Obraz

terminarz

1 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 75 : 80 Sokół Łańcut 23.09.2017 17:00
Polfarmex Kutno 86 : 74 WKS Śląsk Wrocław 23.09.2017 17:30
Pogoń Prudnik 76 : 64 SKK Siedlce 23.09.2017 17:30
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 84 : 58 KK Warszawa 23.09.2017 18:00
Spójnia Stargard 85 : 65 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23.09.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg 72 : 81 GKS Tychy 23.09.2017 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 49 : 69 Biofarm Basket Poznań 23.09.2017 18:00
KSK Noteć Inowrocław 58 : 102 Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.09.2017 18:00
2 kolejka
SKK Siedlce 63 : 69 Energa Kotwica Kołobrzeg 30.09.2017 16:00
Sokół Łańcut 85 : 71 KK Warszawa 30.09.2017 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 89 : 52 KSK Noteć Inowrocław 30.09.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 71 : 88 Spójnia Stargard 30.09.2017 18:30
GKS Tychy 103 : 76 Pogoń Prudnik 30.09.2017 19:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 97 : 61 Siarka Tarnobrzeg 30.09.2017 19:00
WKS Śląsk Wrocław 70 : 56 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.09.2017 20:00
Enea Astoria Bydgoszcz 62 : 73 Polfarmex Kutno 01.10.2017 17:00
3 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 : 98 Enea Astoria Bydgoszcz 07.10.2017 17:00
Pogoń Prudnik 63 : 75 Jamalex Polonia 1912 Leszno 07.10.2017 17:30
Spójnia Stargard 92 : 67 Sokół Łańcut 07.10.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg 85 : 78 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 07.10.2017 18:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 81 GKS Tychy 07.10.2017 19:00
KK Warszawa 56 : 72 WKS Śląsk Wrocław 08.10.2017 15:00
Biofarm Basket Poznań 86 : 72 SKK Siedlce 08.10.2017 15:00
KSK Noteć Inowrocław 71 : 94 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.10.2017 17:00
4 kolejka
Jamalex Polonia 1912 Leszno 92 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg 13.10.2017 20:00
Sokół Łańcut 92 : 77 KSK Noteć Inowrocław 14.10.2017 17:30
Polfarmex Kutno 57 : 43 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.10.2017 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 71 : 72 Pogoń Prudnik 14.10.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 72 : 88 Siarka Tarnobrzeg 14.10.2017 18:30
GKS Tychy 95 : 91 Biofarm Basket Poznań 14.10.2017 19:00
WKS Śląsk Wrocław 94 : 100 Spójnia Stargard 15.10.2017 19:00
KK Warszawa 76 : 86 Enea Astoria Bydgoszcz 15.10.2017 19:00
5 kolejka
Biofarm Basket Poznań 71 : 68 Jamalex Polonia 1912 Leszno 18.10.2017 17:00
Polfarmex Kutno 62 : 25 KK Warszawa 18.10.2017 18:00
Spójnia Stargard 89 : 84 Enea Astoria Bydgoszcz 18.10.2017 18:00
KSK Noteć Inowrocław 74 : 66 WKS Śląsk Wrocław 18.10.2017 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 67 : 80 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18.10.2017 18:00
SKK Siedlce 90 : 97 GKS Tychy 18.10.2017 18:00
Pogoń Prudnik 67 : 84 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18.10.2017 18:30
Siarka Tarnobrzeg 63 : 82 Sokół Łańcut 18.10.2017 19:00
6 kolejka
Biofarm Basket Poznań 72 : 82 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21.10.2017 17:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 87 : 62 Energa Kotwica Kołobrzeg 21.10.2017 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 118 : 61 KSK Noteć Inowrocław 21.10.2017 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 90 KK Warszawa 21.10.2017 17:00
Polfarmex Kutno 75 : 79 Spójnia Stargard 21.10.2017 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 94 : 87 SKK Siedlce 21.10.2017 18:00
WKS Śląsk Wrocław 73 : 100 Siarka Tarnobrzeg 21.10.2017 20:00
Pogoń Prudnik 75 : 88 Sokół Łańcut 22.10.2017 17:00
7 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 85 Sokół Łańcut 09.10.2017 19:00
Pogoń Prudnik 69 : 74 WKS Śląsk Wrocław 28.10.2017 17:30
Spójnia Stargard 91 : 61 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.10.2017 18:00
GKS Tychy 85 : 108 Jamalex Polonia 1912 Leszno 28.10.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg 77 : 68 Enea Astoria Bydgoszcz 28.10.2017 18:30
KSK Noteć Inowrocław 56 : 70 Polfarmex Kutno 29.10.2017 17:00
SKK Siedlce 71 : 72 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 29.10.2017 18:00
