Znamy finalistów MPP i półfinalistów MMP U19M

Za nami pierwsza w 2021 roku rywalizacja na szczeblu centralnym w młodzieżowych rozgrywkach. We Wrocławiu oraz Gdyni odbyły się turnieje półfinałowe Młodzieżowego Pucharu Polski, zaś w Krakowie, Bytomiu, Łodzi oraz Stargardzie 12 drużyn rywalizowało w turniejach ćwierćfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

news Zdjęcia | PGE Spójnia Stargard

Awans do turnieju finałowego Młodzieżowego Pucharu Polski, który odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2021r. wywalczyły Trefl 1LO Sopot, WKK Wrocław, Asseco Arka U19 Gdynia i Exact Systems Śląsk Wrocław.

Drużyny, które w turniejach półfinałowych MPP zajęły miejsca 3. oraz 4., Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Enea Basket Junior Poznań, MKS Dąbrowa Górnicza oraz MKS Start SA Lublin, zagrają w półfinałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Awans do turniejów półfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski wywalczyły GTK Gliwice, Enea Astoria Bydgoszcz, ŁKS Szkoła Gortata Łódź oraz PGE Spójnia Stargard.

Turnieje półfinałowe odbędą się w dniach 26-28 lutego. Awans do turnieju finałowego uzyskają po dwa najlepsze zespoły w grupie.