11

Aleksander Załucki

Decka Pelplin

Data ur.:
25.07.1998 (23 lata)
Wzrost:
194 cm
Pozycja:
rzucający
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2021/2022 Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. 6 143 177:06 19 / 32 28 / 69 47 / 101 21 / 21 0 26 26 17 11 21 12 10 0 2 130 -55
2021/2022 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 1 0 03:46 0 / 1 0 / 1 0 / 2 0 / 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 -2 -5
2021/2022 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 1 0 01:45 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
1 Liga Mężczyzn
2020/2021 Decka Pelplin 21 191 454:33 25 / 59 38 / 106 63 / 165 27 / 35 7 48 55 42 42 39 29 18 2 6 169 -11
2020/2021 Energa Kotwica Kołobrzeg 5 42 96:35 9 / 20 7 / 27 16 / 47 3 / 4 2 10 12 2 2 2 5 1 0 0 20 -14
2019/2020 Weegree AZS Politechnika Opolska 9 78 156:31 12 / 25 16 / 49 28 / 74 6 / 8 2 13 15 8 10 12 12 2 0 1 43 -6
2017/2018 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 33 175 361:38 29 / 52 36 / 82 65 / 134 9 / 11 14 20 34 16 31 14 17 9 1 4 147 41
Energa Basket Liga
2019/2020 Polpharma Starogard Gdański 11 21 66:05 1 / 3 6 / 23 7 / 26 1 / 2 2 3 5 2 6 3 0 0 0 0 8 -37
2018/2019 Polpharma Starogard Gdański 8 9 31:06 0 / 4 3 / 7 3 / 11 0 / 0 1 1 2 2 4 0 0 4 0 0 9 -25
2 Liga Mężczyzn
2018/2019 Politechnika Gdańska 22 278 328:16 44 / 67 54 / 128 98 / 195 28 / 40 10 35 45 21 29 28 19 13 3 4 232 261
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 15 225 452:24 45 / 92 36 / 114 81 / 206 27 / 33 10 43 53 29 34 46 24 29 1 9 182 -168
2016/2017 Asseco II Gdynia 23 221 428:53 30 / 46 49 / 131 79 / 177 14 / 20 11 40 51 18 22 22 11 24 1 2 200 24
2015/2016 MKS II Dąbrowa Górnicza 22 250 482:11 59 / 103 36 / 124 95 / 227 24 / 33 18 56 74 27 50 36 57 22 3 8 178 -286
2014/2015 MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. 12 38 108:40 5 / 9 8 / 39 13 / 48 4 / 7 0 6 6 6 13 5 11 7 0 1 8 -50
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 56 90:24 17 / 33 3 / 18 20 / 51 13 / 16 6 12 18 7 4 15 17 15 0 3 45 -21
2016/2017 Asseco Gdynia 10 148 286:23 20 / 48 30 / 84 50 / 132 18 / 21 8 27 35 14 20 17 11 11 2 1 114 56
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza 10 143 254:34 30 / 66 23 / 56 53 / 122 14 / 18 21 26 47 13 21 18 25 13 4 8 122 -8
2014/2015 MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 6 32 54:39 5 / 9 7 / 16 12 / 25 1 / 1 0 5 5 3 6 3 4 2 0 1 25 -22
Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 42 72:41 7 / 14 8 / 18 15 / 32 4 / 7 4 12 16 11 3 7 2 2 1 2 50 92
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza 11 178 308:21 43 / 75 21 / 64 64 / 139 29 / 35 8 36 44 20 28 35 25 18 1 3 155 101
Tauron Basket Liga
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 00:28 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 -5
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2013/2014 GTK Asseco Gdynia 3 22 65:52 2 / 8 6 / 23 8 / 31 0 / 2 4 4 8 4 9 1 10 5 0 1 4 -35
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2012/2013 Pomorskie 5 11 56:42 3 / 9 1 / 7 4 / 16 2 / 2 2 6 8 3 4 3 9 5 2 0 8 -21

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2021/2022 Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. 6 23.8 29:31 59.4 40.6 46.5 100.0 0.00 4.30 4.30 2.8 1.80 3.50 2.0 1.70 0.00 0.30 21.7 -9.2
2021/2022 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 1 0.0 01:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 2.0
2021/2022 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 1 0.0 03:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 1.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.00 -2.0 -5.0
1 Liga Mężczyzn
2020/2021 Decka Pelplin 21 9.1 21:38 42.4 35.8 38.2 77.1 0.30 2.30 2.60 2.0 2.00 1.90 1.4 0.90 0.10 0.30 8.0 -0.5
2020/2021 Energa Kotwica Kołobrzeg 5 8.4 19:19 45.0 25.9 34.0 75.0 0.40 2.00 2.40 0.4 0.40 0.40 1.0 0.20 0.00 0.00 4.0 -2.8
2019/2020 Weegree AZS Politechnika Opolska 9 8.7 17:23 48.0 32.7 37.8 75.0 0.20 1.40 1.70 0.9 1.10 1.30 1.3 0.20 0.00 0.10 4.8 -0.7
2017/2018 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 33 5.3 10:57 55.8 43.9 48.5 81.8 0.40 0.60 1.00 0.5 0.90 0.40 0.5 0.30 0.00 0.10 4.5 1.2
Energa Basket Liga
2019/2020 Polpharma Starogard Gdański 11 1.9 06:00 33.3 26.1 26.9 50.0 0.20 0.30 0.50 0.2 0.50 0.30 0.0 0.00 0.00 0.00 0.7 -3.4
2018/2019 Polpharma Starogard Gdański 8 1.1 03:53 0.0 42.9 27.3 0.0 0.10 0.10 0.30 0.3 0.50 0.00 0.0 0.50 0.00 0.00 1.1 -3.1
2 Liga Mężczyzn
2018/2019 Politechnika Gdańska 22 12.6 14:55 65.7 42.2 50.3 70.0 0.50 1.60 2.00 1.0 1.30 1.30 0.9 0.60 0.10 0.20 10.5 11.9
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 15 15.0 30:09 48.9 31.6 39.3 81.8 0.70 2.90 3.50 1.9 2.30 3.10 1.6 1.90 0.10 0.60 12.1 -11.2
2016/2017 Asseco II Gdynia 23 9.6 18:38 65.2 37.4 44.6 70.0 0.50 1.70 2.20 0.8 1.00 1.00 0.5 1.00 0.00 0.10 8.7 1.0
2015/2016 MKS II Dąbrowa Górnicza 22 11.4 21:55 57.3 29.0 41.9 72.7 0.80 2.50 3.40 1.2 2.30 1.60 2.6 1.00 0.10 0.40 8.1 -13.0
2014/2015 MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. 12 3.2 09:03 55.6 20.5 27.1 57.1 0.00 0.50 0.50 0.5 1.10 0.40 0.9 0.60 0.00 0.10 0.7 -4.2
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 18.7 30:08 51.5 16.7 39.2 81.2 2.00 4.00 6.00 2.3 1.30 5.00 5.7 5.00 0.00 1.00 15.0 -7.0
2016/2017 Asseco Gdynia 10 14.8 28:38 41.7 35.7 37.9 85.7 0.80 2.70 3.50 1.4 2.00 1.70 1.1 1.10 0.20 0.10 11.4 5.6
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza 10 14.3 25:27 45.5 41.1 43.4 77.8 2.10 2.60 4.70 1.3 2.10 1.80 2.5 1.30 0.40 0.80 12.2 -0.8
2014/2015 MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 6 5.3 09:06 55.6 43.8 48.0 100.0 0.00 0.80 0.80 0.5 1.00 0.50 0.7 0.30 0.00 0.20 4.2 -3.7
Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 14.0 24:13 50.0 44.4 46.9 57.1 1.30 4.00 5.30 3.7 1.00 2.30 0.7 0.70 0.30 0.70 16.7 30.7
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza 11 16.2 28:01 57.3 32.8 46.0 82.9 0.70 3.30 4.00 1.8 2.50 3.20 2.3 1.60 0.10 0.30 14.1 9.2
Tauron Basket Liga
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza 1 0.0 00:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 1.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 -5.0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2013/2014 GTK Asseco Gdynia 3 7.3 21:57 25.0 26.1 25.8 0.0 1.30 1.30 2.70 1.3 3.00 0.30 3.3 1.70 0.00 0.30 1.3 -11.7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2012/2013 Pomorskie 5 2.2 11:20 33.3 14.3 25.0 100.0 0.40 1.20 1.60 0.6 0.80 0.60 1.8 1.00 0.40 0.00 1.6 -4.2

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
Decka Pelplin (2020/2021)
27.03.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) 93 : 87 P 0 01:05 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
20.03.2021 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 66 : 74 P 6 26:50 0/1 0.0 2/8 25.0 2/9 22.2 0/0 0.0 1 5 6 0 1 0 0 0 0 0 5 1
13.03.2021 Dziki Warszawa (w) 73 : 70 P 12 25:45 0/4 0.0 3/8 37.5 3/12 25.0 3/4 75.0 0 4 4 0 2 2 2 0 0 0 4 -5
06.03.2021 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 107 : 82 P 3 06:05 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 3/3 100.0 0 1 1 1 0 1 0 0 0 1 2 -1
27.02.2021 Miasto Szkła Krosno (d) 83 : 91 P 10 19:21 1/4 25.0 1/4 25.0 2/8 25.0 5/7 71.4 2 2 4 2 2 4 2 1 0 0 7 6
20.02.2021 Pogoń Prudnik (w) 76 : 85 W 6 18:36 3/3 100.0 0/5 0.0 3/8 37.5 0/0 0.0 0 3 3 3 0 1 1 1 0 0 7 14
16.02.2021 TBS Śląsk II Wrocław (d) 69 : 82 P 5 19:27 0/3 0.0 1/4 25.0 1/7 14.3 2/3 66.7 0 0 0 2 1 2 1 0 0 0 -1 8
06.02.2021 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 74 : 84 W 6 26:24 0/0 0.0 2/4 50.0 2/4 50.0 0/0 0.0 0 2 2 2 3 2 4 1 0 0 5 6
30.01.2021 GKS Tychy (d) 65 : 73 P 15 25:08 1/2 50.0 3/11 27.3 4/13 30.8 4/4 100.0 0 0 0 1 2 3 3 0 0 0 4 -7
23.01.2021 Rawlplug Sokół Łańcut (w) 98 : 91 P 13 24:43 3/4 75.0 2/3 66.7 5/7 71.4 1/1 100.0 0 5 5 6 5 4 1 2 1 0 24 8
20.01.2021 KS Księżak Łowicz (d) 87 : 95 P 12 30:02 3/3 100.0 2/8 25.0 5/11 45.5 0/0 0.0 0 3 3 4 3 1 2 2 0 0 13 -13
16.01.2021 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) 92 : 75 P 12 28:55 0/2 0.0 3/5 60.0 3/7 42.9 3/4 75.0 0 3 3 4 0 2 4 0 0 2 10 -20
09.01.2021 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (d) 83 : 82 W 14 28:29 2/3 66.7 3/7 42.9 5/10 50.0 1/2 50.0 0 1 1 6 3 4 2 0 0 0 13 1
03.01.2021 WKK Wrocław (w) 95 : 92 P 21 31:10 2/6 33.3 5/8 62.5 7/14 50.0 2/2 100.0 0 2 2 3 4 5 1 0 0 1 18 6
19.12.2020 TS Wisła Chemart Kraków (w) 75 : 92 W 7 17:47 0/2 0.0 2/5 40.0 2/7 28.6 1/2 50.0 0 2 2 2 3 1 1 2 0 0 6 4
12.12.2020 Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) 72 : 95 P 9 23:01 3/5 60.0 1/3 33.3 4/8 50.0 0/0 0.0 0 3 3 1 2 0 1 0 0 0 8 -22
05.12.2020 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 80 : 72 P 2 20:37 1/1 100.0 0/3 0.0 1/4 25.0 0/0 0.0 0 1 1 0 3 0 1 0 0 0 -1 3
28.11.2020 Dziki Warszawa (d) 92 : 74 W 20 25:51 0/2 0.0 6/7 85.7 6/9 66.7 2/3 66.7 0 4 4 2 1 4 0 2 0 0 24 8
21.11.2020 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 80 : 97 P 6 18:41 3/5 60.0 0/3 0.0 3/8 37.5 0/0 0.0 1 5 6 1 4 0 0 1 0 1 9 9
15.11.2020 Miasto Szkła Krosno (w) 99 : 83 P 4 20:06 2/4 50.0 0/4 0.0 2/8 25.0 0/0 0.0 2 2 4 2 1 3 1 1 1 0 5 -14
11.11.2020 Pogoń Prudnik (d) 80 : 77 W 8 16:30 1/3 33.3 2/5 40.0 3/8 37.5 0/0 0.0 1 0 1 0 2 0 2 5 0 1 7 -2
Energa Kotwica Kołobrzeg (2020/2021)
04.11.2020 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (d) 72 : 56 W 3 15:56 1/5 20.0 0/2 0.0 1/7 14.3 1/2 50.0 1 4 5 0 0 1 1 0 0 0 0 7
24.10.2020 KS Księżak Łowicz (w) 82 : 75 P 2 13:51 1/2 50.0 0/5 0.0 1/7 14.3 0/0 0.0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 -3 -8
14.10.2020 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 82 : 63 P 5 20:58 1/2 50.0 1/7 14.3 2/9 22.2 0/0 0.0 0 1 1 1 0 0 2 0 0 0 -2 -4
10.10.2020 WKK Wrocław (d) 73 : 80 P 15 24:20 2/4 50.0 3/6 50.0 5/10 50.0 2/2 100.0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 11 -4
26.09.2020 Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) 85 : 91 P 17 21:30 4/7 57.1 3/7 42.9 7/14 50.0 0/0 0.0 1 2 3 1 2 0 1 1 0 0 14 -5

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 31:10 03.01.2021 1LM WKK Wrocław 95 : 92
celny rzut za 2 4 26.09.2020 1LM Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 : 91
wykonywany rzut za 2 7 26.09.2020 1LM Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 : 91
skuteczność za 2 100.0000 20.02.2021 1LM Pogoń Prudnik 76 : 85
celny rzut za 3 6 28.11.2020 1LM Dziki Warszawa 92 : 74
wykonywany rzut za 3 11 30.01.2021 1LM GKS Tychy 65 : 73
skuteczność za 3 85.7000 28.11.2020 1LM Dziki Warszawa 92 : 74
celny rzut z gry 7 03.01.2021 1LM WKK Wrocław 95 : 92
wykonywany rzut za gry 14 03.01.2021 1LM WKK Wrocław 95 : 92
skuteczność z gry 71.4000 23.01.2021 1LM Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91
celny rzut wolny 5 27.02.2021 1LM Miasto Szkła Krosno 83 : 91
wykonywany rzut wolny 7 27.02.2021 1LM Miasto Szkła Krosno 83 : 91
skuteczność za 1 100.0000 06.03.2021 1LM Weegree AZS Politechnika Opolska 107 : 82
punkty 21 03.01.2021 1LM WKK Wrocław 95 : 92
zbiórki w ataku 2 27.02.2021 1LM Miasto Szkła Krosno 83 : 91
zbiórki w obronie 5 20.03.2021 1LM Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 74
zbiórki 6 20.03.2021 1LM Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 74
asysty 6 23.01.2021 1LM Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91
faule 5 23.01.2021 1LM Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91
faule wymuszone 5 03.01.2021 1LM WKK Wrocław 95 : 92
straty 4 06.02.2021 1LM Zetkama Doral Nysa Kłodzko 74 : 84
przechwyty 5 11.11.2020 1LM Pogoń Prudnik 80 : 77
bloki 1 23.01.2021 1LM Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91
bloki otrzymane 2 16.01.2021 1LM Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 75
asysty/straty 6.0000 23.01.2021 1LM Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91
przechwyty/straty 2.5000 11.11.2020 1LM Pogoń Prudnik 80 : 77
eval 24 23.01.2021 1LM Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 91
+/- 14 20.02.2021 1LM Pogoń Prudnik 76 : 85

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2020/2021 Decka Pelplin 1 Liga Mężczyzn
2020/2021 Energa Kotwica Kołobrzeg 1 Liga Mężczyzn
2019/2020 Weegree AZS Politechnika Opolska 1 Liga Mężczyzn
2019/2020 Polpharma Starogard Gdański Energa Basket Liga
2018/2019 Polpharma Starogard Gdański Puchar Polski Mężczyzn
2018/2019 Polpharma Starogard Gdański Energa Basket Liga
2018/2019 Politechnika Gdańska 2 Liga Mężczyzn
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 R8 Basket AZS Politechnika Kraków Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 Liga Mężczyzn
2017/2018 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 1 Liga Mężczyzn
2016/2017 Asseco Gdynia Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2016/2017 Asseco II Gdynia 2 Liga Mężczyzn
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2015/2016 MKS Dąbrowa Górnicza Tauron Basket Liga
2015/2016 MKS II Dąbrowa Górnicza 2 Liga Mężczyzn
2014/2015 MKS Dąbrowa Górnicza S.A. Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2014/2015 MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. 2 Liga Mężczyzn
2013/2014 GTK Asseco Gdynia Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2012/2013 Pomorskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę