Pewna wygrana Polfarmeksu w Warszawie

KK Warszawa w niedzielę sprawiło sporą niespodziankę wygrywając z Sokołem Łańcut, tym razem drużynie ze stolicy nie udało się pokonać innego czołowego zespołu pierwszej ligi. Podopieczni Andrzeja Kierlewicza przegrali na własnym parkiecie z Polfarmeksem Kutno 66:80, a o wyniku spotkania przesądziła druga kwarta, którą goście wygrali 28:12.

KK w pierwszoligowej tabeli zajmuje ostatnie miejsce, ale beniaminek w kilku spotkaniach potrafił powalczyć o ligowe punkty. Mecz z Polfarmeksem nie ułożył się po myśli miejscowych, ponieważ do przerwy przegrywali oni 27:50. Po zmianie stron lepszym zespołem byli gospodarze, ale zbyt duża strata sprawiła, że dysponujący wszechstroniejszym składem przyjezdni utrzymali korzystny wynik.

Udany debiut w klubie z Kutna zanotował Bartosz Majewski (16 pkt i 4 zbiórki).

• 17.01.2018 20:00