9 8
11.11.2018 STK Czarni Słupsk (w) 86 : 94 W 14 30:31 4/7 57.1 1/2 50.0 5/9 55.6 3/3 100.0 4 5 9 1 3 3 1 0 0 0 19 7
07.11.2018 Pogoń Prudnik (d) 98 : 89 W 17 25:10 6/9 66.7 0/2 0.0 6/11 54.5 5/6 83.3 0 4 4 1 1 4 2 1 0 0 15 9
28.10.2018 Biofarm Basket Poznań (d) 89 : 88 W 15 35:31 7/17 41.2 0/0 0.0 7/17 41.2 1/3 33.3 5 6 11 2 3 1 0 2 1 2 19 10
21.10.2018 Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) 62 : 82 W 5 21:10 1/6 16.7 1/1 100.0 2/7 28.6 0/0 0.0 1 2 3 0 4 0 0 0 1 0 4 9
17.10.2018 AZS AGH Kraków (d) 75 : 66 W 11 31:39 5/9 55.6 0/0 0.0 5/9 55.6 1/2 50.0 2 4 6 1 4 2 4 1 0 0 10 15
13.10.2018 KS Księżak Syntex Łowicz (w) 85 : 109 W 16 27:24 7/12 58.3 0/3 0.0 7/15 46.7 2/2 100.0 4 4 8 0 2 3 1 2 0 2 17 17
06.10.2018 SKK Siedlce (d) 89 : 63 W 12 23:34 4/7 57.1 1/3 33.3 5/10 50.0 1/1 100.0 1 5 6 2 1 1 0 1 0 0 16 10
29.09.2018 GKS Tychy (w) 85 : 90 W 10 15:03 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 2/4 50.0 2 3 5 1 2 3 0 0 0 0 10 7

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 36:15 05.05.2019 1LM Enea Astoria Bydgoszcz 68 : 74
celny rzut za 2 10 14.04.2019 1LM GKS Tychy 89 : 103
wykonywany rzut za 2 17 28.10.2018 1LM Biofarm Basket Poznań 89 : 88
skuteczność za 2 85.7000 13.04.2019 1LM GKS Tychy 95 : 91
celny rzut za 3 2 04.05.2019 1LM Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 79
wykonywany rzut za 3 4 23.02.2019 1LM Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 96
skuteczność za 3 100.0000 18.05.2019 1LM STK Czarni Słupsk 65 : 82
celny rzut z gry 10 14.04.2019 1LM GKS Tychy 89 : 103
wykonywany rzut za gry 17 28.10.2018 1LM Biofarm Basket Poznań 89 : 88
skuteczność z gry 80.0000 04.05.2019 1LM Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 79
celny rzut wolny 8 31.03.2019 1LM FutureNet Śląsk Wrocław 105 : 71
wykonywany rzut wolny 11 31.03.2019 1LM FutureNet Śląsk Wrocław 105 : 71
skuteczność za 1 100.0000 07.04.2019 1LM GKS Tychy 83 : 79
punkty 24 14.04.2019 1LM GKS Tychy 89 : 103
zbiórki w ataku 5 13.01.2019 1LM SKK Siedlce 73 : 91
zbiórki w obronie 10 19.01.2019 1LM KS Księżak Syntex Łowicz 86 : 68
zbiórki 12 05.05.2019 1LM Enea Astoria Bydgoszcz 68 : 74
asysty 6 06.04.2019 1LM GKS Tychy 90 : 81
faule 5 13.04.2019 1LM GKS Tychy 95 : 91
faule wymuszone 7 31.03.2019 1LM FutureNet Śląsk Wrocław 105 : 71
straty 4 18.05.2019 1LM STK Czarni Słupsk 65 : 82
przechwyty 4 22.12.2018 1LM FutureNet Śląsk Wrocław 82 : 79
bloki 2 14.04.2019 1LM GKS Tychy 89 : 103
bloki otrzymane 2 16.03.2019 1LM Polfarmex Kutno 84 : 88
asysty/straty 6.0000 06.04.2019 1LM GKS Tychy 90 : 81
przechwyty/straty 2.0000 23.03.2019 1LM Elektrobud-Investment ZB Pruszków 88 : 84
eval 28 14.04.2019 1LM GKS Tychy 89 : 103
+/- 27 19.01.2019 1LM KS Księżak Syntex Łowicz 86 : 68

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2018/2019 Rawlplug Sokół Łańcut 1 Liga Mężczyzn
2017/2018 Siarka Tarnobrzeg 1 Liga Mężczyzn
2016/2017 WKK Wrocław Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2016/2017 Siarka Tarnobrzeg Polska Liga Koszykówki
2016/2017 WKK Wrocław 2 Liga Mężczyzn
2014/2015 WKK Wrocław Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2013/2014 WKK Wrocław Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2013/2014 WKK Wrocław Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2013/2014 WKK ProBiotics Wrocław 1 Liga Mężczyzn
2012/2013 UKS 7 Trefl Sopot Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2012/2013 Trefl Sopot Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2012/2013 Trefl II Sopot Intermarché Basket Cup
2012/2013 Trefl II Sopot 2 Liga Mężczyzn
2011/2012 Pomorskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt
2011/2012 Pomorskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2011/2012 Trefl Sopot Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2010/2011 MCKiS Jaworzno Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę