terminarz
Grupa A | Gospodarz: TSK Roś Pisz | |
PTG Sokół Łańcut | -- : -- | Basket Team Suchy Las |
12.04.2024 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
ŁKS Politechnika Łódzka | -- : -- | TSK Roś Pisz |
12.04.2024 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
TSK Roś Pisz | -- : -- | Basket Team Suchy Las |
13.04.2024 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
ŁKS Politechnika Łódzka | -- : -- | PTG Sokół Łańcut |
13.04.2024 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
Basket Team Suchy Las | -- : -- | ŁKS Politechnika Łódzka |
14.04.2024 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
PTG Sokół Łańcut | -- : -- | TSK Roś Pisz |
14.04.2024 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ |
Grupa B | Gospodarz: Koszykarski Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec | |
Koszykarski Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | MKS Września |
12.04.2024 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Rysie Sochaczew | -- : -- | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
12.04.2024 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Koszykarski Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | Rysie Sochaczew |
13.04.2024 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
MKS Września | -- : -- | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
13.04.2024 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | -- : -- | Koszykarski Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec |
14.04.2024 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Rysie Sochaczew | -- : -- | MKS Września |
14.04.2024 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec |
Grupa C | Gospodarz: Grodziski Klub Koszykarski | |
UKS Regis Wieliczka | -- : -- | Świecki Klub Koszykówki |
12.04.2024 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
Grodziski Klub Koszykarski | -- : -- | Pempa Resovia Rzeszów |
12.04.2024 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
Pempa Resovia Rzeszów | -- : -- | Świecki Klub Koszykówki |
13.04.2024 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
Grodziski Klub Koszykarski | -- : -- | UKS Regis Wieliczka |
13.04.2024 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
Świecki Klub Koszykówki | -- : -- | Grodziski Klub Koszykarski |
14.04.2024 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
UKS Regis Wieliczka | -- : -- | Pempa Resovia Rzeszów |
14.04.2024 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki |
Grupa D | Gospodarz: Basket 2010 Kruszwica | |
Basket 2010 Kruszwica | -- : -- | MKS SKAWA Wadowice |
12.04.2024 17:00 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | -- : -- | Domino Polonia Świdnica |
12.04.2024 19:30 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
Domino Polonia Świdnica | -- : -- | MKS SKAWA Wadowice |
13.04.2024 15:30 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | -- : -- | Basket 2010 Kruszwica |
13.04.2024 18:00 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
MKS SKAWA Wadowice | -- : -- | ZKS Stal Stalowa Wola |
14.04.2024 10:30 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
Basket 2010 Kruszwica | -- : -- | Domino Polonia Świdnica |
14.04.2024 13:00 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica |
Grupa E | Gospodarz: KS Basket Piła-Powiat Pilski | |
Energa Basketball Elbląg | -- : -- | GKS Tychy |
12.04.2024 16:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
KS Basket Piła-Powiat Pilski | -- : -- | MKS Sokół Basket Żary |
12.04.2024 19:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
GKS Tychy | -- : -- | MKS Sokół Basket Żary |
13.04.2024 16:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
Energa Basketball Elbląg | -- : -- | KS Basket Piła-Powiat Pilski |
13.04.2024 19:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
MKS Sokół Basket Żary | -- : -- | Energa Basketball Elbląg |
14.04.2024 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
KS Basket Piła-Powiat Pilski | -- : -- | GKS Tychy |
14.04.2024 | Hala ZS Staszica, Piła |
Grupa F | Gospodarz: MKS Gorlice | |
KS Basket Legnica | -- : -- | Weegree AZS Politechnika Opolska |
12.04.2024 | OSiR, Gorlice | ||
MKS Gorlice | -- : -- | MUKS Piaseczno |
12.04.2024 | OSiR, Gorlice | ||
MKS Gorlice | -- : -- | KS Basket Legnica |
13.04.2024 | OSiR, Gorlice | ||
MUKS Piaseczno | -- : -- | Weegree AZS Politechnika Opolska |
13.04.2024 | OSiR, Gorlice | ||
Weegree AZS Politechnika Opolska | -- : -- | MKS Gorlice |
14.04.2024 | OSiR, Gorlice | ||
KS Basket Legnica | -- : -- | MUKS Piaseczno |
14.04.2024 | OSiR, Gorlice |