terminarz

1 kolejka
Politechnika Gdańska 49 : 72 AZS Uniwersytet Gdański 01.10.2017 15:30
SMS PZKosz Łomianki 61 : 62 AZS Uniwersytet Warszawski 01.10.2017 16:00
Panattoni Europe Lider Pruszków 106 : 45 KS Basket 25 II Bydgoszcz 01.10.2017 17:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 81 : 76 KKS Olsztyn 01.10.2017 17:00
SMS PZKosz II Łomianki 45 : 63 Mon-Pol Płock 01.10.2017 18:15
2 kolejka
KKS Olsztyn 81 : 66 SMS PZKosz II Łomianki 06.10.2017 17:00
KS Basket 25 II Bydgoszcz 46 : 82 Politechnika Gdańska 07.10.2017 12:30
AZS Uniwersytet Gdański 75 : 55 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 07.10.2017 13:00
VBW GTK II Gdynia 72 : 60 SMS PZKosz Łomianki 07.10.2017 16:00
AZS Uniwersytet Warszawski 68 : 80 Panattoni Europe Lider Pruszków 08.10.2017 15:45
3 kolejka
Panattoni Europe Lider Pruszków 67 : 60 VBW GTK II Gdynia 14.10.2017 14:00
SMS PZKosz II Łomianki 55 : 70 AZS Uniwersytet Gdański 14.10.2017 16:00
Mon-Pol Płock 90 : 70 KKS Olsztyn 14.10.2017 17:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 94 : 43 KS Basket 25 II Bydgoszcz 15.10.2017 17:00
Politechnika Gdańska 60 : 40 AZS Uniwersytet Warszawski 15.10.2017 18:30
4 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 21.10.2017 16:00
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Mon-Pol Płock 21.10.2017 16:00
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 22.10.2017 13:30
VBW GTK II Gdynia -- : -- Politechnika Gdańska 08.11.2017 17:00
SMS PZKosz Łomianki -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 15.11.2017 17:00
5 kolejka
Politechnika Gdańska -- : -- SMS PZKosz Łomianki 28.10.2017 13:00
KKS Olsztyn -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 28.10.2017 14:30
Mon-Pol Płock -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 28.10.2017 17:00
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 29.10.2017 12:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- VBW GTK II Gdynia 29.10.2017 17:00
6 kolejka
SMS PZKosz Łomianki -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 04.11.2017
VBW GTK II Gdynia -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 04.11.2017
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- Mon-Pol Płock 04.11.2017
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- KKS Olsztyn 04.11.2017
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- Politechnika Gdańska 05.11.2017 17:00
7 kolejka
KKS Olsztyn -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 11.11.2017
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- SMS PZKosz Łomianki 11.11.2017
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 11.11.2017 15:00
Mon-Pol Płock -- : -- VBW GTK II Gdynia 11.11.2017 17:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 12.11.2017 17:00
8 kolejka
SMS PZKosz Łomianki -- : -- Mon-Pol Płock 18.11.2017
VBW GTK II Gdynia -- : -- KKS Olsztyn 18.11.2017
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 18.11.2017
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 18.11.2017 18:00
Politechnika Gdańska -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 19.11.2017 15:30
9 kolejka
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 25.11.2017
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- VBW GTK II Gdynia 25.11.2017
KKS Olsztyn -- : -- SMS PZKosz Łomianki 25.11.2017
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- Politechnika Gdańska 25.11.2017
Mon-Pol Płock -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 25.11.2017 17:00
10 kolejka
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- KKS Olsztyn 02.12.2017
SMS PZKosz Łomianki -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 02.12.2017
VBW GTK II Gdynia -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 02.12.2017
Politechnika Gdańska -- : -- Mon-Pol Płock 03.12.2017 15:30
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 03.12.2017 17:00
11 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- VBW GTK II Gdynia 09.12.2017
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- SMS PZKosz Łomianki 09.12.2017
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 09.12.2017
KKS Olsztyn -- : -- Politechnika Gdańska 09.12.2017
Mon-Pol Płock -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 09.12.2017 17:00
12 kolejka
KKS Olsztyn -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 16.12.2017
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- Politechnika Gdańska 16.12.2017
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 16.12.2017
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- SMS PZKosz Łomianki 16.12.2017
Mon-Pol Płock -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 16.12.2017 17:00
13 kolejka
SMS PZKosz Łomianki -- : -- VBW GTK II Gdynia 23.12.2017
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 23.12.2017
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- KKS Olsztyn 23.12.2017
Politechnika Gdańska -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 23.12.2017 15:30
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 23.12.2017 17:00
14 kolejka
KKS Olsztyn -- : -- Mon-Pol Płock 06.01.2018
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 06.01.2018
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 06.01.2018
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- Politechnika Gdańska 06.01.2018
VBW GTK II Gdynia -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 06.01.2018
15 kolejka
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- SMS PZKosz Łomianki 13.01.2018
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 13.01.2018
Politechnika Gdańska -- : -- VBW GTK II Gdynia 13.01.2018 17:00
Mon-Pol Płock -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 13.01.2018 17:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 14.01.2018 17:00
16 kolejka
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- KKS Olsztyn 20.01.2018
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- Mon-Pol Płock 20.01.2018
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 20.01.2018
VBW GTK II Gdynia -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 20.01.2018
SMS PZKosz Łomianki -- : -- Politechnika Gdańska 20.01.2018
17 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- VBW GTK II Gdynia 27.01.2018
KKS Olsztyn -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 27.01.2018
Politechnika Gdańska -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 27.01.2018 17:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- SMS PZKosz Łomianki 27.01.2018 17:00
Mon-Pol Płock -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 27.01.2018 17:00
18 kolejka
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 03.02.2018
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- KKS Olsztyn 03.02.2018
VBW GTK II Gdynia -- : -- Mon-Pol Płock 03.02.2018
SMS PZKosz Łomianki -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 03.02.2018
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 03.02.2018
19 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 10.02.2018
KKS Olsztyn -- : -- VBW GTK II Gdynia 10.02.2018
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 10.02.2018
Mon-Pol Płock -- : -- SMS PZKosz Łomianki 10.02.2018 17:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- Politechnika Gdańska 11.02.2018 17:00
20 kolejka
AZS Uniwersytet Warszawski -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 17.02.2018
VBW GTK II Gdynia -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 17.02.2018
SMS PZKosz Łomianki -- : -- KKS Olsztyn 17.02.2018
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- Mon-Pol Płock 17.02.2018
Politechnika Gdańska -- : -- SMS PZKosz II Łomianki 17.02.2018 17:00
21 kolejka
SMS PZKosz II Łomianki -- : -- MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 24.02.2018
KKS Olsztyn -- : -- Panattoni Europe Lider Pruszków 24.02.2018
AZS Uniwersytet Gdański -- : -- SMS PZKosz Łomianki 24.02.2018
KS Basket 25 II Bydgoszcz -- : -- VBW GTK II Gdynia 24.02.2018
Mon-Pol Płock -- : -- Politechnika Gdańska 24.02.2018 17:00
22 kolejka
VBW GTK II Gdynia -- : -- AZS Uniwersytet Warszawski 04.03.2018 18:00
SMS PZKosz Łomianki -- : -- KS Basket 25 II Bydgoszcz 04.03.2018 18:00
Panattoni Europe Lider Pruszków -- : -- AZS Uniwersytet Gdański 04.03.2018 18:00
Politechnika Gdańska -- : -- KKS Olsztyn 04.03.2018 18:00
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski -- : -- Mon-Pol Płock 04.03.2018 18:00
1 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 104 : 43 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 30.09.2017 15:30
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 71 : 61 Grot TomiQ Pabianice 30.09.2017 18:00
AZS AJP II Gorzów Wlkp. 82 : 60 ŁKS SMS Łódź 01.10.2017 13:00
Lider Swarzędz 85 : 76 Olimpia Wodzisław Śląski 01.10.2017 17:30
Tęcza Leszno 55 : 54 Pomarańczarnia MUKS Poznań 01.10.2017 18:00
2 kolejka
ŁKS SMS Łódź 66 : 57 Tęcza Leszno 07.10.2017 15:00
Pomarańczarnia MUKS Poznań 81 : 77 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 07.10.2017 17:00
Grot TomiQ Pabianice 36 : 69 AZS Politechnika Korona Kraków 07.10.2017 17:00
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 45 : 97 AZS AJP II Gorzów Wlkp. 08.10.2017 17:00
Lider Swarzędz 84 : 44 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 08.10.2017 17:30
3 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków 69 : 48 Lider Swarzędz 14.10.2017 15:30
Olimpia Wodzisław Śląski 64 : 82 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14.10.2017 16:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 39 : 54 ŁKS SMS Łódź 14.10.2017 17:00
AZS AJP II Gorzów Wlkp. 60 : 65 Grot TomiQ Pabianice 15.10.2017 16:00
Tęcza Leszno 76 : 50 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 15.10.2017 18:00
4 kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 21.10.2017 17:00
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Tęcza Leszno 21.10.2017 17:00
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22.10.2017 17:00
Lider Swarzędz -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 22.10.2017 17:30
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 22.10.2017 18:00
5 kolejka
Tęcza Leszno -- : -- Lider Swarzędz 28.10.2017
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 28.10.2017
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 28.10.2017
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- ŁKS SMS Łódź 28.10.2017 15:00
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Grot TomiQ Pabianice 28.10.2017 17:00
6 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 04.11.2017
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 04.11.2017
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- ŁKS SMS Łódź 04.11.2017 16:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Tęcza Leszno 04.11.2017 18:00
Lider Swarzędz -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 05.11.2017 17:30
7 kolejka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11.11.2017
Tęcza Leszno -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 11.11.2017
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 11.11.2017
ŁKS SMS Łódź -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 11.11.2017 15:00
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- Grot TomiQ Pabianice 11.11.2017 17:00
8 kolejka
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Tęcza Leszno 18.11.2017
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 18.11.2017
Grot TomiQ Pabianice -- : -- ŁKS SMS Łódź 18.11.2017 17:00
Lider Swarzędz -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 19.11.2017 17:30
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 19.11.2017 18:00
9 kolejka
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Grot TomiQ Pabianice 25.11.2017
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 25.11.2017
Tęcza Leszno -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 25.11.2017
ŁKS SMS Łódź -- : -- Lider Swarzędz 25.11.2017 15:00
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 25.11.2017 17:00
10 kolejka
Tęcza Leszno -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 02.12.2017
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 02.12.2017
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Grot TomiQ Pabianice 02.12.2017 16:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- ŁKS SMS Łódź 02.12.2017 18:00
Lider Swarzędz -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 03.12.2017 17:30
11 kolejka
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 09.12.2017
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 09.12.2017
ŁKS SMS Łódź -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 09.12.2017 15:00
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Lider Swarzędz 09.12.2017 18:30
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10.12.2017 17:00
12 kolejka
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 16.12.2017
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- Tęcza Leszno 16.12.2017 15:00
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Lider Swarzędz 16.12.2017 16:00
Grot TomiQ Pabianice -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16.12.2017 18:30
ŁKS SMS Łódź -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17.12.2017 15:00
13 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Grot TomiQ Pabianice 23.12.2017
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23.12.2017
Tęcza Leszno -- : -- ŁKS SMS Łódź 23.12.2017
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 23.12.2017
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Lider Swarzędz 23.12.2017 18:00
14 kolejka
Grot TomiQ Pabianice -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 06.01.2018
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Tęcza Leszno 06.01.2018
ŁKS SMS Łódź -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 06.01.2018 15:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 06.01.2018 18:00
Lider Swarzędz -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 07.01.2018 17:30
15 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13.01.2018
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Lider Swarzędz 13.01.2018
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13.01.2018
Tęcza Leszno -- : -- Grot TomiQ Pabianice 13.01.2018
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 13.01.2018 17:00
16 kolejka
Grot TomiQ Pabianice -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20.01.2018
ŁKS SMS Łódź -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 20.01.2018 15:00
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 20.01.2018 16:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 20.01.2018 18:00
Lider Swarzędz -- : -- Tęcza Leszno 21.01.2018 17:30
17 kolejka
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 27.01.2018
Tęcza Leszno -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 27.01.2018
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 27.01.2018
ŁKS SMS Łódź -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 27.01.2018
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Lider Swarzędz 27.01.2018
18 kolejka
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- ŁKS SMS Łódź 03.02.2018
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 03.02.2018
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- Tęcza Leszno 03.02.2018
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 03.02.2018
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 03.02.2018 18:00
19 kolejka
Tęcza Leszno -- : -- AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10.02.2018
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 10.02.2018
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 10.02.2018
ŁKS SMS Łódź -- : -- Grot TomiQ Pabianice 10.02.2018 15:00
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- Lider Swarzędz 10.02.2018 17:00
20 kolejka
Grot TomiQ Pabianice -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17.02.2018
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 17.02.2018
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- Tęcza Leszno 17.02.2018
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 17.02.2018 18:00
Lider Swarzędz -- : -- ŁKS SMS Łódź 18.02.2018 17:30
21 kolejka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy -- : -- Tęcza Leszno 24.02.2018
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra -- : -- Lider Swarzędz 24.02.2018
Grot TomiQ Pabianice -- : -- Olimpia Wodzisław Śląski 24.02.2018
ŁKS SMS Łódź -- : -- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 24.02.2018 15:00
Pomarańczarnia MUKS Poznań -- : -- AZS Politechnika Korona Kraków 25.02.2018 15:00
22 kolejka
Lider Swarzędz -- : -- Grot TomiQ Pabianice 04.03.2018 18:00
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki -- : -- MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 04.03.2018 18:00
AZS Politechnika Korona Kraków -- : -- ŁKS SMS Łódź 04.03.2018 18:00
Olimpia Wodzisław Śląski -- : -- MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 04.03.2018 18:00
AZS AJP II Gorzów Wlkp. -- : -- Pomarańczarnia MUKS Poznań 04.03.2018 18:00