Elektrobud-Investment ZB Pruszków

KONTAKT

ul. Bohaterów Warszawy 4
05-800 Pruszków

tel. +48 22 758 89 30
fax. +48 22 758 89 30

OBIEKT

Hala Znicz
05-800 Pruszków
ul. Bohaterów Warszawy 4

> Mapa

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
()
27.09.2020 17:30 Pogoń Prudnik (w) 58 : 56 P 56 200:00 16/34 47.1 4/28 14.3 20/62 32.3 12/19 63.2 7 23 30 18 18 21 12 8 1 3 52 -10
03.10.2020 18:00 Miasto Szkła Krosno (d) 67 : 77 P 67 200:00 10/26 38.5 8/26 30.8 18/52 34.6 23/35 65.7 8 25 33 15 22 29 19 6 5 4 61 -50
10.10.2020 17:00 Decka Pelplin (w) 83 : 85 W 85 200:00 22/39 56.4 11/27 40.7 33/66 50.0 8/20 40.0 10 27 37 16 29 26 17 9 1 1 86 10
31.10.2020 18:00 TS Wisła Chemart Kraków (w) 55 : 61 W 61 199:59 17/42 40.5 4/18 22.2 21/60 35.0 15/20 75.0 9 27 36 14 18 18 17 10 4 4 64 30
04.11.2020 19:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 72 : 56 P 56 200:00 16/32 50.0 6/36 16.7 22/68 32.4 6/9 66.7 7 25 32 13 18 17 15 6 0 2 43 -80
08.11.2020 17:00 WKK Wrocław (d) 56 : 64 P 56 200:00 16/43 37.2 6/25 24.0 22/68 32.4 6/7 85.7 13 24 37 12 22 13 23 6 2 5 43 -40
11.11.2020 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 73 : 60 P 60 200:01 13/39 33.3 8/22 36.4 21/61 34.4 10/18 55.6 10 23 33 15 13 18 13 9 0 6 56 -62
14.11.2020 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 97 : 92 P 92 200:00 22/38 57.9 10/27 37.0 32/65 49.2 18/25 72.0 11 18 29 24 23 20 20 10 0 7 95 -25
22.11.2020 17:00 KS Księżak Łowicz (d) 63 : 54 W 63 200:00 10/27 37.0 9/28 32.1 19/55 34.5 16/26 61.5 7 24 31 12 22 21 11 13 3 2 65 45
25.11.2020 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) 58 : 80 P 58 200:00 11/28 39.3 8/28 28.6 19/56 33.9 12/20 60.0 6 23 29 15 23 23 15 3 2 2 47 -110
28.11.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut (w) 83 : 49 P 49 200:00 18/37 48.6 4/25 16.0 22/62 35.5 1/1 100.0 4 22 26 13 19 11 12 7 0 1 43 -170
02.12.2020 18:00 Dziki Warszawa (d) 81 : 72 W 81 200:01 18/36 50.0 10/23 43.5 28/59 47.5 15/21 71.4 11 21 32 21 23 20 14 6 2 1 91 45
06.12.2020 17:00 GKS Tychy (d) 86 : 80 W 86 225:00 24/46 52.2 11/24 45.8 35/70 50.0 5/5 100.0 7 18 25 22 25 14 21 19 1 1 97 30
13.12.2020 16:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 60 : 95 W 95 200:00 26/37 70.3 10/27 37.0 36/64 56.3 13/17 76.5 6 27 33 15 18 16 10 9 1 0 111 175
19.12.2020 18:00 TBS Śląsk II Wrocław (d) 97 : 78 W 97 200:00 20/27 74.1 14/30 46.7 34/57 59.6 15/19 78.9 5 22 27 23 31 18 15 10 5 1 120 95
02.01.2021 18:00 Pogoń Prudnik (d) 71 : 61 W 71 200:00 20/31 64.5 7/25 28.0 27/56 48.2 10/20 50.0 10 22 32 19 14 20 16 12 1 2 80 50
10.01.2021 17:00 Miasto Szkła Krosno (w) 73 : 80 W 80 200:00 18/33 54.5 8/17 47.1 26/50 52.0 20/30 66.7 6 29 35 16 19 24 21 10 0 3 86 35
16.01.2021 18:00 Decka Pelplin (d) 92 : 75 W 92 200:01 23/40 57.5 9/24 37.5 32/64 50.0 19/23 82.6 9 22 31 19 19 19 7 14 5 0 118 85
20.01.2021 18:00 Dziki Warszawa (w) 72 : 78 W 78 200:01 25/51 49.0 5/21 23.8 30/72 41.7 13/15 86.7 16 21 37 17 18 20 13 8 2 3 85 30
24.01.2021 17:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 87 : 61 W 87 200:00 26/45 57.8 7/26 26.9 33/71 46.5 14/17 82.4 11 25 36 19 19 21 11 12 2 5 104 130
30.01.2021 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) 69 : 56 P 56 200:01 12/32 37.5 4/24 16.7 16/56 28.6 20/28 71.4 12 23 35 11 18 22 12 9 1 2 52 -65
06.02.2021 18:00 TS Wisła Chemart Kraków (d) 73 : 59 W 73 200:00 19/36 52.8 10/25 40.0 29/61 47.5 5/13 38.5 8 27 35 20 14 16 17 11 3 5 85 70
13.02.2021 18:00 WKK Wrocław (w) 103 : 67 P 67 200:00 17/43 39.5 7/20 35.0 24/63 38.1 12/20 60.0 7 20 27 20 27 21 17 10 1 2 61 -180
20.02.2021 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (d) 56 : 87 P 56 200:00 11/29 37.9 8/22 36.4 19/51 37.3 10/16 62.5 5 13 18 12 17 17 16 7 2 0 41 -155
28.02.2021 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 67 : 72 P 67 199:59 11/32 34.4 10/36 27.8 21/68 30.9 15/19 78.9 15 23 38 16 27 19 17 10 3 6 66 -25
06.03.2021 18:00 KS Księżak Łowicz (w) 78 : 79 W 79 200:00 15/29 51.7 12/28 42.9 27/57 47.4 13/19 68.4 3 24 27 15 23 22 13 11 1 2 84 5
13.03.2021 18:00 Rawlplug Sokół Łańcut (d) 73 : 76 P 73 200:00 24/44 54.5 7/24 29.2 31/68 45.6 4/7 57.1 8 24 32 18 25 11 13 11 2 2 83 -15
20.03.2021 19:30 GKS Tychy (w) 72 : 92 W 92 200:00 29/41 70.7 7/26 26.9 36/67 53.7 13/15 86.7 7 24 31 18 22 21 16 13 2 3 107 100
28.03.2021 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) 84 : 69 W 84 199:59 17/41 41.5 13/27 48.1 30/68 44.1 11/21 52.4 10 35 45 19 17 20 17 5 3 3 91 75
31.03.2021 18:00 TBS Śląsk II Wrocław (w) 75 : 66 P 66 200:00 12/30 40.0 8/25 32.0 20/55 36.4 18/25 72.0 8 22 30 17 21 22 16 5 0 3 60 -45
10.04.2021 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 90 : 82 P 82 199:58 18/27 66.7 10/25 40.0 28/52 53.8 16/27 59.3 6 22 28 19 21 20 16 6 3 0 87 -40
11.04.2021 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 84 : 75 P 75 200:00 15/34 44.1 13/34 38.2 28/68 41.2 6/14 42.9 9 21 30 16 17 18 9 6 2 7 72 -45
17.04.2021 15:30 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (d) 65 : 85 P 65 200:00 16/30 53.3 6/23 26.1 22/53 41.5 15/22 68.2 10 16 26 17 20 18 15 8 2 3 65 -100
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę