Zdominowane przez grę jednego zespołu były mecze półfinałowe mistrzostw Polski do lat 18 mężczyzn. Nawrot Śląsk pewnie zwyciężył Asseco Arkę, zaś GTK wyraźnie lepsze od WKK. Wszystkie mecze turnieju w Lublinie można śledzić na oficjalnym kanale Polskiego Związku Koszykówki na YouTube.
14
Bartosz Kin
Basket Club Obra Kościan
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Basket Club Obra Kościan | 23 | 140 | 479:55 | 22 / 44 | 30 / 116 | 52 / 160 | 6 / 10 | 11 | 47 | 58 | 32 | 62 | 17 | 25 | 24 | 0 | 1 | 117 | 36 |
2021/2022 | BC Obra Kościan | 21 | 117 | 322:26 | 16 / 33 | 25 / 86 | 41 / 119 | 10 / 13 | 11 | 26 | 37 | 18 | 45 | 11 | 17 | 16 | 1 | 3 | 91 | -53 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Rycerze Rydzyna | 25 | 78 | 268:41 | 9 / 25 | 17 / 60 | 26 / 85 | 9 / 11 | 9 | 26 | 35 | 20 | 34 | 9 | 24 | 11 | 3 | 4 | 62 | 42 |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 7 | 1 | 06:27 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | WSTK Wschowa-Sława | 3 | 19 | 74:04 | 6 / 12 | 2 / 11 | 8 / 23 | 1 / 3 | 6 | 15 | 21 | 7 | 13 | 3 | 9 | 2 | 0 | 1 | 23 | -8 |
2017/2018 | WSTK Wschowa | 3 | 28 | 65:41 | 10 / 13 | 1 / 9 | 11 / 22 | 5 / 6 | 5 | 1 | 6 | 3 | 7 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 23 | -11 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 1 | 2 | 06:47 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | Wielkopolskie | 8 | 26 | 79:29 | 12 / 21 | 0 / 1 | 12 / 22 | 2 / 5 | 12 | 13 | 25 | 1 | 11 | 5 | 2 | 11 | 1 | 0 | 49 | 34 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Basket Club Obra Kościan | 23 | 6.1 | 20:52 | 50.0 | 25.9 | 32.5 | 60.0 | 0.50 | 2.00 | 2.50 | 1.4 | 2.70 | 0.70 | 1.1 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 5.1 | 1.6 |
2021/2022 | BC Obra Kościan | 21 | 5.6 | 15:21 | 48.5 | 29.1 | 34.5 | 76.9 | 0.50 | 1.20 | 1.80 | 0.9 | 2.10 | 0.50 | 0.8 | 0.80 | 0.00 | 0.10 | 4.3 | -2.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Rycerze Rydzyna | 25 | 3.1 | 10:44 | 36.0 | 28.3 | 30.6 | 81.8 | 0.40 | 1.00 | 1.40 | 0.8 | 1.40 | 0.40 | 1.0 | 0.40 | 0.10 | 0.20 | 2.5 | 1.7 |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 7 | 0.1 | 00:55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.0 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 0.0 | 0.30 | 0.40 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.1 | 0.0 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | WSTK Wschowa-Sława | 3 | 6.3 | 24:41 | 50.0 | 18.2 | 34.8 | 33.3 | 2.00 | 5.00 | 7.00 | 2.3 | 4.30 | 1.00 | 3.0 | 0.70 | 0.00 | 0.30 | 7.7 | -2.7 |
2017/2018 | WSTK Wschowa | 3 | 9.3 | 21:53 | 76.9 | 11.1 | 50.0 | 83.3 | 1.70 | 0.30 | 2.00 | 1.0 | 2.30 | 1.70 | 1.3 | 0.70 | 0.00 | 0.00 | 7.7 | -3.7 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 1 | 2.0 | 06:47 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | 6.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | Wielkopolskie | 8 | 3.3 | 09:56 | 57.1 | 0.0 | 54.5 | 40.0 | 1.50 | 1.60 | 3.10 | 0.1 | 1.40 | 0.60 | 0.3 | 1.40 | 0.10 | 0.00 | 6.1 | 4.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Basket Club Obra Kościan (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
12.04.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 88 : 80 W | 7 | 21:35 | 0/2 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/10 | 20.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | -9 | |||||
05.04.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 81 : 63 P | 10 | 21:32 | 3/4 | 75.0 | 1/5 | 20.0 | 4/9 | 44.4 | 1/1 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | -13 | |||||
26.03.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 84 : 90 W | 11 | 33:54 | 4/5 | 80.0 | 1/10 | 10.0 | 5/15 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10 | 12 | |||||
22.03.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 94 : 60 W | 8 | 20:15 | 1/3 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | 17 | |||||
18.03.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 75 : 95 W | 6 | 25:00 | 0/0 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 18 | |||||
11.03.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 80 : 73 W | 8 | 36:29 | 1/3 | 33.3 | 2/9 | 22.2 | 3/12 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 6 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 1 | |||||
04.03.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 83 : 88 W | 11 | 26:09 | 1/2 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | -15 | |||||
25.02.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 65 : 60 W | 7 | 13:26 | 3/5 | 60.0 | 0/5 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 15 | |||||
04.02.2023 | Pogoń Prudnik (d) | 75 : 92 P | 10 | 15:07 | 2/2 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | |||||
21.01.2023 | KS 27 Katowice (d) | 78 : 50 W | 6 | 23:52 | 0/0 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 13 | |||||
14.01.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 77 : 71 W | 7 | 16:28 | 2/2 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 3 | |||||
07.01.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 75 : 79 W | 0 | 23:24 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | |||||
10.12.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 78 : 100 P | 3 | 23:06 | 0/3 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/9 | 11.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -18 | |||||
07.12.2022 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 59 : 99 W | 7 | 17:36 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 15 | |||||
03.12.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 74 : 64 W | 7 | 30:14 | 2/5 | 40.0 | 1/4 | 25.0 | 3/9 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -5 | |||||
26.11.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 71 : 87 W | 1 | 15:48 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 6 | |||||
19.11.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 76 : 67 W | 8 | 16:19 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 13 | |||||
09.11.2022 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 72 : 73 W | 9 | 16:19 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 10 | |||||
30.10.2022 | WKK II Wrocław (d) | 89 : 70 W | 6 | 20:51 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | |||||
22.10.2022 | Pogoń Prudnik (w) | 96 : 62 P | 0 | 18:48 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -17 | |||||
08.10.2022 | KS 27 Katowice (w) | 82 : 80 P | 7 | 25:14 | 0/2 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | -14 | |||||
01.10.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 65 : 76 W | 0 | 06:19 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
24.09.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 92 : 77 W | 1 | 12:10 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | 5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 36:29 | 11.03.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 80 : 73 | celny rzut za 2 | 4 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 04.02.2023 | 2LM | Pogoń Prudnik | 75 : 92 | celny rzut za 3 | 3 | 04.03.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 83 : 88 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | skuteczność za 3 | 75.0000 | 09.11.2022 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 72 : 73 | celny rzut z gry | 5 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | wykonywany rzut za gry | 15 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | skuteczność z gry | 75.0000 | 19.11.2022 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 76 : 67 | celny rzut wolny | 1 | 12.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 88 : 80 | wykonywany rzut wolny | 2 | 12.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 88 : 80 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 05.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 81 : 63 | punkty | 11 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | zbiórki w ataku | 2 | 12.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 88 : 80 | zbiórki w obronie | 6 | 11.03.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 80 : 73 | zbiórki | 6 | 11.03.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 80 : 73 | asysty | 5 | 26.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 84 : 90 | faule | 4 | 04.03.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 83 : 88 | faule wymuszone | 2 | 22.03.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 94 : 60 | straty | 3 | 05.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 81 : 63 | przechwyty | 3 | 12.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 88 : 80 | bloki | 0 | 12.04.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 88 : 80 | bloki otrzymane | 1 | 10.12.2022 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 78 : 100 | asysty/straty | 2.5000 | 11.03.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 80 : 73 | przechwyty/straty | 3.0000 | 08.10.2022 | 2LM | KS 27 Katowice | 82 : 80 | eval | 11 | 04.02.2023 | 2LM | Pogoń Prudnik | 75 : 92 | +/- | 18 | 18.03.2023 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 75 : 95 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Rycerze Rydzyna | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | WSTK Wschowa-Sława | 3 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | WSTK Wschowa | 3 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | Puchar Polski Mężczyzn |
2014/2015 | Jamalex Polonia 1912 Leszno | 2 Liga Mężczyzn |
2011/2012 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |