terminarz
1 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 47 : 43 | UKS Trójka Żyrardów |
07.10.2023 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 65 : 80 | GTK VBW Gdynia |
07.10.2023 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 43 : 70 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
07.10.2023 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Mon-Pol Płock | 77 : 43 | SMS PZKosz Łomianki |
07.10.2023 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 62 : 51 | AZS Uniwersytet Gdański |
08.10.2023 12:45 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 49 : 43 | ŁKS KK Łódź |
09.11.2023 20:00 | Hala 1 L.O. w Wołominie, Wołomin | ||
2 kolejka | ||
ŁKS KK Łódź | 58 : 76 | Mon-Pol Płock |
14.10.2023 14:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
GTK VBW Gdynia | 88 : 54 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
14.10.2023 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 61 : 69 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
14.10.2023 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 86 : 43 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
14.10.2023 19:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
UKS Trójka Żyrardów | 76 : 78 | SMS PZKosz Łomianki |
18.10.2023 18:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 59 : 83 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
18.10.2023 19:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
3 kolejka | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 51 : 46 | UKS Trójka Żyrardów |
21.10.2023 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 42 : 40 | AZS Uniwersytet Gdański |
21.10.2023 16:00 | Hala 1 L.O. w Wołominie, Wołomin | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 69 : 59 | AZS Uniwersytet Warszawski |
21.10.2023 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Mon-Pol Płock | 84 : 105 | GTK VBW Gdynia |
21.10.2023 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
SMS PZKosz Łomianki | 69 : 61 | ŁKS KK Łódź |
21.10.2023 18:30 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 82 : 56 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
21.10.2023 21:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
4 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 58 : 71 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
28.10.2023 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
GTK VBW Gdynia | 80 : 61 | SMS PZKosz Łomianki |
28.10.2023 14:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 78 : 56 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
28.10.2023 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
UKS Trójka Żyrardów | 63 : 57 | ŁKS KK Łódź |
28.10.2023 16:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 84 : 32 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
29.10.2023 17:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 45 : 48 | Mon-Pol Płock |
08.11.2023 18:45 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
5 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 77 : 56 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
12.11.2023 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
ŁKS KK Łódź | 46 : 84 | GTK VBW Gdynia |
12.11.2023 15:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 70 : 47 | UKS Trójka Żyrardów |
15.11.2023 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
SMS PZKosz Łomianki | 72 : 44 | AZS Uniwersytet Gdański |
15.11.2023 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 88 : 37 | Mon-Pol Płock |
15.11.2023 19:15 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 51 : 53 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
15.11.2023 19:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
6 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 46 : 84 | Mon-Pol Płock |
18.11.2023 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 52 : 64 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
18.11.2023 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
UKS Trójka Żyrardów | 57 : 66 | GTK VBW Gdynia |
18.11.2023 15:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 68 : 77 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
19.11.2023 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 67 : 90 | ŁKS KK Łódź |
19.11.2023 16:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 84 : 59 | SMS PZKosz Łomianki |
22.11.2023 19:15 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
7 kolejka | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 72 : 69 | UKS Trójka Żyrardów |
25.11.2023 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 68 : 56 | AZS Uniwersytet Warszawski |
25.11.2023 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
ŁKS KK Łódź | 50 : 82 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
25.11.2023 14:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
GTK VBW Gdynia | 108 : 70 | AZS Uniwersytet Gdański |
25.11.2023 16:30 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
Mon-Pol Płock | 69 : 57 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
25.11.2023 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 58 : 63 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
11.12.2023 19:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
8 kolejka | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 66 : 83 | Mon-Pol Płock |
02.12.2023 13:00 | Zespół Szkół nr 13 w Lublinie , Lublin | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 66 : 59 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
02.12.2023 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
UKS Trójka Żyrardów | 80 : 65 | AZS Uniwersytet Gdański |
02.12.2023 16:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 65 : 88 | ŁKS KK Łódź |
02.12.2023 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 70 : 65 | GTK VBW Gdynia |
02.12.2023 18:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 80 : 78 | SMS PZKosz Łomianki |
06.12.2023 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
9 kolejka | ||
SMS PZKosz Łomianki | 100 : 37 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
09.12.2023 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 69 : 95 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
09.12.2023 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
GTK VBW Gdynia | 99 : 46 | AZS Uniwersytet Warszawski |
09.12.2023 15:30 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
Mon-Pol Płock | 77 : 70 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
09.12.2023 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 74 : 72 | UKS Trójka Żyrardów |
09.12.2023 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 69 : 73 | ŁKS KK Łódź |
12.12.2023 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
10 kolejka | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 77 : 79 | ŁKS KK Łódź |
16.12.2023 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 74 : 59 | SMS PZKosz Łomianki |
16.12.2023 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 73 : 66 | Mon-Pol Płock |
16.12.2023 13:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 63 : 64 | GTK VBW Gdynia |
16.12.2023 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 76 : 61 | AZS Uniwersytet Gdański |
16.12.2023 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
UKS Trójka Żyrardów | 59 : 96 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
17.12.2023 13:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
11 kolejka | ||
GTK VBW Gdynia | 89 : 55 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
19.11.2023 14:30 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 87 : 60 | AZS Uniwersytet Gdański |
20.12.2023 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 90 : 40 | AZS Uniwersytet Warszawski |
20.12.2023 19:15 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
SMS PZKosz Łomianki | 87 : 70 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
22.12.2023 18:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Mon-Pol Płock | 85 : 49 | UKS Trójka Żyrardów |
23.12.2023 13:00 | ZS nr 1, Płock | ||
ŁKS KK Łódź | 58 : 48 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
23.12.2023 13:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
12 kolejka | ||
SMS PZKosz Łomianki | 71 : 75 | Mon-Pol Płock |
20.12.2023 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
GTK VBW Gdynia | 98 : 60 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
30.12.2023 14:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 85 : 53 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
30.12.2023 16:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
UKS Trójka Żyrardów | 76 : 62 | AZS Uniwersytet Warszawski |
10.01.2024 18:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 94 : 42 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
11.02.2024 16:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
ŁKS KK Łódź | 71 : 50 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
12.02.2024 19:00 | Centrum Sportu UŁ, Łódź | ||
13 kolejka | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 100 : 52 | AZS Uniwersytet Gdański |
06.01.2024 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 74 : 68 | AZS Uniwersytet Warszawski |
06.01.2024 13:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 45 : 85 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
06.01.2024 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Mon-Pol Płock | 83 : 63 | ŁKS KK Łódź |
06.01.2024 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 69 : 97 | GTK VBW Gdynia |
07.01.2024 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
SMS PZKosz Łomianki | 104 : 58 | UKS Trójka Żyrardów |
14.02.2024 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
14 kolejka | ||
UKS Trójka Żyrardów | 61 : 76 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
13.01.2024 13:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 70 : 98 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
13.01.2024 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
ŁKS KK Łódź | 77 : 65 | SMS PZKosz Łomianki |
13.01.2024 14:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 71 : 66 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
13.01.2024 15:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
GTK VBW Gdynia | 90 : 54 | Mon-Pol Płock |
13.01.2024 16:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 86 : 54 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
13.01.2024 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
15 kolejka | ||
Mon-Pol Płock | 78 : 63 | AZS Uniwersytet Gdański |
20.01.2024 17:00 | ZS nr 1, Płock | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 46 : 104 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
20.01.2024 19:30 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
SMS PZKosz Łomianki | 44 : 77 | GTK VBW Gdynia |
24.01.2024 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 94 : 52 | AZS Uniwersytet Warszawski |
24.01.2024 19:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
ŁKS KK Łódź | 57 : 67 | UKS Trójka Żyrardów |
07.02.2024 19:30 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 75 : 57 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
07.03.2024 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
16 kolejka | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 57 : 72 | AZS Uniwersytet Warszawski |
27.01.2024 13:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
Mon-Pol Płock | 53 : 82 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
27.01.2024 17:30 | ZS nr 1, Płock | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 58 : 66 | SMS PZKosz Łomianki |
27.01.2024 18:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 73 : 54 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
28.01.2024 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
GTK VBW Gdynia | 84 : 56 | ŁKS KK Łódź |
28.01.2024 17:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
UKS Trójka Żyrardów | 63 : 69 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
05.02.2024 18:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
17 kolejka | ||
Mon-Pol Płock | 66 : 55 | AZS Uniwersytet Warszawski |
03.02.2024 13:00 | ZS nr 1, Płock | ||
ŁKS KK Łódź | 70 : 43 | AZS Uniwersytet Gdański |
03.02.2024 14:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
GTK VBW Gdynia | 98 : 45 | UKS Trójka Żyrardów |
03.02.2024 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 64 : 71 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
03.02.2024 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 112 : 49 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
04.02.2024 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 49 : 81 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
28.02.2024 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
18 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 68 : 65 | SMS PZKosz Łomianki |
17.02.2024 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Grot F&F Automatyka Pabianice | 56 : 55 | Mon-Pol Płock |
17.02.2024 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
UKS Trójka Żyrardów | 66 : 85 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
18.02.2024 14:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 50 : 74 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
18.02.2024 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 59 : 102 | GTK VBW Gdynia |
18.02.2024 15:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 81 : 41 | ŁKS KK Łódź |
18.02.2024 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
19 kolejka | ||
SMS PZKosz Łomianki | 73 : 61 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
24.02.2024 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
ŁKS KK Łódź | 64 : 54 | AZS Uniwersytet Warszawski |
24.02.2024 14:00 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
GTK VBW Gdynia | 71 : 70 | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
24.02.2024 17:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
Mon-Pol Płock | 98 : 56 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
25.02.2024 13:00 | ZS nr 1, Płock | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | 59 : 82 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
25.02.2024 13:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 68 : 65 | UKS Trójka Żyrardów |
13.03.2024 19:45 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
20 kolejka | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 76 : 85 | Mon-Pol Płock |
02.03.2024 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | 61 : 80 | SMS PZKosz Łomianki |
02.03.2024 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 58 : 86 | GTK VBW Gdynia |
02.03.2024 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
ŁKS KK Łódź | 55 : 66 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
02.03.2024 18:15 | Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU, Łódź | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 94 : 39 | AZS Uniwersytet Gdański |
03.03.2024 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
UKS Trójka Żyrardów | 87 : 73 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
06.03.2024 18:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
21 kolejka | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 62 : 58 | AZS Uniwersytet Warszawski |
09.03.2024 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
SMS PZKosz Łomianki | 62 : 68 | AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
09.03.2024 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki | ||
Mon-Pol Płock | 59 : 56 | UKS PWiK Huragan Wołomin |
09.03.2024 13:00 | ZS nr 1, Płock | ||
ŁKS KK Łódź | 60 : 79 | Bogdanka AZS UMCS II Lublin |
09.03.2024 15:00 | Centrum Sportu UŁ, Łódź | ||
GTK VBW Gdynia | 79 : 64 | Grot F&F Automatyka Pabianice |
09.03.2024 16:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia | ||
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. | 115 : 46 | UKS Trójka Żyrardów |
10.03.2024 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski | ||
22 kolejka | ||
UKS Trójka Żyrardów | -- : -- | Mon-Pol Płock |
20.03.2024 18:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
UKS PWiK Huragan Wołomin | -- : -- | SMS PZKosz Łomianki |
20.03.2024 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin | ||
AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | -- : -- | ŁKS KK Łódź |
20.03.2024 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Bogdanka AZS UMCS II Lublin | -- : -- | GTK VBW Gdynia |
20.03.2024 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
AZS Uniwersytet Gdański | -- : -- | Grot F&F Automatyka Pabianice |
20.03.2024 18:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | -- : -- | MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. |
20.03.2024 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
1 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 89 : 52 | RMKS Xbest Rybnik |
07.10.2023 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 77 : 78 | Wisła Orlen Południe Kraków |
08.10.2023 13:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 64 : 62 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
08.10.2023 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Lider Swarzędz | 51 : 62 | MUKS Poznań |
08.10.2023 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 83 : 47 | Widzew Łódź |
08.10.2023 20:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
Enea AZS II Poznań | 74 : 87 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
09.10.2023 15:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
2 kolejka | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 70 : 71 | AZS Politechnika Korona Kraków |
14.10.2023 16:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
RMKS Xbest Rybnik | 62 : 79 | Contimax MOSiR Bochnia |
14.10.2023 17:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 77 : 62 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
14.10.2023 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
MUKS Poznań | 95 : 55 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
17.10.2023 18:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Enea AZS II Poznań | 95 : 26 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
18.10.2023 15:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Widzew Łódź | 63 : 64 | Lider Swarzędz |
18.10.2023 19:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
3 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 101 : 59 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
21.10.2023 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 70 : 78 | Wisła Orlen Południe Kraków |
21.10.2023 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 65 : 74 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
22.10.2023 12:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS Poznań | 66 : 59 | Widzew Łódź |
22.10.2023 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Lider Swarzędz | 52 : 64 | RMKS Xbest Rybnik |
22.10.2023 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 57 : 66 | Enea AZS II Poznań |
12.11.2023 13:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
4 kolejka | ||
Enea AZS II Poznań | 60 : 72 | AZS Politechnika Korona Kraków |
28.10.2023 13:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 65 : 64 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
28.10.2023 13:15 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 71 : 38 | Lider Swarzędz |
28.10.2023 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 67 : 53 | Contimax MOSiR Bochnia |
28.10.2023 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Widzew Łódź | 64 : 57 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
29.10.2023 15:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
RMKS Xbest Rybnik | 55 : 69 | MUKS Poznań |
31.10.2023 18:30 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
5 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 53 : 121 | AZS Politechnika Korona Kraków |
27.10.2023 19:30 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
RMKS Xbest Rybnik | 80 : 73 | Widzew Łódź |
14.11.2023 19:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
MUKS Poznań | 75 : 82 | Wisła Orlen Południe Kraków |
15.11.2023 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Lider Swarzędz | 64 : 51 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
15.11.2023 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 86 : 83 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
16.11.2023 18:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 82 : 63 | Enea AZS II Poznań |
16.11.2023 18:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
6 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 54 : 78 | Contimax MOSiR Bochnia |
18.11.2023 15:30 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 49 : 53 | Widzew Łódź |
18.11.2023 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 62 : 72 | RMKS Xbest Rybnik |
18.11.2023 17:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 88 : 87 | MUKS Poznań |
18.11.2023 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 55 : 83 | AZS Politechnika Korona Kraków |
19.11.2023 13:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
Enea AZS II Poznań | 65 : 62 | Lider Swarzędz |
23.11.2023 16:30 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
7 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 106 : 70 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
25.11.2023 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Lider Swarzędz | 65 : 52 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
25.11.2023 16:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
MUKS Poznań | 83 : 75 | Enea AZS II Poznań |
25.11.2023 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 72 : 60 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
25.11.2023 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
RMKS Xbest Rybnik | 47 : 91 | Wisła Orlen Południe Kraków |
26.11.2023 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
Widzew Łódź | 51 : 59 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
29.11.2023 19:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
8 kolejka | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 72 : 66 | Contimax MOSiR Bochnia |
02.12.2023 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 55 : 65 | RMKS Xbest Rybnik |
02.12.2023 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 47 : 60 | MUKS Poznań |
03.12.2023 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 59 : 86 | Wisła Orlen Południe Kraków |
03.12.2023 19:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław | ||
Enea AZS II Poznań | 50 : 62 | Widzew Łódź |
07.12.2023 16:45 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 58 : 78 | Lider Swarzędz |
09.12.2023 16:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
9 kolejka | ||
RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | Enea AZS II Poznań |
09.12.2023 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 86 : 66 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
09.12.2023 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
Widzew Łódź | 84 : 32 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
09.12.2023 17:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Lider Swarzędz | 66 : 58 | AZS Politechnika Korona Kraków |
10.12.2023 16:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
MUKS Poznań | 90 : 56 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
12.12.2023 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 72 : 67 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
12.12.2023 19:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
10 kolejka | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 48 : 62 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
15.12.2023 18:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 72 : 49 | MUKS Poznań |
16.12.2023 14:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 66 : 82 | Widzew Łódź |
16.12.2023 16:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 94 : 65 | Lider Swarzędz |
16.12.2023 18:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 84 : 88 | RMKS Xbest Rybnik |
17.12.2023 13:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Enea AZS II Poznań | 56 : 81 | Wisła Orlen Południe Kraków |
17.12.2023 16:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
11 kolejka | ||
Lider Swarzędz | 80 : 59 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
21.12.2023 18:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 52 : 59 | Enea AZS II Poznań |
21.12.2023 18:30 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Widzew Łódź | 55 : 64 | AZS Politechnika Korona Kraków |
22.12.2023 17:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 93 : 48 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
22.12.2023 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
MUKS Poznań | 62 : 66 | Contimax MOSiR Bochnia |
23.12.2023 13:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
RMKS Xbest Rybnik | 58 : 78 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
23.12.2023 15:30 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
12 kolejka | ||
Widzew Łódź | 71 : 74 | Contimax MOSiR Bochnia |
29.12.2023 17:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
RMKS Xbest Rybnik | 59 : 63 | AZS Politechnika Korona Kraków |
29.12.2023 20:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 85 : 69 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
30.12.2023 15:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
MUKS Poznań | 74 : 69 | Lider Swarzędz |
03.01.2024 17:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 58 : 80 | Enea AZS II Poznań |
10.01.2024 18:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 81 : 62 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
06.03.2024 19:00 | 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski | ||
13 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 52 : 63 | Enea AZS II Poznań |
14.12.2023 17:00 | Arena Gorzów, Gorzów Wlkp. | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 67 : 57 | Wisła Orlen Południe Kraków |
06.01.2024 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 54 : 59 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
06.01.2024 16:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 59 : 62 | MUKS Poznań |
06.01.2024 16:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 89 : 70 | RMKS Xbest Rybnik |
06.01.2024 18:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
Lider Swarzędz | 64 : 77 | Widzew Łódź |
07.01.2024 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
14 kolejka | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 67 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
12.01.2024 19:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 70 : 65 | Contimax MOSiR Bochnia |
13.01.2024 13:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 51 : 70 | AZS Politechnika Korona Kraków |
13.01.2024 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
RMKS Xbest Rybnik | 64 : 53 | Lider Swarzędz |
13.01.2024 17:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
Widzew Łódź | 57 : 69 | MUKS Poznań |
13.01.2024 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Enea AZS II Poznań | 82 : 68 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
14.01.2024 15:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
15 kolejka | ||
Lider Swarzędz | 63 : 74 | Wisła Orlen Południe Kraków |
20.01.2024 15:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 86 : 53 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
21.01.2024 17:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 93 : 34 | Enea AZS II Poznań |
21.01.2024 17:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 65 : 85 | Widzew Łódź |
23.01.2024 18:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 73 : 45 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
24.01.2024 18:30 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
MUKS Poznań | 85 : 70 | RMKS Xbest Rybnik |
11.02.2024 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
16 kolejka | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 47 : 58 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
27.01.2024 14:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 78 : 56 | MUKS Poznań |
27.01.2024 14:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 107 : 33 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
27.01.2024 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 85 : 61 | Lider Swarzędz |
27.01.2024 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Widzew Łódź | 58 : 63 | RMKS Xbest Rybnik |
27.01.2024 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Enea AZS II Poznań | 90 : 71 | Contimax MOSiR Bochnia |
28.01.2024 13:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
17 kolejka | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 92 : 49 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
26.01.2024 18:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
RMKS Xbest Rybnik | 88 : 56 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
03.02.2024 14:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 93 : 60 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
03.02.2024 14:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
MUKS Poznań | 63 : 58 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
03.02.2024 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Widzew Łódź | 47 : 69 | Wisła Orlen Południe Kraków |
03.02.2024 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Lider Swarzędz | 60 : 35 | Enea AZS II Poznań |
28.02.2024 18:30 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
18 kolejka | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 62 : 67 | Widzew Łódź |
10.02.2024 16:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 51 : 76 | AZS Politechnika Korona Kraków |
16.02.2024 18:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 61 : 69 | Contimax MOSiR Bochnia |
17.02.2024 16:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 87 : 68 | RMKS Xbest Rybnik |
17.02.2024 17:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
Enea AZS II Poznań | 62 : 80 | MUKS Poznań |
18.02.2024 13:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 42 : 75 | Lider Swarzędz |
18.02.2024 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
19 kolejka | ||
RMKS Xbest Rybnik | 66 : 64 | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
24.02.2024 16:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 80 : 45 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
25.02.2024 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
Contimax MOSiR Bochnia | 66 : 73 | AZS Politechnika Korona Kraków |
25.02.2024 15:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MUKS Poznań | 76 : 43 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
25.02.2024 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Lider Swarzędz | 76 : 70 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
25.02.2024 18:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
Widzew Łódź | 66 : 52 | Enea AZS II Poznań |
05.03.2024 18:45 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
20 kolejka | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 57 : 83 | Wisła Orlen Południe Kraków |
11.02.2024 14:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 68 : 74 | Widzew Łódź |
02.03.2024 14:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | 101 : 74 | Lider Swarzędz |
02.03.2024 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | 69 : 73 | MUKS Poznań |
02.03.2024 15:30 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | 66 : 75 | Contimax MOSiR Bochnia |
02.03.2024 16:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Enea AZS II Poznań | 55 : 54 | RMKS Xbest Rybnik |
03.03.2024 15:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań | ||
21 kolejka | ||
RMKS Xbest Rybnik | 69 : 55 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. |
08.03.2024 19:00 | Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku, Rybnik - Boguszowice | ||
Wisła Orlen Południe Kraków | 71 : 58 | Enea AZS II Poznań |
09.03.2024 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
MUKS Poznań | 68 : 76 | AZS Politechnika Korona Kraków |
09.03.2024 16:00 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. | 67 : 59 | PZU Ślęza II MOS Wrocław |
09.03.2024 17:00 | Hala SP 9, Ostrów Wielkopolski | ||
Widzew Łódź | 61 : 82 | Isands Wichoś Jelenia Góra |
09.03.2024 18:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Lider Swarzędz | 56 : 53 | Contimax MOSiR Bochnia |
10.03.2024 17:00 | Hala SCSiR, Swarzędz | ||
22 kolejka | ||
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | -- : -- | Wisła Orlen Południe Kraków |
20.03.2024 17:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
PZU Ślęza II MOS Wrocław | -- : -- | Lider Swarzędz |
20.03.2024 18:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Contimax MOSiR Bochnia | -- : -- | MUKS Poznań |
20.03.2024 18:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
AZS Politechnika Korona Kraków | -- : -- | Widzew Łódź |
20.03.2024 18:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Isands Wichoś Jelenia Góra | -- : -- | RMKS Xbest Rybnik |
20.03.2024 18:00 | Hala SP8, Jelenia Góra | ||
Enea AZS II Poznań | -- : -- | KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. |
20.03.2024 18:00 | Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, Poznań |