12 kolejka | 12.12.2020 | 18:00
Hala Na Skarpie, Bytom, Modrzewskiego 5a
Hala Na Skarpie, Bytom, Modrzewskiego 5a
Komisarz: Marcin Kotulski Sędziowie: Wojciech Majcherowicz, Jarosław Szwadowski
BS Polonia Bytom
Trener: Mariusz Bacik. Asystent: Aleksander Sędzik
Trener: Mariusz Bacik. Asystent: Aleksander Sędzik
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Marcin Salamonik | 19 | 29:52 | 3/5 | 60.0 | 4/9 | 44.4 | 7/14 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 4 | 7 | 11 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 24 | 12 | ||
5 | Dawid Orłowski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
6 | Radosław Pyplok | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
7 | Paweł Mol | 3 | 26:36 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/6 | 16.7 | 0/2 | 0.0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | |||
8 | Rafał Serwański | 4 | 13:24 | 2/4 | 50.0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 3 | 7 | 8 | ||||||
10 | Wojciech Leszczyński | 31 | 34:00 | 7/10 | 70.0 | 2/4 | 50.0 | 9/14 | 64.3 | 11/12 | 91.7 | 3 | 3 | 6 | 3 | 1 | 10 | 3 | 3 | 1 | 34 | 24 | |
15 | Emil Podkowiński | 7 | 16:34 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | |||||||
18 | Norbert Kujon | 3 | 22:40 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/7 | 14.3 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | -11 | ||||
19 | Wiktor Czyżewski | 0 | 10:00 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | |||||||
22 | Piotr Łucka | 6 | 31:05 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 12 | |||||
35 | Jakub Kucharski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
42 | Krzysztof Kurdubski | 0 | 15:49 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 5 | ||||||
Drużynowe | 1 | 3 | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 73 | 200:00 | 18/34 | 52.9 | 8/27 | 29.6 | 26/61 | 42.6 | 13/22 | 59.1 | 12 | 27 | 39 | 14 | 18 | 19 | 17 | 13 | 1 | 75 |
AZS PWSTE Jarosław
Trener: Tomasz Fortuna. Asystent: Łukasz Krawiec
Trener: Tomasz Fortuna. Asystent: Łukasz Krawiec
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Sebastian Stopyra | 1 | 01:47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | -1 | ||||||||||||
1 | Łukasz Argasiński | 0 | 06:28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 5 | ||||||||||||||
3 | Łukasz Krawiec | 4 | 27:52 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/6 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | -14 | ||||
4 | Tomasz Fortuna | 0 | 10:34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | -13 | ||||||||||
7 | Cezary Gumiński | 10 | 28:48 | 4/8 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 4/12 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 5 | 5 | 1 | 4 | 3 | 8 | 2 | 1 | -12 | |||
9 | Kamil Suliba | 0 | 04:31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 7 | ||||||||||||
10 | Artur Mikołajko | 17 | 35:03 | 7/9 | 77.8 | 0/1 | 0.0 | 7/10 | 70.0 | 3/4 | 75.0 | 4 | 6 | 10 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 23 | -3 | |
11 | Wiktor Majka | 7 | 18:31 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 5 | -4 | ||||
24 | Patryk Buszta | 3 | 17:44 | 1/1 | 100.0 | 0/4 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | -1 | -13 | |||||
45 | Bartłomiej Reichert | 7 | 25:21 | 0/1 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | -5 | |||
55 | Patryk Bielecki | 12 | 23:21 | 4/5 | 80.0 | 1/3 | 33.3 | 5/8 | 62.5 | 1/2 | 50.0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 12 | -7 | |||
Drużynowe | 3 | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 61 | 200:00 | 17/29 | 58.6 | 5/28 | 17.9 | 22/57 | 38.6 | 12/19 | 63.2 | 9 | 25 | 34 | 6 | 20 | 18 | 20 | 11 | 1 | 46 |
Pozostałe mecze
KŚ AZS Politechnika Śląska | 77 78 | KK UR Bozza Kraków | 12.12.2020 17:00 | |
MKKS Rybnik | 72 95 | KKS Ragor Tarnowskie Góry | 12.12.2020 17:30 | |
BS Polonia Bytom | 73 61 | AZS PWSTE Jarosław | 12.12.2020 18:00 | |
Daas BH Bielsko-Biała | 99 91 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 12.12.2020 18:00 | |
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 69 81 | AZS AGH Kraków | 12.12.2020 18:00 | |
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 75 83 | GTK Sordrew Gliwice | 13.12.2020 16:30 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS AGH Kraków | 48 | 24 | 24 - 0 | 12 - 0 | 12 - 0 | 2479 - 1652 | +827 | 1.5006 |
2 | BS Polonia Bytom | 45 | 24 | 21 - 3 | 11 - 1 | 10 - 2 | 2154 - 1656 | +498 | 1.3007 |
3 | AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice | 41 | 24 | 17 - 7 | 10 - 2 | 7 - 5 | 2111 - 1904 | +207 | 1.1087 |
4 | KKS Ragor Tarnowskie Góry | 41 | 24 | 17 - 7 | 8 - 4 | 9 - 3 | 1988 - 1765 | +223 | 1.1263 |
5 | Daas BH Bielsko-Biała | 38 | 24 | 14 - 10 | 8 - 4 | 6 - 6 | 2009 - 1932 | +77 | 1.0399 |
6 | AZS PWSTE Jarosław | 37 | 24 | 13 - 11 | 9 - 3 | 4 - 8 | 1925 - 1864 | +61 | 1.0327 |
7 | KK UR Bozza Kraków | 35 | 24 | 11 - 13 | 6 - 6 | 5 - 7 | 1755 - 1915 | -160 | 0.9164 |
8 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 35 | 24 | 11 - 13 | 6 - 6 | 5 - 7 | 1868 - 1948 | -80 | 0.9589 |
9 | GTK Sordrew Gliwice | 34 | 24 | 10 - 14 | 6 - 6 | 4 - 8 | 1774 - 1993 | -219 | 0.8901 |
10 | AZS Częstochowa | 32 | 24 | 8 - 16 | 5 - 7 | 3 - 9 | 1741 - 2040 | -299 | 0.8534 |
11 | KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 31 | 24 | 7 - 17 | 4 - 8 | 3 - 9 | 1842 - 2089 | -247 | 0.8818 |
12 | MKKS Rybnik | 26 | 24 | 2 - 22 | 1 - 11 | 1 - 11 | 1690 - 2114 | -424 | 0.7994 |
13 | KŚ AZS Gliwice | 25 | 24 | 1 - 23 | 1 - 11 | 0 - 12 | 1727 - 2191 | -464 | 0.7882 |