GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A ORAZ B 1LK
GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A, B, C ORAZ D 2LM
I rundy play-off
(do dwóch wygranych)
Grupa A
Wyniki sobotnich meczów:
Stan rywalizacji - 2:0 dla PTS Lidera (7. miejsce po rundzie zasadniczej)
Stan rywalizacji - 2:0 dla Mon-Pol Płock (4. miejsce po rundzie zasadniczej)
Wyniki niedzielnych meczów:
Stan rywalizacji - 2:0 dla AZS Uniwersytet Warszawski (1. miejsce po rundzie zasadniczej)
Stan rywalizacji - 2:0 dla AZS Uniwersytet Gdański (3. miejsce po rundzie zasadniczej)
Grupa B
Wynik czwartkowego meczu:
Stan rywalizacji 1:1. Decydujące spotkanie odbędzie się 23 marca o godzinie 18:00 w Ostrowie Wielkopolskim.
Wyniki sobotnich meczów:
Stan rywalizacji - 2:0 dla ŁKS SMS Łódź (2. miejsce po rundzie zasadniczej).
Stan rywalizacji - 1:1. Trzecie, decydujące spotkanie odbędzie się w 23 marca (środa) o godzinie 19:30 w Poznaniu.
Wynik niedzielnego meczu:
Stan rywalizacji - 2:0 dla AZS Politechnika Korona Kraków (4. miejsce po rundzie zasadniczej)
II runda play-off (ćwierćfinał)
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: AZS Uniwersytet Warszawski (A1) - AZS Politechnika Korona Kraków (B4)
para 2: Ostrovia Ostrów Wlkp. (B1) / X-Demon Tęcza Leszno (B8) - Mon-Pol Płock (A4)
para 3: Enea AZS Poznań (B3) / UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (B6) - PTS Lider Pruszków (A7)
para 4: ŁKS SMS Łódź (B2) - AZS Uniwersytet Gdański (A3)
O utrzymanie
Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1.
Drużyny, które zajmą 11. miejsca w obu grupach tracą prawo gry w 1 Lidze Kobiet.
Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyna tracąca prawo gry w lidze jest już znana po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyny tracącej prawo gry w lidze.
Grupa A
TABELA RYWALIZACJI O UTRZYMANIE
Grupa B
TABELA RYWALIZACJI O UTRZYMANIE
Adam Wall