Pierwsza runda play-off 2LM prawie za nami

Znamy 15 z 16 uczestników drugiej rundy play-off 2 Ligi Mężczyzn. W trzech parach rywalizację wygrały drużyny niżej rozstawione. Nierówny w rundzie zasadniczej IgnerHome AZS Basket Nysa niespodziewanie wyeliminował z dalszej rywalizacji drugi zespół grupy D MKS Sokół Międzychód. Do dalszego etapu zmagań nie zakwalifikował się też BC Swiss Krono Żary, który przegrał z KS Sudety Jelenia Góra. Z niżej rozstawionych drużyn do 1/8 finału przedostał się też Daas BH Bielsko-Biała. Zaległa para pierwszej rundy play-off AMW Asseco Arka Gdynia ze Sklep Polski MKK Gniezno rozpocznie rywalizację 9 kwietnia.

news Zdjęcia | Hania Wojtaszek

Wyniki I rundy

Grupa A

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 18:00

Miasto Zakochanych Chełmno

65 : 97

MKKS Żak Koszalin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 03.04.2021 13:00

MKKS Żak Koszalin

125 : 101

Miasto Zakochanych Chełmno

Awans MKKS Żak Koszalin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 17:00

Trefl II Sopot

83 : 70

KSK Noteć Inowrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:00

KSK Noteć Inowrocław

94 : 78

Trefl II Sopot

Awans KSK Noteć Inowrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 17:30

Politechnika Gdańska

68 : 83

Ogniwo Szczecin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 20:00

Ogniwo Szczecin

78 : 76

Politechnika Gdańska

Awans Ogniwo Szczecin

Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka Gdynia 09.04.2021 16:30
AMW Asseco Arka Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 11.04.2021 13:00

Grupa B

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 18:00

AZS UJK Kielce

56 : 80

UNB AZS UMCS Start Lublin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 17:00

UNB AZS UMCS Start Lublin

78 : 74

AZS UJK Kielce

Awans UNB AZS UMCS Start Lublin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 18:00

KK AZS UW Warszawa

75 : 105

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:00

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

92 : 71

KK AZS UW Warszawa

Awans KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 17:00

Żubry Chorten Białystok

83 : 95

Sokół Ostrów Mazowiecka

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 18:30

Sokół Ostrów Mazowiecka

78 : 62

Żubry Chorten Białystok

Awans Sokół Ostrów Mazowiecka

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 20:30

Akademia Koszykówki Legii Warszawa

87 : 91

ŁKS Łódź

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:00

ŁKS Łódź

84 : 60

Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Awans ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Grupa C

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 18:00

MKS II Dąbrowa Górnicza

69 : 109

AZS AGH Kraków

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:00

AZS AGH Kraków

97 : 81

MKS II Dąbrowa Górnicza

Awanss AZS AGH Kraków

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 19:00

KK UR Bozza Kraków

62 : 105

BS Polonia Bytom

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 17:00

BS Polonia Bytom

72 : 55

KK UR Bozza Kraków

Awans BS Polonia Bytom

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 19:00

AZS PWSTE Jarosław

69 : 72

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 18:30

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

106 : 63

AZS PWSTE Jarosław

Awans AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 19:00

Daas BH Bielsko-Biała

83 : 69

KKS Ragor Tarnowskie Góry

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:30

KKS Ragor Tarnowskie Góry

67 : 67

Daas BH Bielsko-Biała

Awans Daas BH Bielsko-Biała

Grupa D

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 20:00

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

57 : 81

Rycerze Rydzyna

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:30

Rycerze Rydzyna

98 : 88

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Awans Rycerze Rydzyna

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 18:30

IgnerHome AZS Basket Nysa

89 : 76

MKS Sokół Międzychód

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:00

MKS Sokół Międzychód

90 : 84

IgnerHome AZS Basket Nysa

Awans IgnerHome AZS Basket Nysa

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 19:00

KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

84 : 81

BC Swiss Krono Żary

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 19:00

BC Swiss Krono Żary

68 : 70

KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Awans KS Sudety Jelenia Góra

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 31.03.2021 20:00

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

72 : 84

KS Kosz Pleszew

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.04.2021 20:45

KS Kosz Pleszew

82 : 73

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Awans KS Kosz Pleszew

 

II runda - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: MKKS Żak Koszalin - Daas BH Bielsko-Biała
para 2: UNB AZS UMCS Start Lublin - KS Kosz Pleszew
para 3: AZS AGH Kraków - Ogniwo Szczecin
para 4: Rycerze Rydzyna - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
para 5: AMW Asseco Arka Gdynia A2 / Sklep Polski MKK Gniezno A7 - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
para 6: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Sudety Jelenia Gôra
para 7: BS Polonia Bytom - KSK Noteć Inowrocław
para 8: Sokół Ostrów Mazowiecka - IgnerHome AZS Basket Nysa
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (ćwierćfinał)

III runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 9: zwycięzca pary 1 - zwycięzca pary 8
para 10: zwycięzca pary 2 - zwycięzca pary 5
para 11: zwycięzca pary 3 - zwycięzca pary 6
para 12: zwycięzca pary 4 - zwycięzca pary 7
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (półfinał)

IV runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
zwycięzca pary 9 - zwycięzca pary 11
zwycięzca pary 10 - zwycięzca pary 12
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w V rundzie (finał) i prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn, pokonani uzyskują prawo gry w V rundzie (o trzecie miejsce).

V runda – finał - mecz i rewanż
grają zwycięzcy półfinałów

V runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
grają pokonani w półfinałach
Zwycięzca uzyskuje prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn.

 

udostępnij