Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Natalia Korczyc MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 21 451 21.48
2. Żaneta Durak Pomarańczarnia MUKS Poznań 28 448 16.00
3. Anna Makurat SMS PZKosz Łomianki 28 440 15.71
4. Paulina Kuras AZS Uniwersytet Gdański 31 400 12.90
5. Joanna Pawlukiewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 399 18.14
6. Karina Różyńska AZS Uniwersytet Gdański 31 387 12.48
7. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 22 359 16.32
8. Jastina Kosalewicz AZS Uniwersytet Gdański 31 356 11.48
9. Ksenia Zajączkowska KKS Olsztyn 22 353 16.05
10. Martyna Stasiuk ŁKS SMS Łódź 22 344 15.64
11. Weronika Telenga UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 341 16.24
12. Agnieszka Krzywoń AZS Politechnika Korona Kraków 29 332 11.45
13. Magdalena Wojdalska X-Demon Tęcza Leszno 23 324 14.09
14. Daria Marciniak Enea AZS Poznań 23 317 13.78
15. Aleksandra Dziwińska ŁKS SMS Łódź 25 316 12.64
16. Joanna Sobota ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 23 310 13.48
17. Jowita Ossowska AZS Uniwersytet Warszawski 23 310 13.48
18. Julia Tyszkiewicz 1KS Ślęza II Wrocław 22 308 14.00
19. Iwona Szarzyńska Pomarańczarnia MUKS Poznań 27 303 11.22
20. Kinga Woźniak Enea AZS Poznań 23 294 12.78
21. Agnieszka Kret MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 292 13.27
22. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków 29 291 10.03
23. Anna Pawłowska AZS Uniwersytet Warszawski 25 286 11.44
24. Agata Rafałowicz AZS Politechnika Korona Kraków 28 285 10.18
25. Weronika Nowakowska SMS PZKosz Łomianki 30 285 9.50
26. Katarzyna Bednarczyk Pomarańczarnia MUKS Poznań 26 284 10.92
27. Marlena Deko MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 281 12.77
28. Martyna Pyka Politechnika Gdańska 21 278 13.24
29. Alicja Minczewska Panattoni Europe Lider Pruszków 24 276 11.50
30. Julia Niełacna SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 32 273 8.53
31. Martyna Myśków MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 21 272 12.95
32. Agata Majka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 17 269 15.82
33. Natalia Gwizdała SMS PZKosz Łomianki 29 263 9.07
34. Karolina Formella AZS Uniwersytet Gdański 31 261 8.42
35. Marzena Marciniak Panattoni Europe Lider Pruszków 23 258 11.22
36. Barbara Miśkiewicz Pomarańczarnia MUKS Poznań 24 257 10.71
37. Joanna Czarnecka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 255 11.59
38. Kaciaryna Pratasewicz AZS Politechnika Korona Kraków 30 254 8.47
39. Patrycja Jaworska 1KS Ślęza II Wrocław 22 254 11.55
40. Iwona Winnicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 251 11.41
41. Magdalena Grzelak Grot Mobilis Pabianice 22 247 11.23
42. Karolina Szydłowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 36 246 6.83
43. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 21 245 11.67
44. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków 27 244 9.04
45. Agata Chaliburda Mon-Pol Płock 20 241 12.05
46. Żaneta Szczęśniak AZS Uniwersytet Gdański 30 238 7.93
47. Agnieszka Makowska ŁKS SMS Łódź 21 235 11.19
48. Aleksandra Lewoń-Sczansny ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 22 234 10.64
49. Angelika Kuras AZS Uniwersytet Gdański 31 234 7.55
50. Anna Kolasa Grot Mobilis Pabianice 21 230 10.95
51. Agnieszka Wierzbicka Politechnika Gdańska 22 227 10.32
52. Weronika Papiernik MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 21 227 10.81
53. Weronika Dąbrowska X-Demon Tęcza Leszno 23 225 9.78
54. Katarzyna Homoncik AZS Politechnika Korona Kraków 29 225 7.76
55. Anna Wińkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 31 224 7.23
56. Małgorzata Zuchora 1KS Ślęza II Wrocław 19 223 11.74
57. Milena Krzyżaniak AZS Uniwersytet Warszawski 25 221 8.84
58. Wiktoria Keller AZS AJP II Gorzów Wlkp. 16 215 13.44
59. Patrycja Klatt Pomarańczarnia MUKS Poznań 26 214 8.23
60. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 210 12.35
61. Katarzyna Szyller Panattoni Europe Lider Pruszków 23 208 9.04
62. Justyna Hołtyn X-Demon Tęcza Leszno 23 207 9.00
63. Natalia Danych UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 201 9.57
64. Aneta Burandt KKS Olsztyn 21 199 9.48
65. Marta Wdowiuk 1KS Ślęza II Wrocław 21 198 9.43
66. Patrycja Jastrzębska ŁKS SMS Łódź 23 198 8.61
67. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 22 197 8.95
68. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 22 196 8.91
69. Natalia Klimek SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 21 195 9.29
70. Pola Dmochewicz AZS Uniwersytet Warszawski 23 194 8.43
71. Aleksandra Kaja AZS Uniwersytet Warszawski 22 194 8.82
72. Agnieszka Przybytek Politechnika Gdańska 22 194 8.82
73. Natalia Ryng SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 34 193 5.68
74. Katarzyna Sobczyńska Mon-Pol Płock 20 193 9.65
75. Karolina Olszewska Pomarańczarnia MUKS Poznań 28 189 6.75
76. Alicja Szloser Enea AZS Poznań 24 187 7.79
77. Liliana Banaszak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 21 187 8.90
78. Agata Nowacka ŁKS SMS Łódź 23 184 8.00
79. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 20 181 9.05
80. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków 29 180 6.21
81. Katarzyna Szymańska Grot Mobilis Pabianice 22 179 8.14
82. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 22 177 8.05
83. Kinga Dzierbicka Grot Mobilis Pabianice 21 175 8.33
84. Monika Bieniek Panattoni Europe Lider Pruszków 23 169 7.35
85. Marta Cieślicka AZS Uniwersytet Gdański 26 167 6.42
86. Agnieszka Misiek Mon-Pol Płock 18 166 9.22
87. Elżbieta Giedrojć Enea AZS Poznań, ŁKS SMS Łódź 22 161 7.32
88. Edyta Faleńczyk Politechnika Gdańska 21 157 7.48
89. Agata Ostrowska Panattoni Europe Lider Pruszków 14 156 11.14
90. Agnieszka Myślak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 156 7.43
91. Ewa Canert UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 22 155 7.05
92. Sylwia Siemienas 1KS Ślęza II Wrocław 20 155 7.75
93. Katarzyna Mach MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 153 6.95
94. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 23 150 6.52
95. Zuzanna Gadkowska X-Demon Tęcza Leszno 23 145 6.30
96. Gabriela Piech AZS Uniwersytet Warszawski 25 143 5.72
97. Adriana Kopciuch AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 141 11.75
98. Aleksandra Parzeńska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 140 9.33
99. Martyna Jasiulewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 17 140 8.24
100. Marianna Duszkiewicz Politechnika Gdańska 22 137 6.23
101. Kinga Bączek AZS Uniwersytet Gdański 29 135 4.66
102. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 21 134 6.38
103. Kinga Banach Enea AZS Poznań 24 134 5.58
104. Karolina Budeń Enea AZS Poznań, X-Demon Tęcza Leszno 25 133 5.32
105. Magdalena Ratajczak Grot Mobilis Pabianice 21 133 6.33
106. Julia Niemojewska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 30 132 4.40
107. Jagoda Szczęsna AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 129 7.59
108. Monika Skrzecz Panattoni Europe Lider Pruszków, Artego Basket 25 Bydgoszcz 22 129 5.86
109. Karolina Brzozowska Politechnika Gdańska 21 126 6.00
110. Aleksandra Dul AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 125 7.35
111. Martyna Batóg MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 22 121 5.50
112. Aleksandra Pietraszek Enea AZS Poznań 25 119 4.76
113. Natalia Błaszczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 22 118 5.36
114. Justyna Wróbel Politechnika Gdańska 22 118 5.36
115. Daria Walczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 20 116 5.80
116. Weronika Oskwarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 22 115 5.23
117. Paula Duchnowska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 114 6.71
118. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 25 111 4.44
119. Anita Szemraj Pomarańczarnia MUKS Poznań 18 105 5.83
120. Marta Kulak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 102 4.64
121. Anita Plucińska Enea AZS Poznań 24 100 4.17
122. Beata Paranowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 16 99 6.19
123. Natalia Łopińska ŁKS SMS Łódź 22 98 4.45
124. Paulina Kutycka Mon-Pol Płock 20 97 4.85
125. Karolina Matkowska AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15 96 6.40
126. Joanna Twardowska Grot Mobilis Pabianice 19 94 4.95
127. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16 92 5.75
128. Jagoda Bandoch MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 22 91 4.14
129. Karolina Podkańska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 28 90 3.21
130. Martyna Kotula Enea AZS Poznań 23 89 3.87
131. Weronika Woźniak X-Demon Tęcza Leszno 20 88 4.40
132. Anna Kudelska Grot Mobilis Pabianice 13 87 6.69
133. Aleksandra Kędzierska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 11 87 7.91
134. Patrycja Szubrowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 85 3.86
135. Justyna Fura MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 14 84 6.00
136. Magdalena Kowalewska Pomarańczarnia MUKS Poznań 15 83 5.53
137. Olga Trzeciak AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15 83 5.53
138. Alicja Falkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 27 82 3.04
139. Justyna Kocon ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 19 82 4.32
140. Zuzanna Wrzesień Panattoni Europe Lider Pruszków 23 81 3.52
141. Katarzyna Klimowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 80 6.67
142. Natalia Malaga AZS Politechnika Korona Kraków 17 79 4.65
143. Klaudia Teluk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 15 76 5.07
144. Barbara Zieniewska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 25 75 3.00
145. Natalia Tyczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 75 3.95
146. Bożena Puter SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 23 74 3.22
147. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 20 74 3.70
148. Iwona Płóciennik AZS Uniwersytet Warszawski 20 72 3.60
149. Kinga Kominek AZS AJP II Gorzów Wlkp. 16 69 4.31
150. Agata Opolska AZS Uniwersytet Warszawski 25 66 2.64
151. Ewa Bacik SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 16 62 3.88
152. Dominika Poleszak MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 15 61 4.07
153. Patrycja Rucińska Mon-Pol Płock 12 59 4.92
154. Paulina Pilichowska Pomarańczarnia MUKS Poznań 23 59 2.57
155. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 22 57 2.59
156. Katarzyna Pasek AZS Politechnika Korona Kraków 28 56 2.00
157. Martyna Borowiecka ŁKS SMS Łódź 18 56 3.11
158. Karolina Filipczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 54 3.18
159. Marta Tomczuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 18 54 3.00
160. Wioletta Wiśniewska Enea AZS Poznań 20 52 2.60
161. Daria Doga Panattoni Europe Lider Pruszków 22 52 2.36
162. Aleksandra Witkowska AZS Politechnika Korona Kraków 19 52 2.74
163. Katarzyna Krajewska X-Demon Tęcza Leszno 15 52 3.47
164. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 19 49 2.58
165. Łucja Grzenkowicz SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 19 49 2.58
166. Karolina Walocha ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 18 48 2.67
167. Sonia Młynarczyk MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 42 3.50
168. Karina Gzinka SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 40 2.67
169. Magdalena Błysz MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 17 39 2.29
170. Adrianna Kalinowska KKS Olsztyn 15 38 2.53
171. Magdalena Lasocka AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 37 2.85
172. Weronika Karpiszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 36 1.89
173. Martyna Policha Pomarańczarnia MUKS Poznań 23 34 1.48
174. Justyna Rudzka Grot Mobilis Pabianice 13 34 2.62
175. Sara Wyczałkowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 18 33 1.83
176. Klaudia Kucharska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 17 33 1.94
177. Gabriela Świętochowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 15 32 2.13
178. Roksana Płonka Mon-Pol Płock 10 31 3.10
179. Kamila Kowalska Panattoni Europe Lider Pruszków 12 30 2.50
180. Aleksandra Brambor X-Demon Tęcza Leszno 13 30 2.31
181. Agnieszka Spangenberg AZS Uniwersytet Warszawski 16 28 1.75
182. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 19 28 1.47
183. Natalia Wiaderkiewicz ŁKS SMS Łódź 17 28 1.65
184. Anna Karasek Panattoni Europe Lider Pruszków 20 27 1.35
185. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 26 2.36
186. Oliwia Radoń Politechnika Gdańska 11 26 2.36
187. Kamila Szmytkowska AZS Uniwersytet Gdański 22 26 1.18
188. Eliza Miaśkiewicz Mon-Pol Płock 12 23 1.92
189. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 16 22 1.38
190. Pola Lubińska X-Demon Tęcza Leszno 14 22 1.57
191. Aleksandra Mońko KKS Olsztyn 11 21 1.91
192. Weronika Jaworska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 16 21 1.31
193. Natalia Fundeła MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 20 1.00
194. Sandra Ludwiniak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 18 20 1.11
195. Aleksandra Magdziarz 1KS Ślęza II Wrocław 17 19 1.12
196. Natalia Bury AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 18 1.50
197. Weronika Woźna 1KS Ślęza II Wrocław 15 17 1.13
198. Klaudia Łapińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16 16 1.00
199. Wiktoria Skuzińska AZS Uniwersytet Warszawski 15 16 1.07
200. Justyna Michalak KKS Olsztyn 20 15 0.75
201. Wiktoria Bałdyga KKS Olsztyn 16 14 0.88
202. Aneta Rola MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 13 1.08
203. Celina Kwietoń MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13 12 0.92
204. Martyna Mączka 1KS Ślęza II Wrocław 19 9 0.47
205. Aleksandra Krajewska Mon-Pol Płock 10 9 0.90
206. Agata Jamrozik Panattoni Europe Lider Pruszków 15 9 0.60
207. Zuzanna Boduch MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17 7 0.41
208. Weronika Bernaś MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 7 0.58
209. Maja Michniewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 14 6 0.43
210. Monika Barczuk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 5 0.36
211. Anna Górska Politechnika Gdańska 12 5 0.42
212. Wioletta Walocha ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 4 0.31
213. Dagmara Czaplińska KKS Olsztyn 14 2 0.14
214. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 18 2 0.11