Biofarm Basket Poznań 77 : 83 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 14.01.2018 17:00
8 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 90 : 84 KSK Noteć Inowrocław 04.11.2017 17:00
Sokół Łańcut 83 : 70 Biofarm Basket Poznań 04.11.2017 17:30
Polfarmex Kutno 82 : 76 Siarka Tarnobrzeg 04.11.2017 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 71 GKS Tychy 04.11.2017 18:00
WKS Śląsk Wrocław 73 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg 04.11.2017 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz 101 : 69 Pogoń Prudnik 04.11.2017 18:00
KK Warszawa 83 : 95 Spójnia Stargard 05.11.2017 15:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 76 : 62 SKK Siedlce 05.11.2017 16:00
9 kolejka
Biofarm Basket Poznań 77 : 82 WKS Śląsk Wrocław 08.11.2017 17:00
KSK Noteć Inowrocław 65 : 63 KK Warszawa 08.11.2017 18:00
SKK Siedlce 78 : 91 Sokół Łańcut 08.11.2017 18:00
Pogoń Prudnik 55 : 85 Polfarmex Kutno 08.11.2017 18:30
Siarka Tarnobrzeg 75 : 70 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.11.2017 19:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 83 : 80 Enea Astoria Bydgoszcz 08.11.2017 19:00
GKS Tychy 91 : 96 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.11.2017 19:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 99 : 80 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 08.11.2017 19:00
10 kolejka
KK Warszawa 72 : 91 Siarka Tarnobrzeg 11.11.2017 13:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 62 : 70 Pogoń Prudnik 11.11.2017 17:00
Sokół Łańcut 81 : 74 GKS Tychy 11.11.2017 17:30
Polfarmex Kutno 100 : 84 Energa Kotwica Kołobrzeg 11.11.2017 17:30
Spójnia Stargard 94 : 71 KSK Noteć Inowrocław 11.11.2017 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 68 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 11.11.2017 19:30
WKS Śląsk Wrocław 84 : 63 SKK Siedlce 11.11.2017 20:00
Enea Astoria Bydgoszcz 69 : 68 Biofarm Basket Poznań 12.11.2017 17:00
11 kolejka
Biofarm Basket Poznań 72 : 64 Polfarmex Kutno 18.11.2017 17:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 49 Sokół Łańcut 18.11.2017 17:00
Siarka Tarnobrzeg 80 : 86 Spójnia Stargard 18.11.2017 18:00
SKK Siedlce 85 : 79 Enea Astoria Bydgoszcz 18.11.2017 18:00
GKS Tychy 96 : 88 WKS Śląsk Wrocław 18.11.2017 19:00
Pogoń Prudnik 77 : 63 KK Warszawa 19.11.2017 17:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 60 : 63 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.11.2017 17:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 62 : 64 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 19.11.2017 17:00
12 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 86 : 96 Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.11.2017 20:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 63 : 71 Biofarm Basket Poznań 25.11.2017 17:00
Sokół Łańcut 87 : 81 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 25.11.2017 17:30
Polfarmex Kutno 65 : 67 SKK Siedlce 25.11.2017 17:30
Spójnia Stargard 82 : 65 Pogoń Prudnik 25.11.2017 18:00
KSK Noteć Inowrocław 60 : 78 Siarka Tarnobrzeg 25.11.2017 18:00
GKS Tychy 103 : 94 Enea Astoria Bydgoszcz 25.11.2017 19:00
KK Warszawa 71 : 76 Energa Kotwica Kołobrzeg 26.11.2017 18:00
13 kolejka
Biofarm Basket Poznań 86 : 82 KK Warszawa 02.12.2017 17:00
Pogoń Prudnik 81 : 74 KSK Noteć Inowrocław 02.12.2017 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 89 Spójnia Stargard 02.12.2017 18:00
SKK Siedlce 71 : 58 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 02.12.2017 18:00
GKS Tychy 80 : 93 Polfarmex Kutno 02.12.2017 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 81 : 82 WKS Śląsk Wrocław 02.12.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 66 : 86 Sokół Łańcut 02.12.2017 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 82 : 67 Enea Astoria Bydgoszcz 02.12.2017 19:00
14 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 77 : 89 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 29.11.2017 19:00
Enea Astoria Bydgoszcz 75 : 82 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.12.2017 18:00
Polfarmex Kutno 73 : 69 Jamalex Polonia 1912 Leszno 06.12.2017 18:00
Spójnia Stargard 89 : 61 Biofarm Basket Poznań 06.12.2017 18:00
