System i terminarz rozgrywek centralnych

Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz podaje system i terminarz rozgrywek centralnych w sezonie 2017/2018, które są uzupełnieniem Regulaminu Cyklu 3LM i 2LK oraz Regulaminu Cyklu Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.

news

Przypominamy, że w sezonie 2017/2018 termin składania aplikacji do organizacji turniejów wyznaczony będzie na wtorek (godz. 12.00), a losowania (po wyłonieniu gospodarzy turniejów) odbywać się będą we wtorki o godz. 14.00. W przypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń gospodarzy turniejów we wtorek, termin składania aplikacji zostanie przedłużony o 24 godziny, a losowanie zostanie przełożone na środę na godz. 14.00. Wszystkie losowania będą dokonywane publicznie w siedzibie Polskiego Związku Koszykówki w Warszawie, przy ul. Ciołka 10.

2LK
W rozgrywkach centralnych biorą udział po dwie najlepsze drużyny z czterech stref.

3LM
W rozgrywkach centralnych biorą udział po trzy najlepsze drużyny z ośmiu stref.

U22K
W rozgrywkach centralnych biorą udział drużyny zgłoszone przez WZKosze prowadzące rozgrywki strefowe (można zgłosić dowolną liczbę drużyn ze strefy), przy czym muszą one być uszeregowane.

U20M, U18K, U18M, U16K, U16M
W rozgrywkach centralnych biorą udział po cztery najlepsze drużyny z czterech najwyżej sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydziału Szkolenia PZKosz oraz po trzy drużyny z czterech niżej
sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydziału Szkolenia PZKosz.

U14K i U14M
W rozgrywkach centralnych biorą udział po cztery najlepsze drużyny z ośmiu stref.

PEŁNA TREŚĆ KOMUNIKATU

KALENDARZ SPORTOWY
 

 

udostępnij