terminarz
Grupa I | Gospodarz: Stomil Olsztyn | |
Stomil Olsztyn | 74 : 91 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
21.04.2017 16:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 93 : 71 | Hensfort Przemyśl |
21.04.2017 18:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 77 : 102 | Hensfort Przemyśl |
22.04.2017 16:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Stomil Olsztyn | 97 : 54 | KS Start Meble Dobrodzień |
22.04.2017 18:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
KS Start Meble Dobrodzień | 73 : 74 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
23.04.2017 10:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Hensfort Przemyśl | 67 : 93 | Stomil Olsztyn |
23.04.2017 12:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn |
Grupa II | Gospodarz: Medos MChKK Chełmno | |
Medos MChKK Chełmno | 61 : 72 | MKS Ochota Warszawa |
21.04.2017 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
KK UR Kraków | 93 : 58 | KKS Siechnice |
21.04.2017 19:30 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
MKS Ochota Warszawa | 64 : 89 | KKS Siechnice |
22.04.2017 12:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
Medos MChKK Chełmno | 78 : 62 | KK UR Kraków |
22.04.2017 15:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
KK UR Kraków | 59 : 73 | MKS Ochota Warszawa |
23.04.2017 10:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno | ||
KKS Siechnice | 59 : 68 | Medos MChKK Chełmno |
23.04.2017 13:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno |
Grupa III | Gospodarz: KS Legion Legionowo | |
SSK Rzeszów | 96 : 66 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków |
21.04.2017 17:00 | Zespół Szkół nr 1, Legionowo | ||
KS Legion Legionowo | 81 : 74 | MKK Pyra Poznań |
21.04.2017 19:30 | Zespół Szkół nr 1, Legionowo | ||
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 94 : 69 | MKK Pyra Poznań |
22.04.2017 16:00 | Zespół Szkół nr 1, Legionowo | ||
SSK Rzeszów | 91 : 60 | KS Legion Legionowo |
22.04.2017 18:30 | Zespół Szkół nr 1, Legionowo | ||
KS Legion Legionowo | 83 : 89 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków |
23.04.2017 10:00 | Zespół Szkół nr 1, Legionowo | ||
MKK Pyra Poznań | 70 : 81 | SSK Rzeszów |
23.04.2017 12:30 | Zespół Szkół nr 1, Legionowo |
Grupa IV | Gospodarz: UKS Chromik Żary | |
KS Bat Sierakowice | 78 : 89 | Siarka Tarnobrzeg |
21.04.2017 17:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
UKS Chromik Żary | 92 : 67 | KS Basket Piła |
21.04.2017 19:30 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
KS Basket Piła | 63 : 87 | Siarka Tarnobrzeg |
22.04.2017 15:45 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
UKS Chromik Żary | 68 : 60 | KS Bat Sierakowice |
22.04.2017 18:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
KS Bat Sierakowice | 94 : 92 | KS Basket Piła |
23.04.2017 10:45 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary | ||
Siarka Tarnobrzeg | 68 : 77 | UKS Chromik Żary |
23.04.2017 13:00 | Hala Gimnazjum nr 3, Żary |
Grupa V | Gospodarz: KS Kosz Pleszew | |
IAK Inowrocław | 77 : 82 | KKS Tarnowskie Góry |
21.04.2017 17:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
KS Kosz Pleszew | 81 : 70 | SMK Lubin |
21.04.2017 19:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
SMK Lubin | 72 : 65 | KKS Tarnowskie Góry |
22.04.2017 16:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
KS Kosz Pleszew | 94 : 60 | IAK Inowrocław |
22.04.2017 18:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
IAK Inowrocław | 55 : 102 | SMK Lubin |
23.04.2017 10:00 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew | ||
KKS Tarnowskie Góry | 60 : 80 | KS Kosz Pleszew |
23.04.2017 12:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew |
Grupa VI | Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław | |
MUKS Hutnik Warszawa | 75 : 83 | DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
21.04.2017 14:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 63 : 56 | UKS Regis Wieliczka |
21.04.2017 18:30 | Kosynierka, Wrocław | ||
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała | 87 : 60 | UKS Regis Wieliczka |
22.04.2017 18:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
MUKS Hutnik Warszawa | 84 : 69 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
22.04.2017 20:15 | Kosynierka, Wrocław | ||
UKS Regis Wieliczka | 71 : 79 | MUKS Hutnik Warszawa |
23.04.2017 12:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 76 : 69 | DAAS Basket Hills Bielsko-Biała |
23.04.2017 14:15 | Kosynierka, Wrocław |