Drużyna Basket Team Suchy Las najlepsza wśród młodzików w sezonie 2018/2019. W finale podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali UKS Akademia Koszykówki Komorów 85:60, a 33 punkty dla zwycięskiej drużyny rzucił Jan Nowicki. Brąz dla koszykarzy BC Swiss Krono Żary, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali Twarde Pierniki Toruń.
21
Franciszek Szular
Dziki Warszawa
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 14 | 59 | 274:13 | 19 / 38 | 5 / 17 | 24 / 55 | 6 / 14 | 7 | 37 | 44 | 28 | 37 | 15 | 19 | 22 | 5 | 0 | 100 | -5 |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 6 | 23 | 109:50 | 9 / 20 | 1 / 8 | 10 / 28 | 2 / 5 | 4 | 12 | 16 | 10 | 9 | 5 | 9 | 10 | 0 | 2 | 29 | 41 |
2022/2023 | Dziki Warszawa | 8 | 3 | 14:40 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 / 3 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 9 | 38 | 239:36 | 13 / 22 | 3 / 9 | 16 / 31 | 3 / 8 | 17 | 32 | 49 | 32 | 33 | 9 | 27 | 22 | 4 | 1 | 98 | -7 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 10 | 56:47 | 4 / 8 | 0 / 0 | 4 / 8 | 2 / 5 | 0 | 6 | 6 | 4 | 8 | 3 | 10 | 8 | 0 | 0 | 11 | -96 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 4 | 45:45 | 2 / 6 | 0 / 4 | 2 / 10 | 0 / 0 | 6 | 7 | 13 | 5 | 6 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 13 | -22 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 11 | 52 | 262:44 | 14 / 38 | 3 / 17 | 17 / 55 | 15 / 28 | 18 | 30 | 48 | 43 | 21 | 21 | 33 | 33 | 0 | 4 | 92 | 58 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Mazowieckie | 3 | 0 | 33:06 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | -29 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 14 | 4.2 | 19:35 | 50.0 | 29.4 | 43.6 | 42.9 | 0.50 | 2.60 | 3.10 | 2.0 | 2.60 | 1.10 | 1.4 | 1.60 | 0.40 | 0.00 | 7.1 | -0.4 |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 6 | 3.8 | 18:18 | 45.0 | 12.5 | 35.7 | 40.0 | 0.70 | 2.00 | 2.70 | 1.7 | 1.50 | 0.80 | 1.5 | 1.70 | 0.00 | 0.30 | 4.8 | 6.8 |
2022/2023 | Dziki Warszawa | 8 | 0.4 | 01:50 | 0.0 | 50.0 | 33.3 | 0.0 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.3 | 0.80 | 0.00 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | -0.9 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 9 | 4.2 | 26:37 | 59.1 | 33.3 | 51.6 | 37.5 | 1.90 | 3.60 | 5.40 | 3.6 | 3.70 | 1.00 | 3.0 | 2.40 | 0.40 | 0.10 | 10.9 | -0.8 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 5.0 | 28:23 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 40.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 2.0 | 4.00 | 1.50 | 5.0 | 4.00 | 0.00 | 0.00 | 5.5 | -48.0 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 2.0 | 22:52 | 33.3 | 0.0 | 20.0 | 0.0 | 3.00 | 3.50 | 6.50 | 2.5 | 3.00 | 1.00 | 2.5 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 6.5 | -11.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 11 | 4.7 | 23:53 | 36.8 | 17.6 | 30.9 | 53.6 | 1.60 | 2.70 | 4.40 | 3.9 | 1.90 | 1.90 | 3.0 | 3.00 | 0.00 | 0.40 | 8.4 | 5.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Mazowieckie | 3 | 0.0 | 11:02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.30 | 0.70 | 1.00 | 1.0 | 0.30 | 1.30 | 2.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -9.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziki Warszawa (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
16.04.2023 | Decka Pelplin (d) | 82 : 69 W | 0 | 00:02 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
29.03.2023 | HydroTruck Radom (w) | 63 : 91 W | 0 | 01:41 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||||
12.02.2023 | PGE Turów Zgorzelec (d) | 82 : 64 W | 3 | 01:40 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
14.12.2022 | MKKS Żak Koszalin (d) | 76 : 60 W | 0 | 00:55 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | |||||
03.12.2022 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 73 : 63 W | 0 | 00:21 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
02.11.2022 | KKS Polonia Warszawa (d) | 76 : 58 W | 0 | 01:14 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
29.10.2022 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 70 : 54 P | 0 | 01:28 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||
15.10.2022 | Start II Lublin (w) | 63 : 95 W | 0 | 07:19 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -8 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 07:19 | 15.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 63 : 95 | celny rzut za 2 | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | wykonywany rzut za 2 | 1 | 14.12.2022 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 76 : 60 | skuteczność za 2 | 0.0000 | 14.12.2022 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 76 : 60 | celny rzut za 3 | 1 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | wykonywany rzut za 3 | 1 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | celny rzut z gry | 1 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | wykonywany rzut za gry | 1 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | skuteczność z gry | 100.0000 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | celny rzut wolny | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | wykonywany rzut wolny | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | skuteczność za 1 | 0 | : | punkty | 3 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | zbiórki w ataku | 1 | 15.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 63 : 95 | zbiórki w obronie | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | zbiórki | 1 | 15.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 63 : 95 | asysty | 1 | 29.03.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 63 : 91 | faule | 3 | 15.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 63 : 95 | faule wymuszone | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | straty | 1 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | przechwyty | 1 | 15.10.2022 | 1LM | Start II Lublin | 63 : 95 | bloki | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | bloki otrzymane | 0 | 30.04.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 86 : 73 | asysty/straty | 0.0000 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | przechwyty/straty | 0.0000 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | eval | 2 | 12.02.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 82 : 64 | +/- | 4 | 29.03.2023 | 1LM | HydroTruck Radom | 63 : 91 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 3 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 3 Liga Mężczyzn W |
2023/2024 | AK Komorów | U19M w |
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Akademia Koszykówki Komorów | U19M w |
2022/2023 | Dziki Warszawa | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | U19M w |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | U17M w |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | 3 Liga Mężczyzn W |
2020/2021 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U17M w |
2020/2021 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U19M w |
2019/2020 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U15M w |
2019/2020 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U16M w |
2018/2019 | UKS AK Komorów | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Mazowieckie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2018/2019 | UKS Akademia Koszykówki I Komorów | U14M w |
2017/2018 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U13M w |
2017/2018 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U14M w |
2016/2017 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U12M w |
2016/2017 | UKS Akademia Koszykówki Komorów | U13M w |
2015/2016 | UKS Komorów | U11M w |
2015/2016 | UKS Komorów | U12M w |
2015/2016 | UKS Komorów | U13M w |