6 kolejka | 26.10.2019 | 18:00
Hala OSiR nr 1, Łowicz, Jana Pawła II 3
Hala OSiR nr 1, Łowicz, Jana Pawła II 3
Komisarz: Wiesław Nowakowski Sędziowie: Damian Kuziora, Michał Szybisty, Grzegorz Łata
KS Księżak Łowicz
Trener: Michał Spychała. Asystent: Maciej Siemieńczuk
Trener: Michał Spychała. Asystent: Maciej Siemieńczuk
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Michał Samsonowicz | 6 | 20:00 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/3 | 66.7 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | ||
4 | Kacper Dudek | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
5 | Piotr Robak | 12 | 32:27 | 0/3 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/8 | 12.5 | 9/10 | 90.0 | 1 | 4 | 5 | 6 | 1 | 8 | 2 | 17 | 3 | |||
6 | Mikołaj Stopierzyński | 13 | 26:39 | 3/7 | 42.9 | 0/3 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 7/8 | 87.5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 3 | 1 | 6 | 12 | |||
8 | Mateusz Gładki | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
9 | Bartosz Włuczyński | 0 | 04:21 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | -2 | -3 | ||||||||||
14 | Mikołaj Grod | 12 | 30:40 | 2/6 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 8/10 | 80.0 | 5 | 9 | 14 | 3 | 2 | 6 | 1 | 21 | 3 | |||
17 | Przemysław Tradecki | 12 | 26:05 | 0.0 | 4/6 | 66.7 | 4/6 | 66.7 | 0.0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 13 | 9 | |||||
18 | Michał Świderski | 0 | 05:39 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 0 | -3 | |||||||||
33 | Arkadiusz Kobus | 11 | 22:24 | 3/3 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 15 | 0 | ||
36 | Mikołaj Czyż | 6 | 15:36 | 3/3 | 100.0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 | -5 | ||||||
57 | Łukasz Ratajczak | 17 | 16:09 | 7/10 | 70.0 | 0.0 | 7/10 | 70.0 | 3/4 | 75.0 | 6 | 5 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 23 | 4 | ||||
Drużynowe | 1 | 1 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 89 | 200:00 | 20/36 | 55.6 | 6/26 | 23.1 | 26/62 | 41.9 | 31/38 | 81.6 | 16 | 31 | 47 | 18 | 19 | 30 | 14 | 7 | 1 | 2 | 104 |
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Trener: Łukasz Grudniewski
Trener: Łukasz Grudniewski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Damian Pieloch | 0 | 21:22 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | -3 | -8 | |||||||
1 | Kamil Zywert | 18 | 30:24 | 4/8 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 6/12 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 1 | 6 | 7 | 9 | 4 | 6 | 1 | 1 | 24 | 5 | ||
2 | Damian Cechniak | 6 | 18:39 | 2/5 | 40.0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 6 | -6 | |||||
4 | Damian Durski | 2 | 06:43 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1 | 2 | -6 | ||||||||||
6 | Marcin Wróbel | 16 | 17:39 | 8/8 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 8/10 | 80.0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 21 | 6 | ||||
7 | Rafał Glapiński | 1 | 17:35 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | -10 | |||
8 | Krzysztof Jakóbczyk | 10 | 31:14 | 3/4 | 75.0 | 0/4 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 4/6 | 66.7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 | -12 | ||||
9 | Maciej Koperski | 4 | 12:42 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 16 | |
14 | Grzegorz Kulka | 19 | 33:39 | 4/7 | 57.1 | 3/4 | 75.0 | 7/11 | 63.6 | 2/2 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 2 | 4 | 3 | 1 | 23 | -2 | ||
15 | Bartłomiej Ratajczak | 8 | 10:03 | 2/4 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 4/5 | 80.0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 6 | -8 | |||||
Drużynowe | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
Suma | 84 | 200:00 | 26/42 | 61.9 | 5/24 | 20.8 | 31/66 | 47.0 | 17/26 | 65.4 | 11 | 24 | 35 | 17 | 30 | 19 | 11 | 10 | 2 | 1 | 93 |
Pozostałe mecze
Pogoń Prudnik | 80 88 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 26.10.2019 17:30 | |
Weegree AZS Politechnika Opolska | 83 87 | GKS Tychy | 26.10.2019 17:30 | |
KS Księżak Łowicz | 89 84 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 26.10.2019 18:00 | |
Energa Kotwica Kołobrzeg | 89 76 | Timeout Polonia 1912 Leszno | 26.10.2019 18:00 | |
Miasto Szkła Krosno | 74 72 | STK Czarni Słupsk | 26.10.2019 18:00 | |
WKK Wrocław | 78 84 | Rawlplug Sokół Łańcut | 26.10.2019 18:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|