KSK Noteć Inowrocław 73 : 89 Energa Kotwica Kołobrzeg 06.12.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg 84 : 78 Pogoń Prudnik 06.12.2017 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 59 : 56 GKS Tychy 06.12.2017 19:30
KK Warszawa 69 : 79 SKK Siedlce 06.12.2017 20:00
15 kolejka
Biofarm Basket Poznań 57 : 61 KSK Noteć Inowrocław 09.12.2017 17:00
Sokół Łańcut 66 : 59 WKS Śląsk Wrocław 09.12.2017 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 85 : 76 Siarka Tarnobrzeg 09.12.2017 18:00
GKS Tychy 83 : 73 KK Warszawa 09.12.2017 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 57 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 09.12.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 75 : 59 Enea Astoria Bydgoszcz 09.12.2017 18:00
SKK Siedlce 93 : 96 Spójnia Stargard 09.12.2017 19:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 55 : 86 Polfarmex Kutno 10.12.2017 17:00
16 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 80 : 75 Sokół Łańcut 16.12.2017 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 76 : 66 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.12.2017 17:00
Polfarmex Kutno 59 : 57 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 16.12.2017 17:30
Pogoń Prudnik 92 : 65 Energa Kotwica Kołobrzeg 16.12.2017 17:30
Spójnia Stargard 102 : 74 GKS Tychy 16.12.2017 18:00
KSK Noteć Inowrocław 69 : 56 SKK Siedlce 16.12.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg 79 : 76 Biofarm Basket Poznań 16.12.2017 18:00
KK Warszawa 65 : 78 Jamalex Polonia 1912 Leszno 17.12.2017 13:00
17 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 89 : 71 Enea Astoria Bydgoszcz 20.12.2017 19:00
Sokół Łańcut 78 : 57 Polfarmex Kutno 21.12.2017 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 76 : 67 Spójnia Stargard 21.12.2017 20:00
GKS Tychy 104 : 62 KSK Noteć Inowrocław 22.12.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 103 : 86 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.12.2017 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 46 KK Warszawa 22.12.2017 19:00
Biofarm Basket Poznań 88 : 89 Pogoń Prudnik 23.12.2017 15:00
SKK Siedlce 86 : 77 Siarka Tarnobrzeg 23.12.2017 16:00
18 kolejka
Biofarm Basket Poznań 85 : 81 Energa Kotwica Kołobrzeg 06.01.2018 17:00
Sokół Łańcut 86 : 72 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.01.2018 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 79 : 103 Spójnia Stargard 06.01.2018 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 84 : 67 KSK Noteć Inowrocław 06.01.2018 18:00
GKS Tychy 91 : 70 Siarka Tarnobrzeg 06.01.2018 18:00
SKK Siedlce 97 : 67 Pogoń Prudnik 06.01.2018 18:00
KK Warszawa 72 : 103 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 07.01.2018 14:30
WKS Śląsk Wrocław 57 : 79 Polfarmex Kutno 07.01.2018 18:00
19 kolejka
Polfarmex Kutno 65 : 63 Enea Astoria Bydgoszcz 13.01.2018 16:30
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 : 72 WKS Śląsk Wrocław 13.01.2018 17:00
Pogoń Prudnik 86 : 91 GKS Tychy 13.01.2018 17:30
Siarka Tarnobrzeg 74 : 94 Jamalex Polonia 1912 Leszno 13.01.2018 18:00
KSK Noteć Inowrocław 65 : 91 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.01.2018 18:00
Spójnia Stargard 81 : 78 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 13.01.2018 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 81 : 68 SKK Siedlce 14.01.2018 17:00
KK Warszawa 78 : 71 Sokół Łańcut 14.01.2018 17:30
20 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 90 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.01.2018 17:00
Sokół Łańcut 78 : 101 Spójnia Stargard 20.01.2018 17:30
WKS Śląsk Wrocław 89 : 53 KK Warszawa 20.01.2018 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 96 : 73 KSK Noteć Inowrocław 20.01.2018 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 84 : 75 Siarka Tarnobrzeg 20.01.2018 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 81 : 65 Pogoń Prudnik 20.01.2018 18:00
SKK Siedlce 75 : 77 Biofarm Basket Poznań 20.01.2018 18:00
GKS Tychy 99 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg 20.01.2018 19:00
21 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 83 : 75 Polfarmex Kutno 24.01.2018 19:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 87 Jamalex Polonia 1912 Leszno 26.01.2018 18:00
Biofarm Basket Poznań 87 : 93 GKS Tychy 27.01.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 96 : 55 KK Warszawa 27.01.2018 17:00
Pogoń Prudnik 67 : 83 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 27.01.2018 17:30
Siarka Tarnobrzeg 77 : 87 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 27.01.2018 18:00
KSK Noteć Inowrocław 72 : 91 Sokół Łańcut 27.01.2018 18:00
Spójnia Stargard 77 : 69 WKS Śląsk Wrocław 27.01.2018 18:00
22 kolejka
KK Warszawa 66 : 80 Polfarmex Kutno 17.01.2018 20:00
Sokół Łańcut 85 : 81 Siarka Tarnobrzeg 31.01.2018 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz 76 : 88 Spójnia Stargard 31.01.2018 18:30
WKS Śląsk Wrocław 89 : 76 KSK Noteć Inowrocław 31.01.2018 19:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 84 : 59 Pogoń Prudnik 31.01.2018 19:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 88 : 81 Energa Kotwica Kołobrzeg 31.01.2018 19:00
GKS Tychy 96 : 76 SKK Siedlce 31.01.2018 19:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 82 : 63 Biofarm Basket Poznań 31.01.2018 20:00
23 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg 83 : 82 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 03.02.2018 17:00
Sokół Łańcut 79 : 71 Pogoń Prudnik 03.02.2018 17:30
SKK Siedlce 77 : 97 Jamalex Polonia 1912 Leszno 03.02.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 73 : 71 WKS Śląsk Wrocław 03.02.2018 18:00
KSK Noteć Inowrocław 61 : 98 Enea Astoria Bydgoszcz 03.02.2018 18:00
KK Warszawa 79 : 67 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 04.02.2018 15:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 88 : 90 Biofarm Basket Poznań 04.02.2018 17:00
Spójnia Stargard 98 : 75 Polfarmex Kutno 04.02.2018 17:00
24 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 74 Siarka Tarnobrzeg 10.02.2018 17:00
Polfarmex Kutno 76 : 61 KSK Noteć Inowrocław 10.02.2018 17:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 71 SKK Siedlce 10.02.2018 18:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 90 : 83 GKS Tychy 11.02.2018 19:30
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 90 : 89 Biofarm Basket Poznań 12.02.2018 19:00
WKS Śląsk Wrocław 98 : 100 Pogoń Prudnik 14.02.2018 18:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 74 : 96 Spójnia Stargard 14.02.2018 19:30
Sokół Łańcut 76 : 62 Energa Kotwica Kołobrzeg 26.03.2018 17:00
25 kolejka
KSK Noteć Inowrocław 74 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17.02.2018 16:00
Biofarm Basket Poznań 86 : 75 Sokół Łańcut 17.02.2018 17:00
Pogoń Prudnik 83 : 90 Enea Astoria Bydgoszcz 17.02.2018 17:30
GKS Tychy 104 : 97 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 17.02.2018 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 82 WKS Śląsk Wrocław 17.02.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 61 : 86 Polfarmex Kutno 17.02.2018 18:00
Spójnia Stargard 75 : 79 KK Warszawa 18.02.2018 17:30
SKK Siedlce 79 : 84 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18.02.2018 19:00
26 kolejka
Polfarmex Kutno 74 : 59 Pogoń Prudnik 21.02.2018 18:00
WKS Śląsk Wrocław 92 : 87 Biofarm Basket Poznań 21.02.2018 18:00
Sokół Łańcut 85 : 83 SKK Siedlce 21.02.2018 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz 96 : 80 Energa Kotwica Kołobrzeg 21.02.2018 18:30
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 81 : 83 GKS Tychy 21.02.2018 19:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 76 : 68 Jamalex Polonia 1912 Leszno 21.02.2018 19:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 : 80 Siarka Tarnobrzeg 21.02.2018 19:30
KK Warszawa 73 : 85 KSK Noteć Inowrocław 21.02.2018 20:00
27 kolejka
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 79 : 66 Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.02.2018 17:00
Biofarm Basket Poznań 83 : 62 Enea Astoria Bydgoszcz 24.02.2018 17:00
Pogoń Prudnik 94 : 87 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24.02.2018 17:30
Energa Kotwica Kołobrzeg 58 : 77 Polfarmex Kutno 24.02.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 66 : 80 KK Warszawa 24.02.2018 18:00
KSK Noteć Inowrocław 68 : 81 Spójnia Stargard 24.02.2018 18:00
GKS Tychy 104 : 83 Sokół Łańcut 24.02.2018 19:00
SKK Siedlce 78 : 83 WKS Śląsk Wrocław 25.02.2018 14:00
28 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 75 SKK Siedlce 03.03.2018 17:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 83 : 58 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 03.03.2018 17:00
Spójnia Stargard 74 : 73 Siarka Tarnobrzeg 03.03.2018 18:00
Sokół Łańcut 81 : 77 Jamalex Polonia 1912 Leszno 03.03.2018 18:00
KK Warszawa 94 : 76 Pogoń Prudnik 04.03.2018 17:30
WKS Śląsk Wrocław 94 : 86 GKS Tychy 04.03.2018 20:30
Polfarmex Kutno 72 : 76 Biofarm Basket Poznań 07.03.2018 18:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 : 57 Energa Kotwica Kołobrzeg 07.03.2018 19:30
29 kolejka
Biofarm Basket Poznań 73 : 43 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 10.03.2018 17:00
Pogoń Prudnik 77 : 80 Spójnia Stargard 10.03.2018 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 61 : 79 WKS Śląsk Wrocław 10.03.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 77 : 70 KSK Noteć Inowrocław 10.03.2018 18:00
SKK Siedlce 57 : 75 Polfarmex Kutno 10.03.2018 19:30
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 83 : 73 Sokół Łańcut 11.03.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 75 GKS Tychy 11.03.2018 17:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 70 KK Warszawa 11.03.2018 17:00
30 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 84 : 59 SKK Siedlce 17.03.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 79 Jamalex Polonia 1912 Leszno 17.03.2018 17:00
Polfarmex Kutno 64 : 79 GKS Tychy 17.03.2018 17:30
Sokół Łańcut 84 : 66 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 17.03.2018 17:30
KSK Noteć Inowrocław 68 : 90 Pogoń Prudnik 17.03.2018 18:00
Spójnia Stargard 92 : 76 Energa Kotwica Kołobrzeg 17.03.2018 18:30
KK Warszawa 74 : 102 Biofarm Basket Poznań 18.03.2018 15:00
WKS Śląsk Wrocław 82 : 81 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18.03.2018 18:30
31 kolejka
Biofarm Basket Poznań 72 : 74 Spójnia Stargard 21.03.2018 17:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 56 KSK Noteć Inowrocław 21.03.2018 18:00
Pogoń Prudnik 81 : 70 Siarka Tarnobrzeg 21.03.2018 18:30
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 93 : 75 WKS Śląsk Wrocław 21.03.2018 19:00
GKS Tychy 102 : 79 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 21.03.2018 19:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 85 : 69 Enea Astoria Bydgoszcz 21.03.2018 20:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 73 : 62 Polfarmex Kutno 21.03.2018 20:00
SKK Siedlce 75 : 80 KK Warszawa 21.03.2018 20:00
32 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 81 Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.03.2018 17:00
Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 86 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 24.03.2018 17:00
Polfarmex Kutno 95 : 88 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24.03.2018 17:30
KSK Noteć Inowrocław 84 : 88 Biofarm Basket Poznań 24.03.2018 18:00
Spójnia Stargard 87 : 65 SKK Siedlce 24.03.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 75 : 86 Energa Kotwica Kołobrzeg 24.03.2018 18:30
WKS Śląsk Wrocław 65 : 85 Sokół Łańcut 24.03.2018 19:00
KK Warszawa 78 : 100 GKS Tychy 25.03.2018 15:00
33 kolejka
Sokół Łańcut 81 : 71 Enea Astoria Bydgoszcz 29.03.2018 15:30
GKS Tychy 100 : 91 Spójnia Stargard 29.03.2018 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 86 : 74 Polfarmex Kutno 30.03.2018 18:00
SKK Siedlce 86 : 68 KSK Noteć Inowrocław 30.03.2018 18:00
Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 67 Pogoń Prudnik 30.03.2018 18:30
Biofarm Basket Poznań 84 : 71 Siarka Tarnobrzeg 31.03.2018 15:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 63 : 61 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 31.03.2018 16:00
Jamalex Polonia 1912 Leszno 96 : 65 KK Warszawa 31.03.2018 16:00
34 kolejka
Pogoń Prudnik 93 : 97 Biofarm Basket Poznań 08.04.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 81 : 95 SKK Siedlce 08.04.2018 18:00
KSK Noteć Inowrocław 72 : 78 GKS Tychy 08.04.2018 18:00
Spójnia Stargard 78 : 85 Jamalex Polonia 1912 Leszno 08.04.2018 18:00
KK Warszawa 63 : 75 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 08.04.2018 18:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 92 : 90 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.04.2018 18:00
Polfarmex Kutno 58 : 78 Sokół Łańcut 08.04.2018 18:00
Enea Astoria Bydgoszcz 73 : 71 WKS Śląsk Wrocław 08.04.2018 18:00