Grupa B | 01.05.2019 | 10:30
Hala gier GCS , Gdynia, Olimpijska 5/9
Hala gier GCS , Gdynia, Olimpijska 5/9
Komisarz: Mieczysław Kutysz Sędziowie: Piotr Kaszuba, Łukasz Cichowski
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Roman Słowiński
Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Roman Słowiński
ZAWODNICZKA | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Bianka Bałwas | 4 | 14:39 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 | -13 | ||||
6 | Katarzyna Szpera | 6 | 15:27 | 3/8 | 37.5 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | -1 | -28 | |||||
7 | Klaudia Kozłowska | 12 | 31:51 | 6/13 | 46.2 | 0/6 | 0.0 | 6/19 | 31.6 | 0.0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 | 10 | -20 | |||
8 | Justyna Kozarska | 0 | 02:04 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | -1 | 5 | ||||||||||||
9 | Zofia Dąbrowska | 2 | 19:01 | 0/5 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | -2 | -5 | |||
10 | Patrycja Borawska | 5 | 10:18 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0.0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 9 | 14 | ||||||
14 | Aleksandra Kozłowska | 3 | 14:54 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8 | 11 | ||||
15 | Agnieszka Cichocka | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
16 | Pola Kaźmierczak | 8 | 27:39 | 1/3 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 8 | -44 | |||||
17 | Aleksandra Pszczolarska | 6 | 19:17 | 0/2 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 | 9 | -32 | ||||
21 | Nicola Obrodzka | 2 | 17:02 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/2 | 0.0 | 2 | 3 | -8 | -21 | ||||||||
22 | Martyna Janusz | 6 | 27:48 | 2/5 | 40.0 | 0/2 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/5 | 40.0 | 3 | 3 | 6 | 5 | 3 | 6 | 3 | 1 | 7 | -7 | ||
Drużynowe | 3 | 3 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
Suma | 54 | 200:00 | 16/46 | 34.8 | 4/19 | 21.1 | 20/65 | 30.8 | 10/17 | 58.8 | 11 | 24 | 35 | 15 | 16 | 16 | 23 | 19 | 2 | 4 | 46 |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Trener: Janusz Kopaczewski . Asystent: Robert Pieczyrak
Trener: Janusz Kopaczewski . Asystent: Robert Pieczyrak
ZAWODNICZKA | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcelina Harasimowicz | 5 | 11:19 | 1/3 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 3/3 | 100.0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 | -1 | -1 | |||
3 | Joanna Kobylińska | 15 | 21:07 | 0/3 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 5/11 | 45.5 | 0.0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 14 | 40 | |||||
8 | Aleksandra Kuczyńska | 13 | 22:07 | 5/5 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 6/6 | 100.0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 7 | 2 | 3 | 4 | 6 | 29 | 40 | |||
10 | Julia Jeger | 0 | 06:31 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | -2 | -7 | ||||||||||||
11 | Agata Straszewska | 14 | 23:52 | 2/3 | 66.7 | 3/5 | 60.0 | 5/8 | 62.5 | 1/1 | 100.0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 15 | 44 | |||
12 | Natalia Feliczak | 2 | 17:54 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | -17 | |||
13 | Wiktoria Wierzbicka | 2 | 17:10 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 5 | 1 | -4 | -15 | |||
20 | Patrycja Szczecińska | 2 | 10:56 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | -9 | |||||
22 | Weronika Dudek | 12 | 22:16 | 6/9 | 66.7 | 0.0 | 6/9 | 66.7 | 0.0 | 4 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 23 | 40 | ||||
26 | Ewelina Śmiałek | 9 | 14:53 | 4/7 | 57.1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 11 | 8 | ||||
28 | Ewa Kielar | 8 | 17:01 | 3/3 | 100.0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 | 13 | 28 | |||||
35 | Karolina Kupczyk | 0 | 14:54 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 4 | 3 | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 | -11 | ||||
Drużynowe | 1 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
Suma | 82 | 200:00 | 22/45 | 48.9 | 9/25 | 36.0 | 31/70 | 44.3 | 11/16 | 68.8 | 17 | 37 | 54 | 21 | 16 | 16 | 25 | 14 | 4 | 2 | 99 |
Akcja po akcji
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | Kwarta 1 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | ||
---|---|---|---|---|
start meczu | 10:00:00 | start meczu | ||
start części gry | 10:00:00 | start części gry | ||
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | 10:00:00 | sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | ||
09:55:00 | 22, W. Dudek, wygrany rzut sędziowski | |||
17, A. Pszczolarska, przegrany rzut sędziowski | 09:55:00 | |||
0 | 09:43:00 | 2 | 22, W. Dudek, celny lay-up | |
09:43:00 | 8, A. Kuczyńska, asysta | |||
6, K. Szpera, strata - złe podanie | 09:35:00 | |||
09:35:00 | 11, A. Straszewska , przechwyt | |||
0 | 09:18:00 | 5 | 3, J. Kobylińska, celny z wyskoku za 3 |
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | Kwarta 1 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | ||
---|---|---|---|---|
start meczu | 10:00:00 | start meczu | ||
start części gry | 10:00:00 | start części gry | ||
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | 10:00:00 | sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | ||
09:55:00 | 22, W. Dudek, wygrany rzut sędziowski | |||
17, A. Pszczolarska, przegrany rzut sędziowski | 09:55:00 | |||
0 | 09:43:00 | 2 | 22, W. Dudek, celny lay-up | |
09:43:00 | 8, A. Kuczyńska, asysta | |||
6, K. Szpera, strata - złe podanie | 09:35:00 | |||
09:35:00 | 11, A. Straszewska , przechwyt | |||
0 | 09:18:00 | 5 | 3, J. Kobylińska, celny z wyskoku za 3 |
Akcja po akcji
Kwarta 1 | ||
---|---|---|
10:00:00
|
start meczu | |
10:00:00
|
start części gry | |
10:00:00
|
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | |
09:55:00
|
22, W. Dudek, wygrany rzut sędziowski | |
09:55:00
|
17, A. Pszczolarska, przegrany rzut sędziowski | |
09:43:00
0
:
2
|
22, W. Dudek, celny lay-up | |
09:43:00
|
8, A. Kuczyńska, asysta | |
09:35:00
|
6, K. Szpera, strata - złe podanie | |
09:35:00
|
11, A. Straszewska , przechwyt | |
09:18:00
0
:
5
|
3, J. Kobylińska, celny z wyskoku za 3 |
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | Kwarta 1 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | ||
---|---|---|---|---|
start meczu | 10:00:00 | start meczu | ||
start części gry | 10:00:00 | start części gry | ||
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | 10:00:00 | sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry | ||
09:55:00 | 22, W. Dudek, wygrany rzut sędziowski | |||
17, A. Pszczolarska, przegrany rzut sędziowski | 09:55:00 | |||
0 | 09:43:00 | 2 | 22, W. Dudek, celny lay-up | |
09:43:00 | 8, A. Kuczyńska, asysta | |||
6, K. Szpera, strata - złe podanie | 09:35:00 | |||
09:35:00 | 11, A. Straszewska , przechwyt | |||
0 | 09:18:00 | 5 | 3, J. Kobylińska, celny z wyskoku za 3 |
Pozostałe mecze
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 54 82 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 01.05.2019 10:30 | |
UKS Lider Swarzędz | 46 85 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 01.05.2019 12:45 | |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 45 62 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 02.05.2019 11:00 | |
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 53 49 | UKS Lider Swarzędz | 02.05.2019 13:15 | |
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 82 50 | UKS Lider Swarzędz | 03.05.2019 11:00 | |
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 65 45 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 03.05.2019 13:15 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 6 | 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 212 - 136 | +76 | 1.5588 |
2 | Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. | 5 | 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 209 - 166 | +43 | 1.2590 |
3 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 4 | 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 152 - 196 | -44 | 0.7755 |
4 | Lider Swarzędz | 3 | 3 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | 145 - 220 | -75 | 0.6591 |