Pewnym zwycięstwem Exact Systems Śląsk Wrocław zakończył się rozgrywany w Gdyni finał Młodzieżowego Pucharu Polski. W meczu o złoto zespół Jacka Krzykały i Piotra Portasa pokonał Asseco Arka U19. Trzecie miejsce dla Trefl 1LO Sopot. MVP turnieju został wybrany Kamil Białachowski (Exact Systems Śląsk Wrocław).
18
Anton Azimka
Exact Systems Śląsk Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 21 | 157 | 518:30 | 64 / 133 | 0 / 1 | 64 / 134 | 29 / 50 | 52 | 99 | 151 | 27 | 54 | 44 | 29 | 25 | 14 | 6 | 254 | 32 |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk II Wrocław | 18 | 56 | 242:28 | 24 / 45 | 0 / 3 | 24 / 48 | 8 / 16 | 16 | 33 | 49 | 6 | 43 | 15 | 11 | 10 | 6 | 1 | 84 | 72 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk II Wrocław | 5 | 16 | 69:15 | 7 / 14 | 0 / 0 | 7 / 14 | 2 / 7 | 6 | 13 | 19 | 4 | 16 | 7 | 3 | 3 | 1 | 2 | 28 | -22 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 90 | 193:02 | 36 / 65 | 0 / 1 | 36 / 66 | 18 / 24 | 24 | 41 | 65 | 8 | 24 | 20 | 13 | 2 | 11 | 1 | 127 | 110 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | TBS Śląsk II Wrocław | 5 | 19 | 47:06 | 7 / 9 | 0 / 0 | 7 / 9 | 5 / 8 | 3 | 6 | 9 | 0 | 11 | 7 | 4 | 0 | 2 | 0 | 21 | -5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 63 | 183:19 | 25 / 54 | 0 / 0 | 25 / 54 | 13 / 21 | 25 | 28 | 53 | 11 | 21 | 14 | 9 | 6 | 7 | 4 | 94 | 112 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 35 | 111:29 | 16 / 27 | 0 / 0 | 16 / 27 | 3 / 5 | 16 | 30 | 46 | 3 | 11 | 6 | 3 | 6 | 4 | 0 | 78 | 38 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Nawrot Śląsk Wrocław | 4 | 29 | 78:20 | 12 / 22 | 0 / 0 | 12 / 22 | 5 / 9 | 12 | 8 | 20 | 2 | 6 | 9 | 1 | 4 | 5 | 2 | 45 | 59 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 7 | 48 | 142:40 | 17 / 38 | 1 / 3 | 18 / 41 | 11 / 16 | 36 | 43 | 79 | 7 | 18 | 14 | 4 | 13 | 8 | 4 | 123 | 103 |
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 7 | 21 | 65:46 | 10 / 25 | 0 / 0 | 10 / 25 | 1 / 1 | 11 | 11 | 22 | 1 | 7 | 1 | 5 | 5 | 2 | 1 | 31 | -1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 11 | 91 | 192:16 | 44 / 75 | 0 / 1 | 44 / 76 | 3 / 12 | 33 | 57 | 90 | 14 | 18 | 18 | 7 | 15 | 21 | 0 | 183 | 101 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 9.0 | 19:18 | 55.4 | 0.0 | 54.5 | 75.0 | 2.40 | 4.10 | 6.50 | 0.8 | 2.40 | 2.00 | 1.3 | 0.20 | 1.10 | 0.10 | 12.7 | 11.0 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 21 | 7.5 | 24:41 | 48.1 | 0.0 | 47.8 | 58.0 | 2.50 | 4.70 | 7.20 | 1.3 | 2.60 | 2.10 | 1.4 | 1.20 | 0.70 | 0.30 | 12.1 | 1.5 |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk II Wrocław | 18 | 3.1 | 13:28 | 53.3 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.90 | 1.80 | 2.70 | 0.3 | 2.40 | 0.80 | 0.6 | 0.60 | 0.30 | 0.10 | 4.7 | 4.0 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk II Wrocław | 5 | 3.2 | 13:51 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 28.6 | 1.20 | 2.60 | 3.80 | 0.8 | 3.20 | 1.40 | 0.6 | 0.60 | 0.20 | 0.40 | 5.6 | -4.4 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | TBS Śląsk II Wrocław | 5 | 3.8 | 09:25 | 77.8 | 0.0 | 77.8 | 62.5 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 0.0 | 2.20 | 1.40 | 0.8 | 0.00 | 0.40 | 0.00 | 4.2 | -1.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Nawrot Śląsk Wrocław | 4 | 7.3 | 19:35 | 54.5 | 0.0 | 54.5 | 55.6 | 3.00 | 2.00 | 5.00 | 0.5 | 1.50 | 2.30 | 0.3 | 1.00 | 1.30 | 0.50 | 11.3 | 14.8 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 7 | 6.9 | 20:22 | 44.7 | 33.3 | 43.9 | 68.7 | 5.10 | 6.10 | 11.30 | 1.0 | 2.60 | 2.00 | 0.6 | 1.90 | 1.10 | 0.60 | 17.6 | 14.7 |
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 7 | 3.0 | 09:23 | 40.0 | 0.0 | 40.0 | 100.0 | 1.60 | 1.60 | 3.10 | 0.1 | 1.00 | 0.10 | 0.7 | 0.70 | 0.30 | 0.10 | 4.4 | -0.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 7.0 | 20:22 | 46.3 | 0.0 | 46.3 | 61.9 | 2.80 | 3.10 | 5.90 | 1.2 | 2.30 | 1.60 | 1.0 | 0.70 | 0.80 | 0.40 | 10.4 | 12.4 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 3.9 | 12:23 | 59.3 | 0.0 | 59.3 | 60.0 | 1.80 | 3.30 | 5.10 | 0.3 | 1.20 | 0.70 | 0.3 | 0.70 | 0.40 | 0.00 | 8.7 | 4.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 11 | 8.3 | 17:28 | 58.7 | 0.0 | 57.9 | 25.0 | 3.00 | 5.20 | 8.20 | 1.3 | 1.60 | 1.60 | 0.6 | 1.40 | 1.90 | 0.00 | 16.6 | 9.2 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Exact Systems Śląsk Wrocław (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2021 | IgnerHome AZS Basket Nysa (w) | 66 : 63 P | 6 | 19:28 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 6 | -5 | |||||
06.03.2021 | Rycerze Rydzyna (w) | 96 : 78 P | 11 | 24:17 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 5/6 | 83.3 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13 | -17 | |||||
03.03.2021 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) | 107 : 75 W | 7 | 23:20 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 3/3 | 100.0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 12 | 17 | |||||
20.02.2021 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 79 : 92 W | 14 | 36:54 | 5/6 | 83.3 | 0/0 | 0.0 | 5/6 | 83.3 | 4/6 | 66.7 | 4 | 4 | 8 | 2 | 3 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 | 24 | 12 | |||||
17.02.2021 | MKS Sokół Międzychód (d) | 72 : 85 P | 4 | 22:52 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 4 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | -11 | |||||
06.02.2021 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 67 : 60 P | 9 | 26:16 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 3/6 | 50.0 | 4 | 7 | 11 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 13 | 7 | |||||
30.01.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 84 : 78 W | 8 | 30:21 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 3 | 5 | 8 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 12 | 0 | |||||
23.01.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 75 : 68 P | 2 | 22:18 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | |||||
17.01.2021 | Enea Basket Junior Poznań (d) | 70 : 81 P | 6 | 23:55 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 8 | 10 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 17 | 11 | |||||
15.01.2021 | BC Obra Kościan (d) | 112 : 70 W | 10 | 18:46 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 4/4 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 28 | |||||
10.01.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 75 : 66 P | 2 | 25:36 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -5 | |||||
19.12.2020 | IgnerHome AZS Basket Nysa (d) | 68 : 70 P | 12 | 29:02 | 6/11 | 54.5 | 0/0 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 7 | 8 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 16 | -3 | |||||
16.12.2020 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 91 : 84 P | 4 | 21:35 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8 | 3 | |||||
06.12.2020 | KS Kosz Pleszew (w) | 91 : 68 P | 9 | 30:05 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 1/3 | 33.3 | 4 | 8 | 12 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 | -15 | |||||
28.11.2020 | Rycerze Rydzyna (d) | 52 : 73 P | 11 | 29:53 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 3/7 | 42.9 | 5 | 11 | 16 | 1 | 3 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 18 | -13 | |||||
22.11.2020 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (w) | 77 : 94 W | 11 | 19:19 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 1/4 | 25.0 | 2 | 8 | 10 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 20 | 18 | |||||
14.11.2020 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) | 71 : 79 P | 6 | 27:11 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | 1 | |||||
31.10.2020 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 59 : 57 W | 4 | 15:31 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | |||||
25.10.2020 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 84 : 67 P | 2 | 20:33 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | -4 | |||||
21.10.2020 | BC Obra Kościan (w) | 62 : 73 W | 8 | 24:53 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4 | 5 | 9 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 15 | 13 | |||||
16.10.2020 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 64 : 77 P | 11 | 26:25 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 1/2 | 50.0 | 3 | 6 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 17 | -13 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 36:54 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | celny rzut za 2 | 6 | 19.12.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 68 : 70 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 19.12.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 68 : 70 | skuteczność za 2 | 83.3000 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | celny rzut za 3 | 0 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | wykonywany rzut za 3 | 1 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | skuteczność za 3 | 0.0000 | 28.03.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 66 : 63 | celny rzut z gry | 6 | 19.12.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 68 : 70 | wykonywany rzut za gry | 11 | 19.12.2020 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 68 : 70 | skuteczność z gry | 83.3000 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | celny rzut wolny | 5 | 06.03.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 96 : 78 | wykonywany rzut wolny | 7 | 28.11.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 52 : 73 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | punkty | 14 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | zbiórki w ataku | 5 | 28.11.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 52 : 73 | zbiórki w obronie | 11 | 28.11.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 52 : 73 | zbiórki | 16 | 28.11.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 52 : 73 | asysty | 4 | 17.02.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 72 : 85 | faule | 5 | 17.01.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 70 : 81 | faule wymuszone | 6 | 28.11.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 52 : 73 | straty | 4 | 28.11.2020 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 52 : 73 | przechwyty | 5 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | bloki | 2 | 17.01.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 70 : 81 | bloki otrzymane | 2 | 06.02.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 67 : 60 | asysty/straty | 4.0000 | 17.02.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 72 : 85 | przechwyty/straty | 3.0000 | 03.03.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 107 : 75 | eval | 24 | 20.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 79 : 92 | +/- | 28 | 15.01.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 112 : 70 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Exact Systems Śląsk I Wrocław | Juniorzy starsi |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | TBS Śląsk II Wrocław | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Nawrot Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław I | Juniorzy starsi |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Juniorzy starsi |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 3 liga mężczyzn |
2019/2020 | Exact Systems Śląsk II Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | Exact Systems Śląsk II Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |