Polfarmex Kutno

KONTAKT

Kościuszki 26
99-300 Kutno

tel. +48 784 673 508

OBIEKT

Hala Sportowa SP nr 9
99-300 Kutno
ul. Jagiełły 6

> Mapa

Polfarmex Kutno

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
()
30.09.2018 19:00 FutureNet Śląsk Wrocław (w) 87 : 77 P 77 200:00 16/44 36.4 7/17 41.2 23/61 37.7 24/28 85.7 11 19 30 20 27 21 14 5 4 2 80 -50
07.10.2018 17:30 GKS Tychy (d) 61 : 75 P 61 200:01 13/33 39.4 8/23 34.8 21/56 37.5 11/19 57.9 6 20 26 19 23 17 15 11 4 2 63 -70
13.10.2018 18:00 SKK Siedlce (w) 72 : 86 W 86 200:00 16/32 50.0 10/26 38.5 26/58 44.8 24/28 85.7 7 27 34 23 22 20 17 10 2 2 102 70
17.10.2018 18:00 KS Księżak Syntex Łowicz (d) 76 : 59 W 76 200:00 21/32 65.6 7/16 43.8 28/48 58.3 13/16 81.3 5 26 31 22 16 18 18 10 4 1 102 85
20.10.2018 19:30 AZS AGH Oknoplast Kraków (w) 75 : 86 W 86 200:00 22/49 44.9 7/15 46.7 29/64 45.3 21/24 87.5 12 23 35 15 26 23 20 11 1 2 90 55
27.10.2018 17:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) 73 : 77 P 73 200:00 17/44 38.6 9/25 36.0 26/69 37.7 13/20 65.0 8 18 26 21 26 18 10 11 3 6 74 -20
03.11.2018 17:00 Biofarm Basket Poznań (w) 70 : 73 W 73 200:00 22/45 48.9 6/20 30.0 28/65 43.1 11/20 55.0 11 17 28 16 22 18 6 7 0 4 72 15
07.11.2018 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 87 : 85 W 87 225:00 18/42 42.9 9/22 40.9 27/64 42.2 24/32 75.0 9 20 29 27 20 24 9 9 8 5 106 10
11.11.2018 17:00 Pogoń Prudnik (w) 89 : 66 P 66 200:00 17/34 50.0 8/26 30.8 25/60 41.7 8/12 66.7 7 17 24 16 24 17 20 7 1 0 55 -115
17.11.2018 17:30 STK Czarni Słupsk (d) 79 : 81 P 79 199:59 18/37 48.6 9/31 29.0 27/68 39.7 16/22 72.7 9 27 36 18 21 17 12 12 2 2 88 -10
24.11.2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz (w) 88 : 69 P 69 200:00 18/33 54.5 7/29 24.1 25/62 40.3 12/14 85.7 9 19 28 22 26 16 16 5 1 1 70 -95
01.12.2018 17:30 WKK Wrocław (d) 82 : 69 W 82 200:00 27/57 47.4 6/27 22.2 33/84 39.3 10/17 58.8 15 34 49 24 18 18 5 9 1 6 102 65
08.12.2018 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut (w) 84 : 77 P 77 200:01 20/45 44.4 9/20 45.0 29/65 44.6 10/17 58.8 7 17 24 17 28 20 12 8 0 3 71 -35
15.12.2018 18:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno (w) 86 : 84 P 84 200:00 20/42 47.6 11/29 37.9 31/71 43.7 11/13 84.6 13 22 35 14 19 17 12 6 0 1 85 -10
22.12.2018 17:30 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (d) 82 : 87 P 82 200:00 21/34 61.8 8/22 36.4 29/56 51.8 16/20 80.0 5 20 25 27 15 21 13 7 5 2 102 -25
05.01.2019 17:30 FutureNet Śląsk Wrocław (d) 63 : 90 P 63 200:00 14/43 32.6 8/30 26.7 22/73 30.1 11/15 73.3 14 23 37 15 14 17 13 7 8 3 62 -135
12.01.2019 19:00 GKS Tychy (w) 115 : 74 P 74 200:00 15/37 40.5 10/24 41.7 25/61 41.0 14/20 70.0 9 13 22 15 26 18 17 5 0 6 57 -205
19.01.2019 17:30 SKK Siedlce (d) 100 : 80 W 100 200:01 17/35 48.6 17/39 43.6 34/74 45.9 15/21 71.4 15 28 43 24 19 19 7 7 4 2 125 100
23.01.2019 19:30 KS Księżak Syntex Łowicz (w) 91 : 79 P 79 200:00 24/48 50.0 7/19 36.8 31/67 46.3 10/13 76.9 8 17 25 18 19 15 13 8 2 4 80 -60
30.01.2019 18:00 AZS AGH Oknoplast Kraków (d) 80 : 66 W 80 200:00 19/38 50.0 6/20 30.0 25/58 43.1 24/33 72.7 9 29 38 18 24 22 13 5 9 4 95 70
02.02.2019 16:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) 82 : 63 P 63 200:00 12/30 40.0 7/29 24.1 19/59 32.2 18/29 62.1 8 17 25 12 22 25 9 9 0 0 49 -95
09.02.2019 17:30 Biofarm Basket Poznań (d) 63 : 64 P 63 200:02 18/46 39.1 5/22 22.7 23/68 33.8 12/14 85.7 14 31 45 12 18 13 15 4 3 3 65 -5
13.02.2019 18:30 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 102 : 80 P 80 200:00 15/29 51.7 14/32 43.8 29/61 47.5 8/12 66.7 7 13 20 16 18 20 17 7 0 2 70 -110
16.02.2019 17:30 Pogoń Prudnik (d) 82 : 76 W 82 200:00 14/31 45.2 12/33 36.4 26/64 40.6 18/26 69.2 2 25 27 18 18 21 10 6 2 1 79 30
23.02.2019 18:00 STK Czarni Słupsk (w) 84 : 82 P 82 200:00 18/42 42.9 11/23 47.8 29/65 44.6 13/15 86.7 6 17 23 18 15 20 10 8 3 9 86 -10
02.03.2019 17:30 Enea Astoria Bydgoszcz (d) 64 : 94 P 64 200:00 17/40 42.5 7/25 28.0 24/65 36.9 9/13 69.2 7 22 29 12 23 20 16 7 2 6 53 -150
09.03.2019 18:00 WKK Wrocław (w) 85 : 88 W 88 200:00 27/46 58.7 8/23 34.8 35/69 50.7 10/15 66.7 10 27 37 18 21 16 9 4 3 2 102 15
16.03.2019 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut (d) 84 : 88 P 84 200:00 18/41 43.9 12/27 44.4 30/68 44.1 12/18 66.7 6 25 31 19 20 19 11 8 4 0 91 -20
23.03.2019 17:30 Jamalex Polonia 1912 Leszno (d) 73 : 71 W 73 200:00 22/45 48.9 7/28 25.0 29/73 39.7 8/13 61.5 12 19 31 14 19 20 11 10 4 2 72 10
31.03.2019 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) 58 : 80 W 80 200:00 18/39 46.2 8/23 34.8 26/62 41.9 20/28 71.4 10 26 36 18 17 24 11 11 3 6 93 110
06.04.2019 17:30 AZS AGH Oknoplast Kraków (d) 86 : 74 W 86 200:00 27/46 58.7 7/13 53.8 34/59 57.6 11/18 61.1 7 24 31 17 19 20 15 13 0 3 100 60
07.04.2019 17:30 AZS AGH Oknoplast Kraków (d) 105 : 69 W 105 200:00 28/43 65.1 9/15 60.0 37/58 63.8 22/39 56.4 7 29 36 26 21 29 14 10 10 2 135 180
13.04.2019 18:00 AZS AGH Oknoplast Kraków (w) 86 : 82 P 82 200:00 19/37 51.4 8/17 47.1 27/54 50.0 20/26 76.9 6 21 27 12 33 24 18 3 6 2 79 -20
14.04.2019 18:00 AZS AGH Oknoplast Kraków (w) 68 : 75 W 75 200:01 22/44 50.0 4/15 26.7 26/59 44.1 19/29 65.5 9 27 36 12 20 27 16 7 5 2 76 35
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę