terminarz
Kolejka I | Gospodarz: Lubuskie | |
Lubuskie | 90 : 47 | Warmińsko-Mazurskie |
17.11.2023 10:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Podlaskie | 85 : 33 | Świętokrzyskie |
17.11.2023 12:15 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Śląskie | 63 : 54 | Lubuskie |
17.11.2023 14:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Warmińsko-Mazurskie | 43 : 50 | Podlaskie |
17.11.2023 16:45 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Śląskie | 125 : 14 | Świętokrzyskie |
17.11.2023 19:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Lubuskie | 64 : 59 | Podlaskie |
18.11.2023 10:00 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Świętokrzyskie | 51 : 89 | Warmińsko-Mazurskie |
18.11.2023 12:15 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Podlaskie | 32 : 105 | Śląskie |
18.11.2023 14:30 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Świętokrzyskie | 46 : 94 | Lubuskie |
18.11.2023 16:45 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Warmińsko-Mazurskie | 47 : 96 | Śląskie |
18.11.2023 19:00 | Drzonków, Zielona Góra | ||
o 9 miejsce | Gospodarz: Lubuskie | |
Świętokrzyskie | 29 : 121 | Lubelskie |
19.11.2023 09:00 | Drzonków, Zielona Góra | ||
o awans | Gospodarz: Lubuskie | |
Lubuskie | 41 : 101 | Dolnośląskie |
19.11.2023 10:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Łódzkie | 55 : 61 | Śląskie |
19.11.2023 13:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
o 7 miejsce | Gospodarz: Lubuskie | |
Warmińsko-Mazurskie | 73 : 79 | Podkarpackie |
19.11.2023 11:15 | Drzonków, Zielona Góra | ||
o 5 miejsce | Gospodarz: Lubuskie | |
Opolskie | 70 : 55 | Podlaskie |
19.11.2023 13:30 | Drzonków, Zielona Góra |
Kolejka I | Gospodarz: Lubuskie | |
Łódzkie | 82 : 75 | Podkarpackie |
17.11.2023 10:00 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Lubelskie | 57 : 112 | Opolskie |
17.11.2023 12:15 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Dolnośląskie | 102 : 35 | Łódzkie |
17.11.2023 14:30 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Podkarpackie | 75 : 64 | Lubelskie |
17.11.2023 16:45 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Dolnośląskie | 106 : 47 | Opolskie |
17.11.2023 19:00 | Drzonków, Zielona Góra | ||
Łódzkie | 99 : 51 | Lubelskie |
18.11.2023 10:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Opolskie | 47 : 34 | Podkarpackie |
18.11.2023 12:15 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Lubelskie | 25 : 114 | Dolnośląskie |
18.11.2023 14:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Opolskie | 46 : 66 | Łódzkie |
18.11.2023 16:45 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Podkarpackie | 29 : 98 | Dolnośląskie |
18.11.2023 19:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
o 9 miejsce | Gospodarz: Lubuskie | |
Świętokrzyskie | 29 : 121 | Lubelskie |
19.11.2023 09:00 | Drzonków, Zielona Góra | ||
o awans | Gospodarz: Lubuskie | |
Lubuskie | 41 : 101 | Dolnośląskie |
19.11.2023 10:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Łódzkie | 55 : 61 | Śląskie |
19.11.2023 13:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
o 7 miejsce | Gospodarz: Lubuskie | |
Warmińsko-Mazurskie | 73 : 79 | Podkarpackie |
19.11.2023 11:15 | Drzonków, Zielona Góra | ||
o 5 miejsce | Gospodarz: Lubuskie | |
Opolskie | 70 : 55 | Podlaskie |
19.11.2023 13:30 | Drzonków, Zielona Góra |