Nawrot Śląsk Wrocław najlepszym zespołem do lat 18 w sezonie 2019/2020. W rozegranym w Lublinie finale podopieczni Jacka Krzykały i Piotra Portasa pokonali GTK Gliwice 56:48. Trzecie miejsce dla Asseco Arki Gdynia. MVP turnieju finałowego został Kacper Marchewka z Nawrot Śląska Wrocław.
15
Kacper Wilk
GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 27 | 114 | 498:22 | 36 / 79 | 10 / 55 | 46 / 134 | 12 / 18 | 24 | 63 | 87 | 17 | 39 | 17 | 30 | 23 | 1 | 8 | 118 | -174 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 10 | 60 | 182:30 | 7 / 19 | 15 / 42 | 22 / 61 | 1 / 3 | 15 | 27 | 42 | 9 | 18 | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 72 | 54 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 26 | 95 | 512:53 | 30 / 69 | 9 / 26 | 39 / 95 | 8 / 13 | 37 | 78 | 115 | 30 | 54 | 17 | 23 | 15 | 0 | 3 | 171 | -227 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 10 | 38 | 167:15 | 14 / 27 | 3 / 18 | 17 / 45 | 1 / 5 | 13 | 18 | 31 | 5 | 17 | 6 | 12 | 9 | 2 | 2 | 41 | -90 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 14 | 79:08 | 4 / 12 | 0 / 1 | 4 / 13 | 6 / 12 | 13 | 14 | 27 | 4 | 10 | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 | 33 | 31 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 1 | 0 | 14:56 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 12 | 95:40 | 2 / 12 | 1 / 5 | 3 / 17 | 5 / 6 | 11 | 21 | 32 | 5 | 9 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 34 | -29 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 69 | 218:39 | 26 / 76 | 4 / 31 | 30 / 107 | 5 / 24 | 30 | 51 | 81 | 12 | 16 | 21 | 12 | 7 | 0 | 2 | 61 | -33 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 4 | 17 | 58:40 | 7 / 15 | 1 / 10 | 8 / 25 | 0 / 1 | 7 | 9 | 16 | 5 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 23 | 139 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 10 | 6.0 | 18:15 | 36.8 | 35.7 | 36.1 | 33.3 | 1.50 | 2.70 | 4.20 | 0.9 | 1.80 | 0.60 | 0.3 | 0.30 | 0.20 | 0.10 | 7.2 | 5.4 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 27 | 4.2 | 18:27 | 45.6 | 18.2 | 34.3 | 66.7 | 0.90 | 2.30 | 3.20 | 0.6 | 1.40 | 0.60 | 1.1 | 0.90 | 0.00 | 0.30 | 4.4 | -6.4 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 10 | 3.8 | 16:43 | 51.9 | 16.7 | 37.8 | 20.0 | 1.30 | 1.80 | 3.10 | 0.5 | 1.70 | 0.60 | 1.2 | 0.90 | 0.20 | 0.20 | 4.1 | -9.0 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 26 | 3.7 | 19:43 | 43.5 | 34.6 | 41.1 | 61.5 | 1.40 | 3.00 | 4.40 | 1.2 | 2.10 | 0.70 | 0.9 | 0.60 | 0.00 | 0.10 | 6.6 | -8.7 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 1.8 | 09:53 | 33.3 | 0.0 | 30.8 | 50.0 | 1.60 | 1.80 | 3.40 | 0.5 | 1.30 | 1.00 | 0.4 | 0.60 | 0.10 | 0.00 | 4.1 | 3.9 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 1 | 0.0 | 14:56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | -12.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 2.4 | 19:08 | 16.7 | 20.0 | 17.6 | 83.3 | 2.20 | 4.20 | 6.40 | 1.0 | 1.80 | 1.00 | 0.6 | 0.60 | 0.00 | 0.20 | 6.8 | -5.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 6.9 | 21:51 | 34.2 | 12.9 | 28.0 | 20.8 | 3.00 | 5.10 | 8.10 | 1.2 | 1.60 | 2.10 | 1.2 | 0.70 | 0.00 | 0.20 | 6.1 | -3.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 4 | 4.3 | 14:40 | 46.7 | 10.0 | 32.0 | 0.0 | 1.80 | 2.30 | 4.00 | 1.3 | 0.50 | 0.30 | 0.8 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 5.8 | 34.8 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GAK Gdynia (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2023 | Profbud Legia Warszawa (w) | 78 : 65 P | 9 | 21:52 | 3/4 | 75.0 | 1/2 | 50.0 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 14 | -10 | |||||
03.03.2023 | SKM Zastal Zielona Góra (w) | 101 : 46 P | 2 | 21:00 | 1/3 | 33.3 | 0/5 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 0/3 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | -26 | |||||
02.03.2023 | JBL 27 Katowice (d) | 43 : 82 P | 4 | 15:05 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | -18 | |||||
01.03.2023 | Trefl 1LO Sopot (w) | 70 : 71 W | 2 | 18:29 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | |||||
19.02.2023 | GTK Gliwice (d) | 72 : 64 W | 9 | 24:33 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 12 | -4 | |||||
18.02.2023 | Energa MJMS Słupsk (w) | 61 : 71 W | 2 | 20:02 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 3 | 5 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | -5 | |||||
17.02.2023 | Profbud Legia Warszawa (d) | 65 : 99 P | 5 | 15:44 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | -15 | |||||
05.02.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 78 : 73 P | 5 | 06:37 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | -6 | |||||
04.02.2023 | Trefl 1LO Sopot (d) | 55 : 61 P | 0 | 12:31 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | |||||
03.02.2023 | JBL 27 Katowice (w) | 90 : 53 P | 0 | 11:22 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -14 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 24:33 | 19.02.2023 | U19M | GTK Gliwice | 72 : 64 | celny rzut za 2 | 3 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 19.02.2023 | U19M | GTK Gliwice | 72 : 64 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 17.02.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 65 : 99 | celny rzut za 3 | 1 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 03.03.2023 | U19M | SKM Zastal Zielona Góra | 101 : 46 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | celny rzut z gry | 4 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | wykonywany rzut za gry | 9 | 19.02.2023 | U19M | GTK Gliwice | 72 : 64 | skuteczność z gry | 100.0000 | 05.02.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 78 : 73 | celny rzut wolny | 1 | 05.02.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 78 : 73 | wykonywany rzut wolny | 3 | 03.03.2023 | U19M | SKM Zastal Zielona Góra | 101 : 46 | skuteczność za 1 | 50.0000 | 05.02.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 78 : 73 | punkty | 9 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | zbiórki w ataku | 4 | 01.03.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 70 : 71 | zbiórki w obronie | 5 | 18.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 61 : 71 | zbiórki | 8 | 18.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 61 : 71 | asysty | 3 | 19.02.2023 | U19M | GTK Gliwice | 72 : 64 | faule | 5 | 03.03.2023 | U19M | SKM Zastal Zielona Góra | 101 : 46 | faule wymuszone | 2 | 03.03.2023 | U19M | SKM Zastal Zielona Góra | 101 : 46 | straty | 4 | 01.03.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 70 : 71 | przechwyty | 3 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | bloki | 1 | 02.03.2023 | U19M | JBL 27 Katowice | 43 : 82 | bloki otrzymane | 1 | 01.03.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 70 : 71 | asysty/straty | 3.0000 | 19.02.2023 | U19M | GTK Gliwice | 72 : 64 | przechwyty/straty | 2.0000 | 19.02.2023 | U19M | GTK Gliwice | 72 : 64 | eval | 14 | 04.03.2023 | U19M | Profbud Legia Warszawa | 78 : 65 | +/- | 6 | 04.02.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 55 : 61 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |