Obraz

terminarz

1 kolejka
CCC Polkowice 70 : 76 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.09.2017 18:30
Widzew Łódź 51 : 87 Artego Bydgoszcz 22.09.2017 17:00
Energa Toruń 77 : 58 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 23.09.2017 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 49 : 78 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 23.09.2017 18:00
Basket 90 Gdynia 82 : 58 Enea AZS Poznań 23.09.2017 18:00
PGE MKK Siedlce 62 : 58 Wisła CanPack Kraków 24.09.2017 17:00
2 kolejka
1KS Ślęza Wrocław 91 : 65 PGE MKK Siedlce 29.09.2017 18:30
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 81 : 86 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30.09.2017 17:00
Artego Bydgoszcz 94 : 64 Energa Toruń 30.09.2017 17:00
Wisła CanPack Kraków 92 : 43 Widzew Łódź 30.09.2017 18:15
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 62 : 79 Basket 90 Gdynia 01.10.2017 19:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 72 CCC Polkowice 02.10.2017 18:00
3 kolejka
Widzew Łódź 40 : 67 1KS Ślęza Wrocław 04.10.2017 18:00
Energa Toruń 54 : 58 Wisła CanPack Kraków 04.10.2017 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 61 : 103 Artego Bydgoszcz 04.10.2017 18:00
Enea AZS Poznań 54 : 77 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 04.10.2017 18:30
CCC Polkowice 90 : 61 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 04.10.2017 19:00
Basket 90 Gdynia 93 : 75 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.10.2017 18:00
4 kolejka
Wisła CanPack Kraków 77 : 56 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 07.10.2017 17:00
PGE MKK Siedlce 66 : 63 Widzew Łódź 07.10.2017 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 106 : 55 Enea AZS Poznań 08.10.2017 16:00
Artego Bydgoszcz 92 : 80 CCC Polkowice 08.10.2017 16:00
1KS Ślęza Wrocław 77 : 70 Energa Toruń 08.10.2017 17:00
Basket 90 Gdynia 85 : 68 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 08.10.2017 18:00
5 kolejka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 93 : 51 Enea AZS Poznań 14.10.2017 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 68 : 58 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 14.10.2017 17:00
Energa Toruń 86 : 64 PGE MKK Siedlce 15.10.2017 17:00
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 65 : 79 1KS Ślęza Wrocław 15.10.2017 18:00
Basket 90 Gdynia 73 : 75 Artego Bydgoszcz 15.10.2017 18:00
CCC Polkowice 67 : 80 Wisła CanPack Kraków 15.10.2017 19:00
6 kolejka
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 58 : 64 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 21.10.2017 18:00
PGE MKK Siedlce 71 : 72 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 21.10.2017 18:00
Wisła CanPack Kraków 73 : 63 Basket 90 Gdynia 22.10.2017 15:30
Artego Bydgoszcz 79 : 72 Enea AZS Poznań 22.10.2017 17:00
1KS Ślęza Wrocław 67 : 76 CCC Polkowice 22.10.2017 17:00
Widzew Łódź 63 : 75 Energa Toruń 22.10.2017 18:00
7 kolejka
Enea AZS Poznań 45 : 90 Wisła CanPack Kraków 27.10.2017 18:30
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 93 : 74 Widzew Łódź 28.10.2017 17:00
CCC Polkowice 87 : 66 PGE MKK Siedlce 28.10.2017 19:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 58 : 73 Artego Bydgoszcz 29.10.2017 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 74 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 29.10.2017 18:00
Basket 90 Gdynia 58 : 62 1KS Ślęza Wrocław 30.10.2017 18:00
8 kolejka
Wisła CanPack Kraków 75 : 66 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 04.11.2017 15:30
Widzew Łódź 66 : 99 CCC Polkowice 04.11.2017 18:00
1KS Ślęza Wrocław 68 : 57 Enea AZS Poznań 05.11.2017 16:00
Artego Bydgoszcz 80 : 62 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.11.2017 17:00
Energa Toruń 62 : 56 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 05.11.2017 17:00
PGE MKK Siedlce 77 : 85 Basket 90 Gdynia 05.11.2017 18:00
9 kolejka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 60 : 80 Artego Bydgoszcz 18.11.2017 17:00
Enea AZS Poznań 85 : 64 PGE MKK Siedlce 18.11.2017 18:15
Basket 90 Gdynia 97 : 62 Widzew Łódź 19.11.2017 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 56 : 64 Wisła CanPack Kraków 19.11.2017 18:00
CCC Polkowice 70 : 50 Energa Toruń 19.11.2017 19:00
1KS Ślęza Wrocław 68 : 73 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.12.2017 18:30
10 kolejka
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 63 : 68 CCC Polkowice 25.11.2017 17:00
Wisła CanPack Kraków 79 : 44 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 26.11.2017 16:00
1KS Ślęza Wrocław 71 : 69 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 26.11.2017 16:00
PGE MKK Siedlce 68 : 80 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 26.11.2017 17:00
Energa Toruń 89 : 79 Basket 90 Gdynia 26.11.2017 17:00
Widzew Łódź 66 : 72 Enea AZS Poznań 29.11.2017 18:00
11 kolejka
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 77 : 61 Widzew Łódź 02.12.2017 17:00
Basket 90 Gdynia 69 : 62 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 03.12.2017 17:00
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 76 : 81 1KS Ślęza Wrocław 03.12.2017 17:00
Artego Bydgoszcz 67 : 78 Wisła CanPack Kraków 03.12.2017 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 79 : 68 PGE MKK Siedlce 03.12.2017 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- Energa Toruń 12.12.2017 18:00
12 kolejka
PGE MKK Siedlce 61 : 71 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 09.12.2017 16:00
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 75 : 79 Enea AZS Poznań 09.12.2017 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 73 : 44 Widzew Łódź 09.12.2017 18:00
Energa Toruń 63 : 74 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 09.12.2017 18:00
Artego Bydgoszcz 52 : 58 1KS Ślęza Wrocław 10.12.2017 17:00
CCC Polkowice 82 : 64 Basket 90 Gdynia 10.12.2017 19:00
13 kolejka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Widzew Łódź 16.12.2017 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. -- : -- Energa Toruń 16.12.2017 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- CCC Polkowice 16.12.2017 18:15
Wisła CanPack Kraków -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 17.12.2017 16:00
Artego Bydgoszcz -- : -- PGE MKK Siedlce 17.12.2017 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 17.12.2017 18:00
14 kolejka
Artego Bydgoszcz -- : -- Widzew Łódź 06.01.2018
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Energa Toruń 06.01.2018
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 06.01.2018
Wisła CanPack Kraków -- : -- PGE MKK Siedlce 06.01.2018 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- CCC Polkowice 06.01.2018 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- Basket 90 Gdynia 06.01.2018 18:15
15 kolejka
Basket 90 Gdynia -- : -- Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13.01.2018
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : -- KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13.01.2018
PGE MKK Siedlce -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 13.01.2018
Widzew Łódź -- : -- Wisła CanPack Kraków 13.01.2018 18:00
Energa Toruń -- : -- Artego Bydgoszcz 14.01.2018 17:00
CCC Polkowice -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 14.01.2018 19:00
16 kolejka
1KS Ślęza Wrocław -- : -- Widzew Łódź 27.01.2018
Artego Bydgoszcz -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 27.01.2018
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- CCC Polkowice 27.01.2018
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. -- : -- Basket 90 Gdynia 27.01.2018
Wisła CanPack Kraków -- : -- Energa Toruń 27.01.2018 17:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- Enea AZS Poznań 27.01.2018 18:00
17 kolejka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Basket 90 Gdynia 03.02.2018
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : -- Wisła CanPack Kraków 03.02.2018
Energa Toruń -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 03.02.2018 18:00
Widzew Łódź -- : -- PGE MKK Siedlce 03.02.2018 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 03.02.2018 18:15
CCC Polkowice -- : -- Artego Bydgoszcz 04.02.2018 19:00
18 kolejka
PGE MKK Siedlce -- : -- Energa Toruń 17.02.2018
1KS Ślęza Wrocław -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 17.02.2018
Artego Bydgoszcz -- : -- Basket 90 Gdynia 17.02.2018
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. -- : -- Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 17.02.2018
Wisła CanPack Kraków -- : -- CCC Polkowice 17.02.2018 17:00
Enea AZS Poznań -- : -- KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 17.02.2018 18:15
19 kolejka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.02.2018
Basket 90 Gdynia -- : -- Wisła CanPack Kraków 21.02.2018
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : -- PGE MKK Siedlce 21.02.2018
Enea AZS Poznań -- : -- Artego Bydgoszcz 21.02.2018 18:30
CCC Polkowice -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 21.02.2018 19:00
Energa Toruń -- : -- Widzew Łódź 21.02.2018 19:00
20 kolejka
PGE MKK Siedlce -- : -- CCC Polkowice 24.02.2018
1KS Ślęza Wrocław -- : -- Basket 90 Gdynia 24.02.2018
Artego Bydgoszcz -- : -- Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24.02.2018
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 24.02.2018
Wisła CanPack Kraków -- : -- Enea AZS Poznań 24.02.2018 17:00
Widzew Łódź -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24.02.2018 18:00
21 kolejka
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. -- : -- Artego Bydgoszcz 03.03.2018
Basket 90 Gdynia -- : -- PGE MKK Siedlce 03.03.2018
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : -- Energa Toruń 03.03.2018
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- Wisła CanPack Kraków 03.03.2018 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 03.03.2018 18:15
CCC Polkowice -- : -- Widzew Łódź 03.03.2018 19:00
22 kolejka
PGE MKK Siedlce -- : -- Enea AZS Poznań 10.03.2018
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 10.03.2018
Artego Bydgoszcz -- : -- KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10.03.2018
Wisła CanPack Kraków -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 10.03.2018 17:00
Widzew Łódź -- : -- Basket 90 Gdynia 10.03.2018 18:00
Energa Toruń -- : -- CCC Polkowice 11.03.2018 17:00
23 kolejka
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- Wisła CanPack Kraków 17.03.2018
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. -- : -- 1KS Ślęza Wrocław 17.03.2018
Basket 90 Gdynia -- : -- Energa Toruń 17.03.2018
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- PGE MKK Siedlce 17.03.2018 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- Widzew Łódź 17.03.2018 18:15
CCC Polkowice -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 17.03.2018 19:00
24 kolejka
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : -- Basket 90 Gdynia 21.03.2018
PGE MKK Siedlce -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 21.03.2018
1KS Ślęza Wrocław -- : -- KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 21.03.2018
Wisła CanPack Kraków -- : -- Artego Bydgoszcz 21.03.2018 17:00
Widzew Łódź -- : -- Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.03.2018 18:00
Energa Toruń -- : -- Enea AZS Poznań 21.03.2018 19:00
25 kolejka
1KS Ślęza Wrocław -- : -- Artego Bydgoszcz 24.03.2018
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : -- PGE MKK Siedlce 24.03.2018
Basket 90 Gdynia -- : -- CCC Polkowice 24.03.2018
Widzew Łódź -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 24.03.2018 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -- : -- Energa Toruń 24.03.2018 18:00
Enea AZS Poznań -- : -- TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24.03.2018 18:15
26 kolejka
CCC Polkowice -- : -- Enea AZS Poznań 28.03.2018 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : -- Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 28.03.2018 18:00
Energa Toruń -- : -- InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 28.03.2018 18:00
Widzew Łódź -- : -- KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 28.03.2018 18:00
PGE MKK Siedlce -- : -- Artego Bydgoszcz 28.03.2018 18:00
1KS Ślęza Wrocław -- : -- Wisła CanPack Kraków 28.03.2018 18:00