Obraz

terminarz

1 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 76 : 80 Jamalex Polonia 1912 Leszno
23.09.2016 19:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
meritumkredyt Pogoń Prudnik 75 : 70 ACK UTH Rosa Radom
24.09.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
KSK Noteć Inowrocław 74 : 73 AZS AGH Kraków
24.09.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
SKK Siedlce 65 : 61 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
24.09.2016 18:00 | ARMS, Siedlce
Legia Warszawa 60 : 64 Biofarm Basket Poznań
25.09.2016 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Spójnia Stargard 76 : 75 GKS Tychy
25.09.2016 17:00 | OSiR, Stargard
Kotwica Kołobrzeg 65 : 77 GTK Gliwice
25.09.2016 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
MKS Znicz Basket Pruszków 71 : 80 Max Elektro Sokół Łańcut
25.09.2016 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
2 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 : 77 Spójnia Stargard
01.10.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
GTK Gliwice 73 : 77 Max Elektro Sokół Łańcut
01.10.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
GKS Tychy 84 : 89 Kotwica Kołobrzeg
01.10.2016 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Biofarm Basket Poznań 70 : 67 KSK Noteć Inowrocław
01.10.2016 18:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
Enea Astoria Bydgoszcz 72 : 85 Legia Warszawa
01.10.2016 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Jamalex Polonia 1912 Leszno 92 : 73 ACK UTH Rosa Radom
02.10.2016 17:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
MKS Znicz Basket Pruszków 66 : 77 meritumkredyt Pogoń Prudnik
02.10.2016 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
AZS AGH Kraków 75 : 60 SKK Siedlce
02.10.2016 19:00 | AGH, Kraków
3 kolejka
Max Elektro Sokół Łańcut 79 : 74 GKS Tychy
08.10.2016 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
meritumkredyt Pogoń Prudnik 71 : 74 GTK Gliwice
08.10.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
KSK Noteć Inowrocław 89 : 62 Enea Astoria Bydgoszcz
08.10.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 76 : 63 AZS AGH Kraków
08.10.2016 18:00 | OSiR, Stargard
Kotwica Kołobrzeg 75 : 54 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
08.10.2016 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
SKK Siedlce 84 : 77 Biofarm Basket Poznań
08.10.2016 19:30 | ARMS, Siedlce
Legia Warszawa 80 : 58 Jamalex Polonia 1912 Leszno
09.10.2016 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
ACK UTH Rosa Radom 57 : 67 MKS Znicz Basket Pruszków
09.10.2016 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
4 kolejka
SKK Siedlce 72 : 61 Enea Astoria Bydgoszcz
13.10.2016 20:00 | ARMS, Siedlce
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 77 MKS Znicz Basket Pruszków
15.10.2016 17:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 73 : 90 Max Elektro Sokół Łańcut
15.10.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Legia Warszawa 85 : 62 KSK Noteć Inowrocław
15.10.2016 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
GKS Tychy 81 : 73 meritumkredyt Pogoń Prudnik
15.10.2016 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Kotwica Kołobrzeg 73 : 71 AZS AGH Kraków
15.10.2016 20:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Biofarm Basket Poznań 61 : 70 Spójnia Stargard
16.10.2016 17:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
GTK Gliwice 58 : 55 ACK UTH Rosa Radom
16.10.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
5 kolejka
ACK UTH Rosa Radom 64 : 75 GKS Tychy
19.10.2016 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Spójnia Stargard 87 : 77 Enea Astoria Bydgoszcz
19.10.2016 18:00 | OSiR, Stargard
Kotwica Kołobrzeg 61 : 58 Biofarm Basket Poznań
19.10.2016 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Max Elektro Sokół Łańcut 88 : 72 AZS AGH Kraków
19.10.2016 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
GTK Gliwice 85 : 64 MKS Znicz Basket Pruszków
19.10.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
meritumkredyt Pogoń Prudnik 96 : 70 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
19.10.2016 18:30 | Obuwnik, Prudnik
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 67 KSK Noteć Inowrocław
19.10.2016 19:30 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
SKK Siedlce 62 : 80 Legia Warszawa
19.10.2016 20:00 | ARMS, Siedlce
6 kolejka
Biofarm Basket Poznań 48 : 73 Max Elektro Sokół Łańcut
22.10.2016 15:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
Legia Warszawa 66 : 83 Spójnia Stargard
22.10.2016 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Jamalex Polonia 1912 Leszno 87 : 79 GTK Gliwice
22.10.2016 17:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 66 : 60 ACK UTH Rosa Radom
22.10.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
GKS Tychy 74 : 73 MKS Znicz Basket Pruszków
22.10.2016 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Enea Astoria Bydgoszcz 84 : 79 Kotwica Kołobrzeg
22.10.2016 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
KSK Noteć Inowrocław 79 : 60 SKK Siedlce
23.10.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS AGH Kraków 72 : 75 meritumkredyt Pogoń Prudnik
23.10.2016 19:00 | AGH, Kraków
7 kolejka
Max Elektro Sokół Łańcut 84 : 69 Enea Astoria Bydgoszcz
29.10.2016 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
meritumkredyt Pogoń Prudnik 90 : 67 Biofarm Basket Poznań
29.10.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Spójnia Stargard 102 : 97 KSK Noteć Inowrocław
29.10.2016 18:00 | OSiR, Stargard
GTK Gliwice 62 : 59 GKS Tychy
29.10.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
SKK Siedlce 80 : 65 Jamalex Polonia 1912 Leszno
29.10.2016 20:00 | ARMS, Siedlce
ACK UTH Rosa Radom 78 : 72 AZS AGH Kraków
30.10.2016 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
MKS Znicz Basket Pruszków 77 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
30.10.2016 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
Kotwica Kołobrzeg 51 : 85 Legia Warszawa
31.10.2016 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
8 kolejka
Biofarm Basket Poznań 64 : 51 ACK UTH Rosa Radom
05.11.2016 15:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
Jamalex Polonia 1912 Leszno 65 : 75 GKS Tychy
05.11.2016 17:00 | Trapez, Leszno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 57 : 72 GTK Gliwice
05.11.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Legia Warszawa 60 : 65 Max Elektro Sokół Łańcut
05.11.2016 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KSK Noteć Inowrocław 75 : 54 Kotwica Kołobrzeg
05.11.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Enea Astoria Bydgoszcz 97 : 86 meritumkredyt Pogoń Prudnik
05.11.2016 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
MKS Znicz Basket Pruszków 73 : 86 AZS AGH Kraków
06.11.2016 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
SKK Siedlce 74 : 75 Spójnia Stargard
06.11.2016 18:00 | ARMS, Siedlce
9 kolejka
Kotwica Kołobrzeg 70 : 60 SKK Siedlce
10.11.2016 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
meritumkredyt Pogoń Prudnik 72 : 64 Legia Warszawa
11.11.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Max Elektro Sokół Łańcut 77 : 82 KSK Noteć Inowrocław
12.11.2016 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Spójnia Stargard 79 : 70 Jamalex Polonia 1912 Leszno
12.11.2016 18:00 | OSiR, Stargard
MKS Znicz Basket Pruszków 61 : 63 Biofarm Basket Poznań
12.11.2016 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
GTK Gliwice 91 : 63 AZS AGH Kraków
12.11.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
GKS Tychy 86 : 74 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
12.11.2016 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
ACK UTH Rosa Radom 93 : 85 Enea Astoria Bydgoszcz
13.11.2016 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
10 kolejka
KSK Noteć Inowrocław 68 : 78 meritumkredyt Pogoń Prudnik
16.11.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
SKK Siedlce 75 : 87 Max Elektro Sokół Łańcut
16.11.2016 18:00 | ARMS, Siedlce
Spójnia Stargard 72 : 66 Kotwica Kołobrzeg
16.11.2016 18:00 | OSiR, Stargard
AZS AGH Kraków 76 : 66 GKS Tychy
16.11.2016 18:30 | AGH, Kraków
Enea Astoria Bydgoszcz 56 : 105 MKS Znicz Basket Pruszków
16.11.2016 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Jamalex Polonia 1912 Leszno 64 : 57 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
16.11.2016 19:30 | Trapez, Leszno
Biofarm Basket Poznań 69 : 64 GTK Gliwice
16.11.2016 19:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
Legia Warszawa 101 : 62 ACK UTH Rosa Radom
16.11.2016 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
11 kolejka
ACK UTH Rosa Radom 76 : 65 KSK Noteć Inowrocław
19.11.2016 13:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 64 : 84 AZS AGH Kraków
19.11.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Max Elektro Sokół Łańcut 73 : 70 Spójnia Stargard
19.11.2016 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
MKS Znicz Basket Pruszków 59 : 79 Legia Warszawa
19.11.2016 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
GTK Gliwice 70 : 58 Enea Astoria Bydgoszcz
19.11.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
GKS Tychy 71 : 69 Biofarm Basket Poznań
19.11.2016 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Kotwica Kołobrzeg 54 : 65 Jamalex Polonia 1912 Leszno
20.11.2016 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
meritumkredyt Pogoń Prudnik 78 : 65 SKK Siedlce
20.11.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
12 kolejka
Legia Warszawa 78 : 74 GTK Gliwice
25.11.2016 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Biofarm Basket Poznań 73 : 60 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
26.11.2016 15:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
KSK Noteć Inowrocław 75 : 87 MKS Znicz Basket Pruszków
26.11.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 91 : 82 meritumkredyt Pogoń Prudnik
26.11.2016 18:00 | OSiR, Stargard
Kotwica Kołobrzeg 62 : 70 Max Elektro Sokół Łańcut
26.11.2016 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Enea Astoria Bydgoszcz 71 : 76 GKS Tychy
26.11.2016 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
SKK Siedlce 81 : 56 ACK UTH Rosa Radom
27.11.2016 15:30 | ARMS, Siedlce
Jamalex Polonia 1912 Leszno 80 : 65 AZS AGH Kraków
27.11.2016 19:00 | Trapez, Leszno
13 kolejka
ACK UTH Rosa Radom 91 : 81 Spójnia Stargard
03.12.2016 15:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 55 : 75 Enea Astoria Bydgoszcz
03.12.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
AZS AGH Kraków 81 : 77 Biofarm Basket Poznań
03.12.2016 17:00 | AGH, Kraków
Max Elektro Sokół Łańcut 76 : 65 Jamalex Polonia 1912 Leszno
03.12.2016 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
meritumkredyt Pogoń Prudnik 79 : 57 Kotwica Kołobrzeg
03.12.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
MKS Znicz Basket Pruszków 88 : 68 SKK Siedlce
03.12.2016 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
GTK Gliwice 92 : 84 KSK Noteć Inowrocław
03.12.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
GKS Tychy 68 : 89 Legia Warszawa
03.12.2016 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
14 kolejka
Jamalex Polonia 1912 Leszno 82 : 69 Biofarm Basket Poznań
10.12.2016 17:00 | Trapez, Leszno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 69 : 87 Legia Warszawa
10.12.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Max Elektro Sokół Łańcut 82 : 62 meritumkredyt Pogoń Prudnik
10.12.2016 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
KSK Noteć Inowrocław 70 : 88 GKS Tychy
10.12.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
SKK Siedlce 85 : 80 GTK Gliwice
10.12.2016 19:00 | ARMS, Siedlce
Spójnia Stargard 85 : 78 MKS Znicz Basket Pruszków
11.12.2016 17:00 | OSiR, Stargard
ACK UTH Rosa Radom 65 : 69 Kotwica Kołobrzeg
11.12.2016 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 78 AZS AGH Kraków
11.12.2016 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
15 kolejka
Biofarm Basket Poznań 87 : 59 Enea Astoria Bydgoszcz
17.12.2016 15:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
ACK UTH Rosa Radom 87 : 81 Max Elektro Sokół Łańcut
17.12.2016 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 65 : 71 KSK Noteć Inowrocław
17.12.2016 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
meritumkredyt Pogoń Prudnik 82 : 74 Jamalex Polonia 1912 Leszno
17.12.2016 17:30 | Obuwnik, Prudnik
MKS Znicz Basket Pruszków 80 : 75 Kotwica Kołobrzeg
17.12.2016 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
GTK Gliwice 82 : 73 Spójnia Stargard
17.12.2016 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
AZS AGH Kraków 53 : 84 Legia Warszawa
17.12.2016 19:30 | AGH, Kraków
GKS Tychy 90 : 49 SKK Siedlce
18.12.2016 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
16 kolejka
Biofarm Basket Poznań 58 : 66 Legia Warszawa
07.01.2017 15:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 : 65 SKK Siedlce
07.01.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
ACK UTH Rosa Radom 53 : 76 meritumkredyt Pogoń Prudnik
07.01.2017 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Max Elektro Sokół Łańcut 84 : 66 MKS Znicz Basket Pruszków
07.01.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
GTK Gliwice 77 : 72 Kotwica Kołobrzeg
07.01.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
GKS Tychy 79 : 71 Spójnia Stargard
07.01.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Jamalex Polonia 1912 Leszno 77 : 74 Enea Astoria Bydgoszcz
08.01.2017 17:00 | Trapez, Leszno
AZS AGH Kraków 79 : 59 KSK Noteć Inowrocław
22.02.2017 19:00 | AGH, Kraków
17 kolejka
Legia Warszawa 83 : 61 Enea Astoria Bydgoszcz
14.01.2017 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
meritumkredyt Pogoń Prudnik 95 : 84 MKS Znicz Basket Pruszków
14.01.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Max Elektro Sokół Łańcut 75 : 63 GTK Gliwice
14.01.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Kotwica Kołobrzeg 72 : 56 GKS Tychy
14.01.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Spójnia Stargard 70 : 46 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
14.01.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 92 : 62 Biofarm Basket Poznań
14.01.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
ACK UTH Rosa Radom 57 : 71 Jamalex Polonia 1912 Leszno
15.01.2017 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
SKK Siedlce 84 : 71 AZS AGH Kraków
15.01.2017 19:00 | ARMS, Siedlce
18 kolejka
Jamalex Polonia 1912 Leszno 70 : 90 Legia Warszawa
21.01.2017 17:00 | Trapez, Leszno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 99 : 65 Kotwica Kołobrzeg
21.01.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Biofarm Basket Poznań 93 : 80 SKK Siedlce
21.01.2017 17:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
GKS Tychy 84 : 86 Max Elektro Sokół Łańcut
21.01.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
GTK Gliwice 102 : 71 meritumkredyt Pogoń Prudnik
21.01.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
Enea Astoria Bydgoszcz 62 : 63 KSK Noteć Inowrocław
21.01.2017 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
AZS AGH Kraków 72 : 83 Spójnia Stargard
21.01.2017 19:30 | AGH, Kraków
MKS Znicz Basket Pruszków 81 : 78 ACK UTH Rosa Radom
22.01.2017 14:00 | Hala Znicz, Pruszków
19 kolejka
AZS AGH Kraków 85 : 78 Kotwica Kołobrzeg
28.01.2017 17:00 | AGH, Kraków
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 96 SKK Siedlce
28.01.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
meritumkredyt Pogoń Prudnik 73 : 81 GKS Tychy
28.01.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Max Elektro Sokół Łańcut 83 : 57 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
28.01.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
MKS Znicz Basket Pruszków 56 : 67 Jamalex Polonia 1912 Leszno
28.01.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
ACK UTH Rosa Radom 60 : 69 GTK Gliwice
28.01.2017 18:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Spójnia Stargard 62 : 71 Biofarm Basket Poznań
28.01.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 70 : 89 Legia Warszawa
28.01.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
20 kolejka
Legia Warszawa 92 : 82 SKK Siedlce
31.01.2017 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KSK Noteć Inowrocław 73 : 71 Jamalex Polonia 1912 Leszno
01.02.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS AGH Kraków 65 : 64 Max Elektro Sokół Łańcut
01.02.2017 18:30 | AGH, Kraków
Enea Astoria Bydgoszcz 94 : 83 Spójnia Stargard
01.02.2017 19:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
GKS Tychy 82 : 74 ACK UTH Rosa Radom
01.02.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
MKS Znicz Basket Pruszków 74 : 72 GTK Gliwice
01.02.2017 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
Biofarm Basket Poznań 65 : 59 Kotwica Kołobrzeg
01.02.2017 19:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 100 : 83 meritumkredyt Pogoń Prudnik
01.02.2017 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
21 kolejka
Max Elektro Sokół Łańcut 72 : 74 Biofarm Basket Poznań
04.02.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
GTK Gliwice 71 : 75 Jamalex Polonia 1912 Leszno
04.02.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
ACK UTH Rosa Radom 79 : 58 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
04.02.2017 18:00 | Hala sportowa UTH, Radom
Kotwica Kołobrzeg 80 : 71 Enea Astoria Bydgoszcz
04.02.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Spójnia Stargard 89 : 101 Legia Warszawa
04.02.2017 18:00 | OSiR, Stargard
SKK Siedlce 94 : 87 KSK Noteć Inowrocław
04.02.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
MKS Znicz Basket Pruszków 68 : 79 GKS Tychy
05.02.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
meritumkredyt Pogoń Prudnik 81 : 72 AZS AGH Kraków
05.02.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
22 kolejka
Legia Warszawa 94 : 65 Kotwica Kołobrzeg
10.02.2017 19:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Jamalex Polonia 1912 Leszno 83 : 67 SKK Siedlce
11.02.2017 17:00 | Trapez, Leszno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89 : 62 MKS Znicz Basket Pruszków
11.02.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
GKS Tychy 72 : 86 GTK Gliwice
11.02.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Enea Astoria Bydgoszcz 79 : 112 Max Elektro Sokół Łańcut
12.02.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
KSK Noteć Inowrocław 65 : 92 Spójnia Stargard
12.02.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS AGH Kraków 69 : 77 ACK UTH Rosa Radom
15.02.2017 19:00 | AGH, Kraków
Biofarm Basket Poznań 62 : 65 meritumkredyt Pogoń Prudnik
15.02.2017 20:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
23 kolejka
Max Elektro Sokół Łańcut 80 : 73 Legia Warszawa
18.02.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
GKS Tychy 79 : 67 Jamalex Polonia 1912 Leszno
18.02.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
GTK Gliwice 67 : 60 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
18.02.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
AZS AGH Kraków 63 : 84 MKS Znicz Basket Pruszków
18.02.2017 18:00 | AGH, Kraków
Kotwica Kołobrzeg 69 : 57 KSK Noteć Inowrocław
18.02.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Spójnia Stargard 104 : 70 SKK Siedlce
18.02.2017 18:00 | OSiR, Stargard
ACK UTH Rosa Radom 64 : 58 Biofarm Basket Poznań
19.02.2017 17:00 | Hala sportowa UTH, Radom
meritumkredyt Pogoń Prudnik 80 : 86 Enea Astoria Bydgoszcz
19.02.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
24 kolejka
Jamalex Polonia 1912 Leszno 65 : 68 Spójnia Stargard
24.02.2017 19:30 | Trapez, Leszno
KSK Noteć Inowrocław 71 : 75 Max Elektro Sokół Łańcut
25.02.2017 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Legia Warszawa 85 : 75 meritumkredyt Pogoń Prudnik
25.02.2017 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 76 : 78 GKS Tychy
25.02.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
AZS AGH Kraków 73 : 81 GTK Gliwice
25.02.2017 18:30 | AGH, Kraków
SKK Siedlce 87 : 70 Kotwica Kołobrzeg
26.02.2017 13:30 | ARMS, Siedlce
Enea Astoria Bydgoszcz 75 : 82 ACK UTH Rosa Radom
08.03.2017 18:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Biofarm Basket Poznań 66 : 58 MKS Znicz Basket Pruszków
08.03.2017 20:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
25 kolejka
ACK UTH Rosa Radom 85 : 79 Legia Warszawa
01.03.2017 16:00 | Hala sportowa UTH, Radom
GKS Tychy 83 : 74 AZS AGH Kraków
01.03.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
GTK Gliwice 57 : 56 Biofarm Basket Poznań
01.03.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
Max Elektro Sokół Łańcut 73 : 61 SKK Siedlce
01.03.2017 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
meritumkredyt Pogoń Prudnik 69 : 75 KSK Noteć Inowrocław
01.03.2017 18:30 | Obuwnik, Prudnik
MKS Znicz Basket Pruszków 76 : 78 Enea Astoria Bydgoszcz
01.03.2017 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
Kotwica Kołobrzeg 74 : 64 Spójnia Stargard
01.03.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 94 : 91 Jamalex Polonia 1912 Leszno
01.03.2017 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
26 kolejka
Legia Warszawa 74 : 65 MKS Znicz Basket Pruszków
04.03.2017 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Jamalex Polonia 1912 Leszno 69 : 78 Kotwica Kołobrzeg
04.03.2017 18:00 | Trapez, Leszno
Spójnia Stargard 85 : 70 Max Elektro Sokół Łańcut
04.03.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 73 : 69 ACK UTH Rosa Radom
04.03.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS AGH Kraków 67 : 61 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
04.03.2017 19:30 | AGH, Kraków
SKK Siedlce 83 : 60 meritumkredyt Pogoń Prudnik
05.03.2017 17:00 | ARMS, Siedlce
Enea Astoria Bydgoszcz 83 : 100 GTK Gliwice
05.03.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Biofarm Basket Poznań 67 : 57 GKS Tychy
05.03.2017 17:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
27 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 66 : 71 Biofarm Basket Poznań
11.03.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Max Elektro Sokół Łańcut 71 : 73 Kotwica Kołobrzeg
11.03.2017 17:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
meritumkredyt Pogoń Prudnik 79 : 54 Spójnia Stargard
11.03.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
AZS AGH Kraków 66 : 78 Jamalex Polonia 1912 Leszno
11.03.2017 18:00 | AGH, Kraków
GTK Gliwice 66 : 79 Legia Warszawa
11.03.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
MKS Znicz Basket Pruszków 89 : 66 KSK Noteć Inowrocław
11.03.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
ACK UTH Rosa Radom 83 : 61 SKK Siedlce
11.03.2017 18:00 | Hala sportowa UTH, Radom
GKS Tychy 97 : 79 Enea Astoria Bydgoszcz
11.03.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
28 kolejka
Biofarm Basket Poznań 68 : 58 AZS AGH Kraków
18.03.2017 15:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
KSK Noteć Inowrocław 65 : 63 GTK Gliwice
18.03.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Legia Warszawa 77 : 84 GKS Tychy
18.03.2017 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Kotwica Kołobrzeg 81 : 71 meritumkredyt Pogoń Prudnik
18.03.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Jamalex Polonia 1912 Leszno 77 : 65 Max Elektro Sokół Łańcut
18.03.2017 19:00 | Trapez, Leszno
SKK Siedlce 75 : 89 MKS Znicz Basket Pruszków
19.03.2017 14:00 | ARMS, Siedlce
Spójnia Stargard 98 : 72 ACK UTH Rosa Radom
19.03.2017 17:00 | OSiR, Stargard
Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 100 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
20.03.2017 17:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
29 kolejka
Kotwica Kołobrzeg 82 : 75 ACK UTH Rosa Radom
21.03.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Legia Warszawa 91 : 54 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
25.03.2017 15:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Biofarm Basket Poznań 67 : 68 Jamalex Polonia 1912 Leszno
25.03.2017 15:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań
meritumkredyt Pogoń Prudnik 81 : 77 Max Elektro Sokół Łańcut
25.03.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
AZS AGH Kraków 91 : 83 Enea Astoria Bydgoszcz
25.03.2017 18:00 | AGH, Kraków
GTK Gliwice 91 : 74 SKK Siedlce
25.03.2017 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
MKS Znicz Basket Pruszków 87 : 83 Spójnia Stargard
25.03.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
GKS Tychy 108 : 74 KSK Noteć Inowrocław
25.03.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
30 kolejka
Legia Warszawa 86 : 75 AZS AGH Kraków
31.03.2017 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Jamalex Polonia 1912 Leszno 72 : 69 meritumkredyt Pogoń Prudnik
02.04.2017 18:00 | Trapez, Leszno
Max Elektro Sokół Łańcut 88 : 94 ACK UTH Rosa Radom
02.04.2017 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Kotwica Kołobrzeg 51 : 71 MKS Znicz Basket Pruszków
02.04.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Spójnia Stargard 57 : 84 GTK Gliwice
02.04.2017 18:00 | OSiR, Stargard
SKK Siedlce 70 : 74 GKS Tychy
02.04.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
KSK Noteć Inowrocław 68 : 78 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
02.04.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Enea Astoria Bydgoszcz 78 : 87 Biofarm Basket Poznań
02.04.2017 18:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę